شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دوز داروهای تجویزی پزشک

1. negar386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام.من هفته 19 بارداری هستم و در دفعه پیش که به پزشکم مراجعه کردم به من قرص فرفولیک 60 دادن و پریناتال 40 وقتی به داروخانه مراجعه کردم گفتن این داروها رو با این دوز ندارن با توجه به این که به پزشکم تا 2 هفته دیگه دسترسی ندارم باید این قرص ها رو با چه دوزی مصرف کنم؟ضمنا هیچ کدوم از آزمایش هام کم خونی رو نشون ندادن یا هیچ مشکل دیگه ای رو فقط به علت ویارم که تا حالا هم ادامه داره نمی تونم به مقدار کافی غذا بخورم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. negar386 نوشته است: با سلام.من هفته 19 بارداری هستم و در دفعه پیش که به پزشکم مراجعه کردم به من قرص فرفولیک 60 دادن و پریناتال 40 وقتی به داروخانه مراجعه کردم گفتن این داروها رو با این دوز ندارن با توجه به این که به پزشکم تا 2 هفته دیگه دسترسی ندارم باید این قرص ها رو با چه دوزی مصرف کنم؟ضمنا هیچ کدوم از آزمایش هام کم خونی رو نشون ندادن یا هیچ مشکل دیگه ای رو فقط به علت ویارم که تا حالا هم ادامه داره نمی تونم به مقدار کافی غذا بخورم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام عزیزم

اول تبریک واسه مادر شدنتون و امیدوارم  هردوتون خوب باشید

عزیزم این قرص ها واسه کم خونی و آهن داده شده.یادت نره خودت الان تنها نیستی و دکتر برای سلامتیه هردوتون این قرص هارو داده . اگر قرص ها رو نتونستی پیدا کنی سعی کن دنبال قرص با دوز دیگری نگردی.این کار ریسکه . بهتره با مواد غذایی خودت و اون کوچولو رو تقویت کنی . غذاهایی که دارای آهن هستند مثل جگر .گوشت قرمز . ماهی . زرده ی تخم مرغ . و سبزیجاتی که دارای برگ های سبز تیره هست مانند اسفناج.
    و توصیه دیگه ای که میتونم کنم اینه چای و قهوه .مصرف بیش از حد سویا . نخوردن میوه تازه .مصرف نکردن دانه ها و مغزها باعث کم خونی میشه. سعی کنید تو این مدت تغذیه رو جایگذین قرص کنید تا با دکترتون مشورت داشته باشید

موفق باشید

3. negar386 نوشته است: با سلام.من هفته 19 بارداری هستم و در دفعه پیش که به پزشکم مراجعه کردم به من قرص فرفولیک 60 دادن و پریناتال 40 وقتی به داروخانه مراجعه کردم گفتن این داروها رو با این دوز ندارن با توجه به این که به پزشکم تا 2 هفته دیگه دسترسی ندارم باید این قرص ها رو با چه دوزی مصرف کنم؟ضمنا هیچ کدوم از آزمایش هام کم خونی رو نشون ندادن یا هیچ مشکل دیگه ای رو فقط به علت ویارم که تا حالا هم ادامه داره نمی تونم به مقدار کافی غذا بخورم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام ضمن تبریک بابت بارداریتون سعی کنیدداروهایی که پزشکتون تجویز کردند رو تهیه کنید ولی می تونید فعلا داروهای فروس سولفات و فولیک اسید و مولتی ویتامین رو مصرف کنید تا داروی مورد نظر تهیه شه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. negar386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    مرسی بابت تبریک و راهنمایی تون .ولی اونجور که پزشک داروخونه می گفت پزشک معالجم اشتباه کرده و این دوز ها وجود نداره.من نمی دونم تا دسترسی به پزشکم چیکار کنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید