شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نپوشیدن شورت و ازدواج

1. سلام من قبلا هم به شما سوالما گفتم ولی جواب قانع کننده ای نشنیدم.من جوان 23 ساله ای هستم جنسیت مذکر چکار کنم به پوشیدن شرت عادت کنم تورو خدا نگید لازم نیست آخه اگه شورت نپوشم فردا که خواستم به همسرم آمیزش کنم زشت نیست شورت پام نباشه تورو خدا بگید چکار کنم تا بهش عادت کنم .یک راه خوب بگید ممنون.اگه میشه تلفنی راهنماییی کنید چونکه اینترنت دم دستم نیست ممنون 09374798251

2. Mr_90161021 نوشته است: سلام من قبلا هم به شما سوالما گفتم ولی جواب قانع کننده ای نشنیدم.من جوان 23 ساله ای هستم جنسیت مذکر چکار کنم به پوشیدن شرت عادت کنم تورو خدا نگید لازم نیست آخه اگه شورت نپوشم فردا که خواستم به همسرم آمیزش کنم زشت نیست شورت پام نباشه تورو خدا بگید چکار کنم تا بهش عادت کنم .یک راه خوب بگید ممنون.اگه میشه تلفنی راهنماییی کنید چونکه اینترنت دم دستم نیست ممنون 09374798251

سلام دوست عزیز
    من قبلا به این سوال شما پاسخ دادم و دوستان دیگه هم لطف کردن و پاسخهایی رئ ارائه کردن
    میتونم حساسیت شما رو در این رابطه درک کنم بعضی خانما به این مسئله خیلی عادی نگاه میکنن و براشون مهم نیست اما خب یه عده دیگه هم هستن شروع به نظریه پردازی و فلسفه سازی میکنن و نشان بی فرهنگی بی اهمیتی رعایت نکردن اصول اخلاقی و کلی حرف و حدیث دیگه بدونن اما من به یه چیز به شدت اعتقاد دارم سرشت انسانها طوری آفریده شده که بخوان با هر شرایطی میتونن خودشونو وفق بدن یه مثال ساده از خودمون میزنم هر چند ممکنه جایز نباشه ما دخترا تو دوره نوجوانیمون بستن لباس زیر برامون سخته نه در همه اما خیلیا حس تنگی نفس و خفگی گرمای شدید و گرگرفتگی و حتی من دیدم در بعضی تپش قلب حس میکنن و سخته اما کمتر از یه هفته ده روز بهش عادت میکنیم و اکه استفاده نکنیم حس خیلی بدی هم داریم انسانها یه خورده اراده یه خورده تلقین مثبت میخوان تا کوه رو به عظمتش جابجا کنن اگه یه معتاد یه ذره تلاش نکنه سختی اولشو تحمل نکنه یه کم صبر و حوصله نشون نده که ترک نمیکنه ....
    اینقدر این مسئله ساده رو بزرگ و سخت نکنید اگه به خودمون تلقین کنیم آب روان تو گلومون گیر میکنه خوردن یه جرعه آب هم وحشتناک میشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. Mr_90161021 نوشته است: سلام من قبلا هم به شما سوالما گفتم ولی جواب قانع کننده ای نشنیدم.من جوان 23 ساله ای هستم جنسیت مذکر چکار کنم به پوشیدن شرت عادت کنم تورو خدا نگید لازم نیست آخه اگه شورت نپوشم فردا که خواستم به همسرم آمیزش کنم زشت نیست شورت پام نباشه تورو خدا بگید چکار کنم تا بهش عادت کنم .یک راه خوب بگید ممنون.اگه میشه تلفنی راهنماییی کنید چونکه اینترنت دم دستم نیست ممنون 09374798251

سلام دوست گرامی
    خب ضمن تایید اظهارات متین دوستمون،و اینکه انشالله کمی همت به خرج میدید تا به این مشکل فائق بشید توصیه میکنم در وهله اول تویه خونه از شلوارک استفاده کرده ،تا کم کم به اینکه چیزی شبیه شورت تنتون هست عادت کنید! بعد،شبها اگه امکانش هست شورت بپوشید و بخوابید!و نکته آخر اینکه از شورتهای پا دار استفاده کنید!چون به شلوارک شباهت داره کم کم عادت میکنید که شورت بپا داشته باشید!
    اما چیزیکه مشخص و محرزه اینه که کسی به جزء خودتون نمیتونه بهتون کمک کنه از طرفی این مطلب، موضوعی نیست که اینقدر باعث استرس شما بشه پس با کمی ممارست شک نکنید به آنچیزیکه میخواید میرسید
    موفق باشید.

4. الت شما اگه بزرگه از شرت های پاچهدار استفاده کنید اگر نه از شرت های مایو و چسب ناک استفاده کنید بعد از چند روز عادت میکنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید