شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عوارض مصرف راکوتان و اریتروماسین برای درمان پوست

1. سلام وقتتون بخیر
    من 3 روزه که برای پوستم قرص راکوتان دارم مصرف می کنم البته به همراهش دکتر بهم کپسول اریترومایسین  هم داده بودند اما معده درد شدیدی می گرفتم ، به دکتر خودم که دسترسی نداشتم اما از یک دکتر دیگه که پرسیدم گفتن از کپسول های راینیتیدین هست و می تونم قطعشون کنم چون ربطی به دوره درمان جوش های صورت نداره و فقط برای جوش نزدن در طول دوره هست و گفتن می تونم از محلول اریترومایسین استفاده کنم البته الان محلول کلیندامایسین استفاده می کنم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

2. fatima1989 نوشته است: سلام وقتتون بخیر
    من 3 روزه که برای پوستم قرص راکوتان دارم مصرف می کنم البته به همراهش دکتر بهم کپسول اریترومایسین  هم داده بودند اما معده درد شدیدی می گرفتم ، به دکتر خودم که دسترسی نداشتم اما از یک دکتر دیگه که پرسیدم گفتن از کپسول های راینیتیدین هست و می تونم قطعشون کنم چون ربطی به دوره درمان جوش های صورت نداره و فقط برای جوش نزدن در طول دوره هست و گفتن می تونم از محلول اریترومایسین استفاده کنم البته الان محلول کلیندامایسین استفاده می کنم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    برای پاسخ سوالتون در مورد عوارض قرص راکوتان به تایپک کیست سبابه صورت و پست دوشنبه 30 اردیبهشت 92 مراجعه کنید اطلاعات کافی هست و نیاز به دوباره کاری نداره
    و اینکه دوست من بعضی قرصها و کپسولها با معده کسی سازگار نیست بخصوص کسی که سابقه ناراحتی معده اگه داشته باشه و معمولا پزشکان داروی معده رو به همراه داروها تجویز میکنن تا در صورت ناسازگاری مصرف بشه و کپسول راینیتیدین برای معده هستش فاموتیدین هم برای ناراحتی معده خوبه مشکلی نیست داروی معده رو قطع کنید و حتی میتونید هر وقت معده تون ناراخت شد یه عدد بخورین

3. با عرض سلام و تشکر از سایت خوبتان  در سال 83 ازدواج کردم و در سال 85 باردار شدم بعد از آن با کاندوم جلوگیری می کردم تا ماه قبل که تصمیم به بارداری مجدد گرفتیم دوره پریودم 20 روزه و بسیار منظم است از روز 14 نزدیکی انجام دادم ولی باردار نشدم لطفا راهنمایی فرمایید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید