شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل بکارت و نزدیکی همراه با درد

1. با سلام
    من تا به حال قبلا با کسی رابطه نداشتم و همچنین قبل از ازدواج به دلیل ضربه شدیدی که در یک حادثه برایم رخ داد و کمی خون دیدم به پزشک مراجعه کرده بودم و به من گفته بودند که دارای پرده بکارت حلقوی ضخیم و غیرقابل اتساع می باشم و خونریزی در هنگام اولین دخول خواهم دید اما در اولین نزدیکی که داشتم نه تنها خونی دیده نشد بلکه دردی نیز نداشتم. اما در دفعات بعدی دردهای شدیدی داشتم. به صورتی که نمی توانستم دخول را تحمل کنم و حتی آلت به صورت کامل داخل نرفت و همچنین خون و لکه ای دیده نشد. اما 3 روز پیش وقتی برای دفعه 4 ام رابطه برقرار کردیم و باز هم آلت به طور کامل وارد نشد پس از رابطه چند لکه خون دیدم و بعد قطع شد.و فردا و پس فردایش نیز همینطور. بعد از آن سه روز دیگر لکه ندیدم و درد نداشتم.
    تا اینکه پس از یک هفته مجددا رابطه برقرار کردیم و این بار حتی از بی حسی نیز استفاده کردیم اما من همچنان درد بسیار شدیدی داشتم تا حدی که مجددا دخول به طور کامل انجام نشد و شب نیز لکه دیدم . اما فقط یک شب بود.
    می خواستم بدانم آیا پرده بکارت من زده شده که خون ریزی دارم یا فقط زخم شده واژنم؟ اگر زده شده چرا دفعات اول هیچ خونریزی نداشتم و چرا همچنان دخول با درد و نصفه صورت می گیرد ؟ چه کاری باید بکنم تا دیگر درد را متحمل نشوم؟؟می شود من را راهنمایی کنید؟
    باتشکر

2. سلام.شاید همون طور که دکتر گفت پرده شما ضخیمه و طی چندین مرحله کم کم داره پاره میشه.به نظر من بهتره بری پیش پزشک تا معاینت کنه عزیزم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز حتما به پزشک مراجعه کن یکی از آشناهای من هم دارای پرده ی ضخیم بود در ویزیت اول دکتر بهش گفته بود که همسرتون باید با شدت زیاد عمل دخول را انجام دهد تا پرده ی شما پاره شود اما وقتی این کار فایده ای نداشت دکتر از ایشان خواست تا به مطب بیاید و با تیغ جراحی این کار را برایشان انجام دهد  .خودش می گفت  درد زیادی هم نداشته .
    موفق باشید

4. banooirani نوشته است:
    با سلام
    من تا به حال قبلا با کسی رابطه نداشتم و همچنین قبل از ازدواج به دلیل ضربه شدیدی که در یک حادثه برایم رخ داد و کمی خون دیدم به پزشک مراجعه کرده بودم و به من گفته بودند که دارای پرده بکارت حلقوی ضخیم و غیرقابل اتساع می باشم و خونریزی در هنگام اولین دخول خواهم دید اما در اولین نزدیکی که داشتم نه تنها خونی دیده نشد بلکه دردی نیز نداشتم. اما در دفعات بعدی دردهای شدیدی داشتم. به صورتی که نمی توانستم دخول را تحمل کنم و حتی آلت به صورت کامل داخل نرفت و همچنین خون و لکه ای دیده نشد. اما 3 روز پیش وقتی برای دفعه 4 ام رابطه برقرار کردیم و باز هم آلت به طور کامل وارد نشد پس از رابطه چند لکه خون دیدم و بعد قطع شد.و فردا و پس فردایش نیز همینطور. بعد از آن سه روز دیگر لکه ندیدم و درد نداشتم.
    تا اینکه پس از یک هفته مجددا رابطه برقرار کردیم و این بار حتی از بی حسی نیز استفاده کردیم اما من همچنان درد بسیار شدیدی داشتم تا حدی که مجددا دخول به طور کامل انجام نشد و شب نیز لکه دیدم . اما فقط یک شب بود.
    می خواستم بدانم آیا پرده بکارت من زده شده که خون ریزی دارم یا فقط زخم شده واژنم؟ اگر زده شده چرا دفعات اول هیچ خونریزی نداشتم و چرا همچنان دخول با درد و نصفه صورت می گیرد ؟ چه کاری باید بکنم تا دیگر درد را متحمل نشوم؟؟می شود من را راهنمایی کنید؟
    باتشکر

با سلام

احتمال زیاد پرده بکارت شما که زده شده احتمالا واژن هم زخم شده باشه ولی بهترین راه معاینه متخصص است حدالامکان سعی کنید از ژل های روان کننده استفاده کنید تا معاینه متخصص نتیجه را مشخص کند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید