شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در نقطه G هیچ حسی ندارم

1. سلام دوستان عزیزم.میخواستم بدونم چرا نقطه جی در من هیچ حسی نداره؟من و همسرم دوست داریم از راه دخول و نقطه جی من به ارگاسم برسم ولی متاسفانه انگار یه همچین نقطه ای در من نیست.حدود ۴ساله که رابطه داریم و همه پوزیشن هارو هم امتحان کردیم ولی فقط و فقط از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسم.چرا نقطه جی در من فعال نیست؟یعنی بعد از ۴ سال هنوز جاشو پیدا نکردیم؟مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hengameh561 نوشته است: سلام دوستان عزیزم.میخواستم بدونم چرا نقطه جی در من هیچ حسی نداره؟من و همسرم دوست داریم از راه دخول و نقطه جی من به ارگاسم برسم ولی متاسفانه انگار یه همچین نقطه ای در من نیست.حدود ۴ساله که رابطه داریم و همه پوزیشن هارو هم امتحان کردیم ولی فقط و فقط از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسم.چرا نقطه جی در من فعال نیست؟یعنی بعد از ۴ سال هنوز جاشو پیدا نکردیم؟مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
    شما هیچ مشکلی ندارید همه نقطه جی دارن  ارضادر زنان متفاوته بعضیها از طریق دخول و بعضیها هم از طریق مالش کلیتوریس و .... ارضا میشن پس نگران نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. hengameh561 نوشته است: سلام دوستان عزیزم.میخواستم بدونم چرا نقطه جی در من هیچ حسی نداره؟من و همسرم دوست داریم از راه دخول و نقطه جی من به ارگاسم برسم ولی متاسفانه انگار یه همچین نقطه ای در من نیست.حدود ۴ساله که رابطه داریم و همه پوزیشن هارو هم امتحان کردیم ولی فقط و فقط از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسم.چرا نقطه جی در من فعال نیست؟یعنی بعد از ۴ سال هنوز جاشو پیدا نکردیم؟مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام

خدمت شما دوست عرض کنم که برای بسیاری از خانمها، نقطه جی ناحیه‌ای بسیار حساس و تحرک کننده‌است که ساعتها به آنها لذت می‌دهد. برای خیلی‌های دیگر نقطه‌ای برآمده در واژن است که اگر بیش از اندازه دستکاری شود فرد احساس دفع ادرار می‌کند و تعدادی از خانم‌ها هیچ حسی در این نقطه احساس نمی‌کنند و خیلی‌ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند و کل حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.
    این محل تحریک‌پذیرترین نقطه جنسی در بدن زنان است. در صورتیکه این نقطه در زنان فعال باشد، لمس این نقطه باعث رسیدن سریع زنان به ارگاسم می‌شود. معمولا زنان مشکل تحریک پذیری این نقطه دارند ولی درصورتیکه این محدوده تحریک پذیر شود امکان ارگاسم قوی تر برای زن فراهم می‌شود علاوه بر تمرین، درمانی که برای تقویت تحریک پذیری محدوده جی پیشنهاد می‌شود، جی شات است برحسب اندازه و محل دقیق نقطه جی این احتمال وجود دارد که جنس مونث (در صورت داشتن نقطه جی) در طول رابطه جنسی آن را حس کند.بهترین حالتها برای احساس نقطه جی در حالتهایی هست که لگن زن بالا قرار گیرد و بلند شود.
    روش دیگر ایجاد رابطه در حالت ایستاده و در حالت خم شدن است به نحوی که جنس مونث اجازه دهد که آلت جنسی مرد از پشت وارد واژنش گردد با سپاس فراوان امیدوارم مشکلتون حل بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. hengameh561 نوشته است: سلام دوستان عزیزم.میخواستم بدونم چرا نقطه جی در من هیچ حسی نداره؟من و همسرم دوست داریم از راه دخول و نقطه جی من به ارگاسم برسم ولی متاسفانه انگار یه همچین نقطه ای در من نیست.حدود ۴ساله که رابطه داریم و همه پوزیشن هارو هم امتحان کردیم ولی فقط و فقط از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسم.چرا نقطه جی در من فعال نیست؟یعنی بعد از ۴ سال هنوز جاشو پیدا نکردیم؟مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست گرامی
    خب این نقطه معروف بنظرم درهمه وجود داشته باشه من نشنیدم که کسی اینو نداشته باشه معذالک چیزی که مهمه تشخیص اونه که گاهی زوجین تا آخر عمرشونم نمیتونن پیداش کنن! لذا با ممارست و تمرین بنظر میاد میشه تشخیصش داد که حتی کلیپهای آموزشیش هم وجود داره من قبلاً هادیدم در هرصورت این نقطه در داخل مجرا،فکر کنم در حدوده سه تا 5 سانتی بالاتر از دهانه واژن از داخل قرار گرفته که با انگشت هم میشه حسش کرد اما گاهاً به خاطر اینکه آقایون کمی بی صبرانه و بیشتر با انگشت برای اینکار اقدام میکنن همسرشون دچار درد میشن! و از خیرش میگذرن!درهرصورت شما هم به احتمال زیاد دارید اما باید همسرتون سعی بیشتر توام با صبر داشته باشند تا پیداش کنن
    موفق باشید و تلاش کنید بهش میرسید

5. hengameh561 نوشته است: سلام دوستان عزیزم.میخواستم بدونم چرا نقطه جی در من هیچ حسی نداره؟من و همسرم دوست داریم از راه دخول و نقطه جی من به ارگاسم برسم ولی متاسفانه انگار یه همچین نقطه ای در من نیست.حدود ۴ساله که رابطه داریم و همه پوزیشن هارو هم امتحان کردیم ولی فقط و فقط از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسم.چرا نقطه جی در من فعال نیست؟یعنی بعد از ۴ سال هنوز جاشو پیدا نکردیم؟مشکل از کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام
    لذت بردن از طریق نقطه G مستلزم تمرکز طرفین است یعنی اینکه هم همسر شما باید با تمرکز و البته با ملایمت و صبورانه در پی یافتن این نقطه باشد و هم اینکه شما تمرکز کنید و با همسرتون همکاری کنید و با راهنمایی شما ایشون بتونن این نقطه رو پیدا کنن و شما را اوج لذت برسانند . این نقطه در بعضی از خانم ها قابل لمس و تحریکه ولی در بعضی از خانم ها یافتن و لمس کردن و تحریکش کمی سخته . اطلاعاتتون رو در مورد نقطه G بالا ببرید تا با دانستن مشخصات این نقطه و دانستن محل تقریبی اون بتوانید در این امر موفق شوید

6. narsis66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    لام به همه دوستان منم حدود دو ساله که با همسرم رابطه کامل داریم ولی هنوز نتونستم با رابطه دخولی ارضا بشم این در صورتیه که همسرم همه وشها رو امتحان کرده ولی من فقط با مالش ارضا میشم و اصلا درکش نمیکنم منظورم همون نقطه جی هست یکی به من بگه لذت ارضا با دول فرق میکنه؟

7. narsis66 نوشته است: لام به همه دوستان منم حدود دو ساله که با همسرم رابطه کامل داریم ولی هنوز نتونستم با رابطه دخولی ارضا بشم این در صورتیه که همسرم همه وشها رو امتحان کرده ولی من فقط با مالش ارضا میشم و اصلا درکش نمیکنم منظورم همون نقطه جی هست یکی به من بگه لذت ارضا با دول فرق میکنه؟

سلام
    دوست عزیز،تجربه ی نوع لذتشو که باید خانمهای محترم سایت بهتون بگن!چون تجربه ی زنانه ای هست!که ما مردها اونو نداریم!اما احتمالاً لذتش باید بیشتر باشه!چون این نقطه اصولاً برای همین کار ساخته شده!پس عملکردش هم باید بهتر از مالش باشه! اما درمورد اینکه فقط از طریق مالش ارضا میشید باید بگم این مورد دقیقاً مرتبط با طرز فکر و ذهنیتتون در این رابطه هست! باید شما کمی تلاش کنید تا اینگونه شرطی نشید!منظور از شرطی شدن اینه که شخص،به شرطی به اون لذت میرسه که مثلاً مالشی درکار باشه! اساساً نباید در روابط، این جور تفکر و عمل کرد !یعنی برای خودتون هیچ وقت شرط ذهنی اینچنینی قائل نشید! و این هم باتمرین و ممارست قابل حله! درضمن تمرکز در زمان رابطه بسیار امری مهم تلقی میشه! روی مواردی غیر از مالش،تمرکزکنید انشالله مشکل حل میشه
    موفق باشید

8. narsis66 نوشته است: لام به همه دوستان منم حدود دو ساله که با همسرم رابطه کامل داریم ولی هنوز نتونستم با رابطه دخولی ارضا بشم این در صورتیه که همسرم همه وشها رو امتحان کرده ولی من فقط با مالش ارضا میشم و اصلا درکش نمیکنم منظورم همون نقطه جی هست یکی به من بگه لذت ارضا با دول فرق میکنه؟

نارسیس جان من خیلی تلاش کردم که به کمک خانومم بتونیم اون نقطه جی رو پیداکنیم که خانومم لذت ببره ولی نشد که نشد که نشد و اونم مثل شما با مالش چوچوله ارضا میشه...

9. با سلام
    هر خانمی با یه روش به ارگاسم میرسه و ارضاء میشه یکی از طریق نقطه G و یکی با مالش کلیتوریس .
    البته نوع پوزیشن برای لذت بردن از طریق نقطه G  خیلی مهمه و باید پوزیشنی استفاده بشه که در هنگام دخول بیشتری سطح تماس آلت مرد با این نقطه برقرار بشه
    از این نوع پوزیشن ها ، پوزیشن حالت سجده زن و یا حالت چهار دست و پا می باشد و در این حالت مرد باید سعی کنه آلتش رو بیشتر به سمت پایین فشار بده تا به نقطه G فشار بیاد البته اگه معاشقه کامل انجام شده باشه و زن در اوج آمادگی قرار داشته باشه و داخل واژنش کاملا خیس باشه
    ببخشید که خیلی باز توضیح دادم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. hossein1982 نوشته است: با سلام
    هر خانمی با یه روش به ارگاسم میرسه و ارضاء میشه یکی از طریق نقطه G و یکی با مالش کلیتوریس .
    البته نوع پوزیشن برای لذت بردن از طریق نقطه G  خیلی مهمه و باید پوزیشنی استفاده بشه که در هنگام دخول بیشتری سطح تماس آلت مرد با این نقطه برقرار بشه
    از این نوع پوزیشن ها ، پوزیشن حالت سجده زن و یا حالت چهار دست و پا می باشد و در این حالت مرد باید سعی کنه آلتش رو بیشتر به سمت پایین فشار بده تا به نقطه G فشار بیاد البته اگه معاشقه کامل انجام شده باشه و زن در اوج آمادگی قرار داشته باشه و داخل واژنش کاملا خیس باشه

سلام.ممنون از توضیحاتتون.ولی مشکل من اینه که در این پوزیشن هایی که شما فرمودید درد دارم و نمیتونم این پوزیشن ها رو داشته باشم و لذت ببرم.در این پوزیشن ها حس میکنم به رحمم فشار میاد و درد ایجاد میکنه.

11. hengameh561 نوشته است:
    hossein1982 نوشته است: با سلام

سلام.ممنون از توضیحاتتون.ولی مشکل من اینه که در این پوزیشن هایی که شما فرمودید درد دارم و نمیتونم این پوزیشن ها رو داشته باشم و لذت ببرم.در این پوزیشن ها حس میکنم به رحمم فشار میاد و درد ایجاد میکنه.

با سلام
    به نظر من اگه این پوزیشن رو در روزهای وسط دوره سیکلتون انجام بشه به دلیل اینکه در این روزها واژن ترشحات زیادی داره و اگه به خوبی تحریک بشید و صد البته همسر شما هم با آرامش و تمرکز و آهستگی دخول را انجام بده نه تنها دردی نخواهید داشت بلکه لذت بیشتری هم خواهید برد

12. hengameh561 نوشته است:

سلام دوست گرامی
    خب پیشنهاد میکنم از پوزیشن زن بر روی مرد استفاده کنید ! در این پوزیشن ، خانمها هم ابتکار عمل رو بدست میگیرند و هم طوری انجام میدن که بیشترین لذت رو ببرن و هم میتونن کاری کنن تا نقطه جی  اونها بیشترین تماس رو با آلت همسرشون پیدا کنه
    میتونید اینو امتحان کنید اما یادتون باشه در این حالت ، کنترل مرد بر انزالش به پایین ترین حدش میرسه و احتمال بارداری رو بالا میبره!
    موفق باشید

13. aliyan نوشته است:
    hengameh561 نوشته است:

سلام دوست گرامی
    خب پیشنهاد میکنم از پوزیشن زن بر روی مرد استفاده کنید ! در این پوزیشن ، خانمها هم ابتکار عمل رو بدست میگیرند و هم طوری انجام میدن که بیشترین لذت رو ببرن و هم میتونن کاری کنن تا نقطه جی  اونها بیشترین تماس رو با آلت همسرشون پیدا کنه
    میتونید اینو امتحان کنید اما یادتون باشه در این حالت ، کنترل مرد بر انزالش به پایین ترین حدش میرسه و احتمال بارداری رو بالا میبره!
    موفق باشید

سلام مجدد
    در تکمیل پست آقای aliyan : در پوزیشن مرد زیر و زن رو و به صورت "رو در رو " اگه زن هنگامی که روی آلت مرد میشینه و ابتکار عمل !!! رو بدست میگیره اگه یه مقدار خودشو به عقب متمایل کنه البته نه زیاد و تا حدی که به آلت آقا فشار نیاد میتونه با دخول فشار بیشتری به نقطه G وارد کنه و لذت بیشتری ببره
    نکته خیلی مهم : اگه زن زیاد خودشو به عقب متمایل کنه ممکنه به آلت مرد فشار وارد بشه و چه بسا احتمال داره آلت مرد به اصطلاح بشکنه( البته اگه آلت در نعوظ کامل کامل باشه ) که درد وحشتناکی داره پس در انجام این پوزیشن تمرکز و احتیاط زیادی لازمه تا طرفین لذت کافی رو از نزدیکی ببرند

14. سلام.اتفاقا همسرم خیلی حوصله میکنه و اصلا خسته نمیشه ولی خودم وقتی پیدا نمیشه دیگه اعصابم خورد میشه و حوصلم نمیکشه.خوبم تحریک میشم من موقع ورود الت درد ندارم که بگم خوب تحریک نمیشم.دخول راحت صورت میگیره ولی الت همسرم وقتی تا ته فشار میده توی اون پوزیشن ها احساس میکنم به دهانه رحمم فشار میاد .راحت ترین پوزیشن واسم همون روش سنتیه که من زیر میخوابم و همسرم روم قرار میگیره.بازم همه پوزیشن ها رو به خاطر همسرم انجام میدم.

15. hossein1982 نوشته است:
    hengameh561 نوشته است:

با سلام
    به نظر من اگه این پوزیشن رو در روزهای وسط دوره سیکلتون انجام بشه به دلیل اینکه در این روزها واژن ترشحات زیادی داره و اگه به خوبی تحریک بشید و صد البته همسر شما هم با آرامش و تمرکز و آهستگی دخول را انجام بده نه تنها دردی نخواهید داشت بلکه لذت بیشتری هم خواهید برد

منم با همسرم امیزش داشتم ولی اخرش نفهمیدم چطور از طریق نقطه جی g) به ارگاسمش برسونم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید