شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد یکطرفه سینه

1. سلام. 25 ساله و مجردم و چندساله بخاطر کیستی که قبلا داشتم قرص ضدبارداری مصرف میکنم.قبلا یاسمین ، یک سال اخیر هم یه قرص ایرانی. چند روز پس از قاعدگی در سینه سمت چپم درد احساس کردم و تا بیست روز که از آن میگذرد همچنان درد ادامه دارد البته خیلی کمتر شده. فقط در یک نقطه سینه است و با فشار دست و اوایل با خم شدن درد میگرفت (درد منتشر شونده) البته استرس شدیدی در روزهای اول داشتم. سابقه بیماری پستان بجز کیست نداریم. توده ای هم خودم احساس نکردم..دلیل درد چی میتونه باشه؟ از استرس یا عوارض دارو میتونه باشه؟
    ممنونم

2. azadazad نوشته است: سلام. 25 ساله و مجردم و چندساله بخاطر کیستی که قبلا داشتم قرص ضدبارداری مصرف میکنم.قبلا یاسمین ، یک سال اخیر هم یه قرص ایرانی. چند روز پس از قاعدگی در سینه سمت چپم درد احساس کردم و تا بیست روز که از آن میگذرد همچنان درد ادامه دارد البته خیلی کمتر شده. فقط در یک نقطه سینه است و با فشار دست و اوایل با خم شدن درد میگرفت (درد منتشر شونده) البته استرس شدیدی در روزهای اول داشتم. سابقه بیماری پستان بجز کیست نداریم. توده ای هم خودم احساس نکردم..دلیل درد چی میتونه باشه؟ از استرس یا عوارض دارو میتونه باشه؟
    ممنونم

سلام دوست عزیز
    خب هردو میتونه عوامل ایجاد درد باشه بهترین توصیه مراجعه به پزشک معالجتونه! سرخود نه داروی جدید مصرف کنید و نه داروی قدیم رو حذف!اما حتماً باپزشکتون مشاوره کنید هیچ دردی رو سر سری نگیرید
    موفق باشید

3. azadazad نوشته است: سلام. 25 ساله و مجردم و چندساله بخاطر کیستی که قبلا داشتم قرص ضدبارداری مصرف میکنم.قبلا یاسمین ، یک سال اخیر هم یه قرص ایرانی. چند روز پس از قاعدگی در سینه سمت چپم درد احساس کردم و تا بیست روز که از آن میگذرد همچنان درد ادامه دارد البته خیلی کمتر شده. فقط در یک نقطه سینه است و با فشار دست و اوایل با خم شدن درد میگرفت (درد منتشر شونده) البته استرس شدیدی در روزهای اول داشتم. سابقه بیماری پستان بجز کیست نداریم. توده ای هم خودم احساس نکردم..دلیل درد چی میتونه باشه؟ از استرس یا عوارض دارو میتونه باشه؟
    ممنونم
      سلام عزیزم با توجه به کیستی که داری احتمال اینکه در سینه ات کیست  باشه بهتر یه سونوگرافی سینه انجام بده  و پیش دکتر متخصص  جراج سینه و غدد برو  منم مدتی خودم درد سینه داشتم متوجه شدم با انجام سونو گرافی که بهترین زمان سونو گرافی هفت روز که عادت ماهیانه است انشا ا... که چیزی نیست

4. سلام آقای دکتر.میشه بگید آیا در دوران قاعدگی یا چند روز قبلش در سینه ی یه دختر چه تغیراتی به وچود میاد.من 17 سالمه.آیا سینه سنگین میشه در این دوران؟ بعد منظور از نوک سینه فرو رفته چطوریاس؟ من سوتین که میپوشم نوک سینم بالا نیست.یکم بادش میخوابه.در کل منظورتون چیه؟ نوک سنه سمت چپ من یه موقع هدیی میشه هم سطح با پستانم.آیا مشکلی هست چون هم سطح با هاله پستانم؟ف

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید