شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لیپو ساکشن

1. سلام واقا" که عجب سایت  قویی دارید خیلی خسته نباشید
    دوست بنده از من درخواست کرده که از شما در باره لیپو ساکشن سوال کنم .
    قد : 179  وزن : 103  آیا لیپو ساکشن راهی مطمئن برای لاغری است ؟ عوارض دارد یا نه
    برای لاغر شدن , شما چه پیشنهادی دارید ؟

2. sina_zedehal نوشته است: سلام واقا" که عجب سایت  قویی دارید خیلی خسته نباشید
    دوست بنده از من درخواست کرده که از شما در باره لیپو ساکشن سوال کنم .
    قد : 179  وزن : 103  آیا لیپو ساکشن راهی مطمئن برای لاغری است ؟ عوارض دارد یا نه
    برای لاغر شدن , شما چه پیشنهادی دارید ؟

سلام،
    جراحی Liposuction برای درمان چاقی نیست و تنها به طور موضعی چربی های اضافه بدن را از بین می برد. این عمل برای افرادی که با رژیم غذایی و ورزش وزنشان را تقریباً به حد طبیعی نزدیك كرده‌اند ولی در برخی نقاط از بدن چربی ها بطور موضعی باقی مانده و اندام را نامناسب نشان می دهد Liposuction انجام می‌شود. بعضی از خطرات این جراحی زیبایی، دقیقا همان خطراتی است كه هر جراحی دیگری را هم تهدید میکند، مثلا لخته‌های خونی (دی.وی.تی) كه معمولا پس از برخی جراحی‌ها و در ساق پا به وجود می‌آیند، ممكن است پس از لیپوساكشن هم ایجاد شوند و پس از مهاجرت به ریه، حتی مرگ‌آفرین شوند. اما بعضی دیگر از خطرات لیپوساكشن عبارتند از: ناهمواری‌های ظاهری در سطح پوست، كرختی و بی‌حسی موضعی، عفونت‌های پوستی و… به نظر می رسد بهترین راه برای کاهش وزن اصلاح رژیم غذایی و ورزش منظم باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید