شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بین رفتن نعوظ هنگام نزدیکی

1. با سلام
    من مردی 26 ساله هستم.در رابطه جنسی با همسرم در ابتدای رابطه نعوظ خوبی دارم اما پس از چند ثانیه و به هنگام دخول نعوظ من از بین میرود.اگه میشه منو در مورد اینکه بتونم نعوظ طولانی و کاملی داشته باشم راهنمایی کنید.با تشکر

2. hp2014hesam نوشته است: با سلام
    من مردی 26 ساله هستم.در رابطه جنسی با همسرم در ابتدای رابطه نعوظ خوبی دارم اما پس از چند ثانیه و به هنگام دخول نعوظ من از بین میرود.اگه میشه منو در مورد اینکه بتونم نعوظ طولانی و کاملی داشته باشم راهنمایی کنید.با تشکر

سلام دوست من
    من این مطالبی رو که براتون میذارم مال 1منبع علمی قابل اعتماد هستش امیدوارم به دردتون بخوره البته درمانای دارویی هم که خودم میدونستم نیاوردم چون درست نیست که من اینجا دارویی تجویز کنم بهتر پیش1دکتر برین برای درمانش
    از آنجا که نعوظ نیازمند یک توالی دقیق از اتفاقات است، ناتوانی در نعوظ با اختلال در هر یک از این اتفاقات می تواند بروز یابد. این توالی شامل تکانه های عصبی در مغز، ستون فقرات، و ناحیه ای اطراف آلت تناسلی و همچنین واکنش عضلات، بافت های فیبری، سیاهرگها و سرخرگها در نزدیکی اجسام غاری می شود.<xml><o></o>

آسیب رسیدن به اعصاب، سرخرگها، عضلات صاف، و بافت های فیبری که معمولا درنتیجه بیماری حاصل می شود، یکی از متداولترین دلایل ایجاد ناتوانی نعوظ می باشد. بیماریهایی مثل دیابت، مشکلات کلیوی، اعتیاد به الکل، تصلب بافت، تصلب شریان، بیماری های عروقی، و بیماری های عصب شناسی تقریباً 70% از موارد ناتوانی نعوظ را تشکیل میدهند. بین 35 تا 50 درصد از مردهای دیابتی دچار ناتوانی نعوظ می شوند.<o></o>

انتخاب های سبک زندگی که مربوط به بیماری های قلبی و عروقی باشد نیز خطر ابتلا به ناتوانی نعوظ را بالا می برد. سیگار کشیدن، اضافه وزن، و ورزش نکردن هم می توانند دلایل احتمالی این مشکل باشند.<o></o>

همچنین، جراحی ها (به ویژه جراحی های مربوط به سرطان پروستات و مثانه) می تواند موجب آسیب رسیدن به عصب ها و سرخرگهای نزدیک آلت تناسلی شده و منجر به ناتوانی در نعوظ شوند. آسیب رسیدن به آلت تناسلی، ستون فقرات، پروستات، مثانه، و لگن خاصره نیز می تواند با صدمه زدن به عصب ها، عضلات صاف، سرخرگ ها و بافت های فیبری اجسام غاری موجب ناتوانی نعوظ شوند.<o></o>

علاوه بر این، ناتوانی در نعوظ می تواند یکی از عوارض جانبی بسیاری از داروهای متداول مثل داروهای فشارخون، آنتی هیستامین یا ضد حساسیت ها، داروهای ضدافسردگی، مسکن ها، داروهای کنترل کننده اشتها، و سیمتیدین (داروی زخم) باشد.<o></o>

متخصصین عقیده دارند که عوامل روحی-روانی مثل استرس، اضطراب، گناه، افسردگی، اعتماد به نفس پایین، و ترس از شکست در رابطه جنسی 10 تا 20 درصد از موارد ناتوانی در نعوظ را شامل می شود. مردهایی که به دلایل جسمی دچار ناتوانی نعوظ شده اند نیز معمولاً همان واکنش های روحی-روانی (استرس، اضطراب، احساس گناه و افسردگی) را تجربه می کنند. سایر عوامل ممکن برای ایجاد ناتوانی نعوظ می توان به کشیدن سیگار که بر گردش خون در سرخرگها و سیاهرگها تاثیر می گذارد و همچنین اختلالات هورمونی مثل پایین بودن سطح تستوسترون در بدن اشاره کرد.<o></o>

ناتوانی نعوظ چگونه تشخیص داده می شود؟<o></o>

سابقه بیمار<o></o>

سابقه پزشکی یا جنسی بیمار به تعیین درجه و طبیعت ناتوانی نعوظ کمک میکند. از طریق سابقه پزشکی می توان بیماریهایی که منجر به این مشکل می شوند را پیدا کرد و با اطلاع وضعیت روابط جنسی فرد نیز می توان میل جنسی، نعوظ، انزال و ارگاسم او را بررسی کرد.<o></o>

استفاده از برخی داروهای تجویزی یا غیرقانونی خاص می تواند نشاندهنده یک دلیل شیمیایی برای بروز 25 درصد از موارد این مشکل به حساب آید. قطع مصرف یا جایگزین کردن این داروها می تواند تاحدی مشکل را کمتر کند.<o></o>

معاینات فیزیکی<o></o>

معاینه فیزیکی می تواند به شناخت مشکلات جسمی کمک کند. برای مثال، اگر آلت تناسلی به لمس کردن حساس نباشد که یک مشکل سیستم عصبی بدن است، می تواند دلیل ایجاد مشکل باشد. ویژگی های جنسی غیرعادی مثل وضعیت رویش مو یا بزرگ شدن سینه ها نیز می تواند نشاندهنده مشکلات هورمونی در فرد باشد. پزشک با بررسی کاهش نبض در مچ یا قوزک پا می تواند مشکل در گردش خون را تشخیص دهد. ویژگی غیرعادی در خود آلت تناسلی نیز می تواند منبع مشکل باشد.<o></o>

تست های آزمایشگاهی<o></o>

آزمایشات مختلف می تواند به پزشک برای تشخیص ناتوانی نعوظ کمک کند. آزمایشات مربوط به بیماری های جسمی که شامل شمارش تعداد گویچه های خون، تجزیه شیمیایی ادرار، پروفایل چربی، و سنجش آنزیم های کراتین و کبد می شود. سنجش مقدار تستوسترون های آزاد در خون نیز می تواند اطلاعاتی درمورد مشکلات مربوط به سیستم غدد درون ریز به ما بدهد و در بیماران با میل جنسی پایین دیده می شود.<o></o>

سایر آزمایشات<o></o>

بازبینی نعوظ هایی که در طول خواب اتفاق می افتد می تواند به رد کردن عوامل روحی-روانی کمک کند. مردهای سالم در طول خواب نعوظ غیرارادی دارند. اگر این نعوظ ها اتفاق نیفتد می توان گفت ناتوانی در نعوظ عامل فیزیکی و نه روحی-روانی خواهد داشت. البته این آزمایشات چندان قابل اطمینان نیستند. دانشمندان این تست ها را استاندارد نکرده اند و اعلام نکرده اند که چه زمان باید مورد استفاده قرار گیرند.<o></o>

آزمایشات روانشناسی<o></o>

آزمایش روانشناسی با استفاده از مصاحبه و پرسشنامه می تواند عوامل روحی-روانی را مشخص کند. با شریک جنسی فرد نیز برای تعیین انتظارات و تصورات حین رابطه جنسی مصاحبه می شود.<o></o>

ناتوانی نعوظ چگونه درمان می شود؟<o></o>

اکثر پزشکان توصیه می کنند که درمان از کم شدت ترین تا شدتی ترین امتحان شود. برای برخی از مردان ایجاد چند تغییر ساده در سبک زندگی می تواند مشکل را برطرف کند. ترک سیگار، کم کردن اضاف وزن، و بالا بردن فعالیت جسمی می تواند برای برگرداندن عملکرد جنسی بسیار مفید باشد.<o></o>

قطع مصرف داروهایی که عوارض جانبی دارند نیز قدم بعدی است. برای مثال، داروهایی که برای فشارخون بالا مورد استفاده قرار می گیرند به طرق مختلف عمل می کنند. اگر تصور می کنید که یک داروی خاص برای نعوظ شما مشکل ساز شده است، از پزشک خود بخواهید در صورت امکان آنرا با داروی دیگری جایگزین کند.<o></o>

روان درمانی و تغییر رفتار در برخی بیمارها قدم بعدی برای درمان این مشکل محسوب می شود که به دنبال آن از داروهای تزریقی یا غذایی، خلاء و دستگاه هایی که با جراحی کار گذاشته می شوند استفاده می شود. در موارد نادر، جراحی سرخرگها و سیاهرگها انجام می شود.<o></o>

روان درمانی<o></o>

متخصصین معمولاً ناتوانی در نعوظ که دلیل روحی-روانی داشته باشد را با تکنیک هایی برای کاهش اضطراب مربوط به رابطه جنسی درمان می کنند. همسر فرد نیز می تواند در این مسیر بسیار مفید باشد به این ترتیب که با افزایش تدریجی صمیمیت تحریک به روند درمان کمک میکند. این تکنیک همچنین به از بین بردن اضطراب نیز کمک می کند.<o></o>

<o> </o>

دستگاه های خلاء<o></o>

دستگاه های مکانیکی خلاء با ایجاد یک خلاءجزئی که خون را به درون آلت تناسلی می کشاند، موجب نعوظ می شوند. این ابزارها سه قسمت دارند: یک سیلندر پلاستیکی که آلت تناسلی درون آن قرار می گیرد، یک پمپ که هوا را از سیلندر خارج می کند و یک بند لاستیکی که برای حفظ نعوظ بعد از برداشتن سیلندر و حین رابطه جنسی به دور پایه آلت تناسلی بسته می شود<o></o>

جراحی<o></o>

جراحی معمولاً به یکی از سه دلیل زیر انجام می شود:<o></o>

· برای کار گذاشتن دستگاهی که بتواند آلت تناسلی را راست کند.<o></o>

· برای ساخت دوباره عروق برای افزایش جریان خون در آلت تناسلی<o></o>

· برای مسدود کردن سیاهرگ هایی که باعث می شوند خون از بافت های آلت تناسلی نشر کند<o></o>

دستگاه هایی که ایمپلنت می شوند اندام مصنوعی خوانده می شوند و می توانند در بسیاری از مردها ایجاد معوظ کنند. مشکلات احتمالی این دستگاه ها عبارتند از: خراب شدن مکانیکی و ایجاد عفونت.<o></o>

ایمپلنت های نرم و قابل انعطاف از میله های متداعی تشکیل شده است که با جراحی در اجسام غاری کار گذاشته می شوند. به این طریق فرد با دست حالت آلت تناسلی را تنظیم می کند. تنظیم حالت در طول یا کلفتی آلت تاثیر نمی کند.<o></o>

ایمپلنت های قابل تورم از سیلندرهای متداعی تشکیل می شوند که با جراحی درون آلت تناسلی کار گذاشته می شود و با استفاده از مایع فشار گسترده میشوند. لوله هایی این سیلندرها را به یک مخزن مایع و یک پمپ که اینها هم با جراحی کار گذاشته می شوند، وصل می کند. این ایمپلنت ها قادر به افزایش طول و عرض آلت تناسلی هم هستند. همچنین حالت آلت تناسلی هم با این دستگاه ها طبیعی تر است.<o></o>

جراحی برای بازسازی سرخرگها نیز می تواند ناتوانی نعوظ ایجاد شده به خاطر انسداد جریان خون را کاهش دهد. کسانی که این جراحی برایشان بیشتر توصیه می شود مردان جوانی هستند که دچار انسداد عروق می باشند. اما این عمل در مردان مسن چندان موفق نیست.<o></o>

جراحی سیاهرگهایی که باعث بیرون کردن خون از آلت تناسلی می شوند معمولاً فرایندی عکس این دارد یعنی مسدود کردن عمدی. انسداد سیاهرگها می تواند نشر خون را که سفت شدگی آلت تناسلی را حین نعوظ کاهش می دهد کم کند. اما متخصصین هنوز از تاثیر طولانی مدت این روش آگاهی ندارند و این عمل به ندرت صورت می گیرد<o></o>

<o> </o>

بازهم کمکی خواستین یا سوالی داشتین بنده در خدمتم
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام دوستای خوب . همسر من 26 سالشه و ما نزدیک به 1 ساله که عقد کردیم و از نظر نظر رابطه با توجه به اینکه هردومون گرم مزاج هستیم  و همیشه هم شرایطش رو رو داریم تقریبا یک روز در میان با هم رابطه داریم البته به صورت سطحی و هنوز دخول صورت نگرفته و من هنوز بکارتم رو دارم چون با توجه به سنت خودمون مراسم ازدواج انجام نگرفته .کلاً در رابطه با موارد و مسایل زناشویی زیاد مطالعه میکنم و با اینکه شاغلم همیشه سعی میکنم به عنوان یه زن کارم رو درست انجام بدم ولی یه چیزی که کمی ذهنم رو مشغول کرده اینه در بعضی از رابطه هامون ایشون احساس ناراحتی و سوزش در سر الت تناسلی شون میکنن و چند بار هم به همین دلیل بدون اینکه ارضا بشن تموم کردیم خواستم بدونم این میتونه برای ایشون خطر ناک بشه یا اینکه علت این سوزش چی می تونه باشه این موضوع منو نگران کرده بهشون گفتم که با پزشک متخصص مشورت کنن ولی ایشون موضوع رو بی اهمیت میدونن . دوستان لطفا می تونین منو راهنمایی کنین که چیکار کنیم و یا من چیکار می تونم انجام بدم. ممنون میشم اگه جوابم رو بدین .

4. khanomi25 نوشته است: سلام دوستای خوب . همسر من 26 سالشه و ما نزدیک به 1 ساله که عقد کردیم و از نظر نظر رابطه با توجه به اینکه هردومون گرم مزاج هستیم  و همیشه هم شرایطش رو رو داریم تقریبا یک روز در میان با هم رابطه داریم البته به صورت سطحی و هنوز دخول صورت نگرفته و من هنوز بکارتم رو دارم چون با توجه به سنت خودمون مراسم ازدواج انجام نگرفته .کلاً در رابطه با موارد و مسایل زناشویی زیاد مطالعه میکنم و با اینکه شاغلم همیشه سعی میکنم به عنوان یه زن کارم رو درست انجام بدم ولی یه چیزی که کمی ذهنم رو مشغول کرده اینه در بعضی از رابطه هامون ایشون احساس ناراحتی و سوزش در سر الت تناسلی شون میکنن و چند بار هم به همین دلیل بدون اینکه ارضا بشن تموم کردیم خواستم بدونم این میتونه برای ایشون خطر ناک بشه یا اینکه علت این سوزش چی می تونه باشه این موضوع منو نگران کرده بهشون گفتم که با پزشک متخصص مشورت کنن ولی ایشون موضوع رو بی اهمیت میدونن . دوستان لطفا می تونین منو راهنمایی کنین که چیکار کنیم و یا من چیکار می تونم انجام بدم. ممنون میشم اگه جوابم رو بدین .

سلام دوست گرامی
    چون به جزئیات مطلب رو بیان نکردید اظهار نظر درمورد این موضوع هم کامل نخواهد بود! مثلاً نگفتید رابطه سطحی چطور بوده؟؟آیا سرآلت ایشون تحت فشار بوده یا خیر؟؟یا با ترشحات شما تماس داشته یا خیر؟؟آیا بعد از انزال شدن ایشون احساس سوزش داشتن یا قبلش؟؟آیا مثلاً برای کنترل انزالشون به سر آلت فشاری نیاوردن ؟؟و....
    در هرصورت بد نیست ایشون به متخصصین اورولوژی مراجعه کنند بررسی دستگاه تناسلی میتونه کمک شایانی به روابط زناشوئیتون بکنه همیشه چک کردن سیستم کاری اعضای بدن تحت نظر متخصصین مربوطه،نتنها بد نیست بلکه بسیار مفید هم هست
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام و تشکر بابت وقتی که گذاشتین .
    ارتباط آلت ایشون با بدن من در مورد تماس ترشحات بله تماس داشته ولی من خودم مشکلی ندارم .ایشون در وهله اول سعی میکنن من رو به ارگاسم برسونن و بعد خودشون و گاهی اوقات که من خیلی خسته میشدم و نمیتونستم ادامه بدم و با توجه به اینکه زیر فشار زیادی بودند با دست باعث میشدن ارضا بشن . و این مسئله چند بار اتفاق افتاد یعنی امکان داره که در اثر همین موضوع سوزش پیدا کرده باشن . از خودشون که علت رو پرسیدم میگفتن چون از زمان شروع رابطه  ( معاشقه ) تا ارضا زمان طولانی میشه این مشکل پیدا میکنن . هنگام شروع رابطه شکایتی از سوزش ندارن فقط در اوج رابطه که میرسیدیم احساس سوشزش نستا شدیدداشتن و میگفتن که فقط همون لحظه بوده و بعد از ارضا دیگه سوزش ندارن . با توجه به نزدیک بودن زمان ازدواجمون این مسئله کمی منو نگران کرده  . ممنون از پاسختون .

6. khanomi25 نوشته است: با سلام و تشکر بابت وقتی که گذاشتین .
    ارتباط آلت ایشون با بدن من در مورد تماس ترشحات بله تماس داشته ولی من خودم مشکلی ندارم .ایشون در وهله اول سعی میکنن من رو به ارگاسم برسونن و بعد خودشون و گاهی اوقات که من خیلی خسته میشدم و نمیتونستم ادامه بدم و با توجه به اینکه زیر فشار زیادی بودند با دست باعث میشدن ارضا بشن . و این مسئله چند بار اتفاق افتاد یعنی امکان داره که در اثر همین موضوع سوزش پیدا کرده باشن . از خودشون که علت رو پرسیدم میگفتن چون از زمان شروع رابطه  ( معاشقه ) تا ارضا زمان طولانی میشه این مشکل پیدا میکنن . هنگام شروع رابطه شکایتی از سوزش ندارن فقط در اوج رابطه که میرسیدیم احساس سوشزش نستا شدیدداشتن و میگفتن که فقط همون لحظه بوده و بعد از ارضا دیگه سوزش ندارن . با توجه به نزدیک بودن زمان ازدواجمون این مسئله کمی منو نگران کرده  . ممنون از پاسختون .

بازم سلام
    خب دوست عزیز احتمالاً چون ایشون برای ارضاء ، آلتشونو تحت اصطحکاک دستشون قرار میدن و از طرفی ،درست زیر کلاهک آلت آقایون بسیار بسیار حساس هست و بهتر بگم دراثر تماس این نقطه با دیواره واژن شریک جنسی، انزال رخ میده از طرفی در نزدیکهای معمول و کامل اصولاً ترشحات واژن باعث روانی مجرا میشه و نمیزاره این قسمت از آلت آقایون زیاد بصورت خشک اصطحکاک داشته باشه لذا اگر با دست که خشک هست این اصطحکاک به مدت زیادی انجام بشه سوزش در این منطقه پدید خواهد آمد
    نتیجتاً با توضیحات شما مشکلی بنظر نمیاد انشالله در آینده با داشتنه روابط کامل،معضلتون حل میشه
    اما بازم تاکید میکنم چک کردنه دستگاه تناسلی مفید خواهد بود
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. khanomi25 نوشته است: سلام دوستای خوب . همسر من 26 سالشه و ما نزدیک به 1 ساله که عقد کردیم و از نظر نظر رابطه با توجه به اینکه هردومون گرم مزاج هستیم  و همیشه هم شرایطش رو رو داریم تقریبا یک روز در میان با هم رابطه داریم البته به صورت سطحی و هنوز دخول صورت نگرفته و من هنوز بکارتم رو دارم چون با توجه به سنت خودمون مراسم ازدواج انجام نگرفته .کلاً در رابطه با موارد و مسایل زناشویی زیاد مطالعه میکنم و با اینکه شاغلم همیشه سعی میکنم به عنوان یه زن کارم رو درست انجام بدم ولی یه چیزی که کمی ذهنم رو مشغول کرده اینه در بعضی از رابطه هامون ایشون احساس ناراحتی و سوزش در سر الت تناسلی شون میکنن و چند بار هم به همین دلیل بدون اینکه ارضا بشن تموم کردیم خواستم بدونم این میتونه برای ایشون خطر ناک بشه یا اینکه علت این سوزش چی می تونه باشه این موضوع منو نگران کرده بهشون گفتم که با پزشک متخصص مشورت کنن ولی ایشون موضوع رو بی اهمیت میدونن . دوستان لطفا می تونین منو راهنمایی کنین که چیکار کنیم و یا من چیکار می تونم انجام بدم. ممنون میشم اگه جوابم رو بدین .

چون دخول ندارید و ترشحات شما با آلت همسر برخورد کمی داره و اینکه ایشون از مواد نرم کننده کمتری مصرف میکنند تا شمارو به ارگاسم برسونه و همین موارد باعث احساس سوزش در سر آلت بعد از گذشت دقایقی از شروع رابطه میشه.
    بنابراین سعی کنند برای جلوگیری از سوزش در روابط بعدی از ژل لوبریکانت استفاده کنند.
    و اینکه گفتی: "با توجه به اینکه زیر فشار زیادی بودند با دست باعث میشدن ارضا بشن" بجای دست بهتره پوزیشن حالت 69 رو برای ارضای همسر انتخاب کنید. نه اینکه ایشون در آخر مجبور باشه با دست خودشو ارضا کنه.
    ولی چون گفتی: "گاهی اوقات که من خیلی خسته میشدم و نمیتونستم ادامه بدم" بهتره 10 دقیقه صبر کنید تا نفسی تازه کنید بعد اقدام کنید.

8. دوست عزیز ممنون از جوابتون نگرانیم کمتر شد البته با توجه به پیشنهاد مراجعه به متخصص اگه در شرایط دیگه ای هم تکرار شد حتما راضیشون میکنم که مراجعه کنن. باز هم تشکر .

9. با سلام
    در چند بار اخیر که با همسرم رابطه  که داشتم(سطحی و بدون دخول) برخلاف دفعه های قبل، بعد از انزال با وجود اینکه بعدش کلی تلاش کردم که ایشونو تحریک کنم، دیگه ایشون دچار نعوذ نشدن، حتی به مقدار کم. علتش چی میتونه باشه؟

10. behzad_mm نوشته است: با سلام
    در چند بار اخیر که با همسرم رابطه  که داشتم(سطحی و بدون دخول) برخلاف دفعه های قبل، بعد از انزال با وجود اینکه بعدش کلی تلاش کردم که ایشونو تحریک کنم، دیگه ایشون دچار نعوذ نشدن، حتی به مقدار کم. علتش چی میتونه باشه؟

به دلیل تحلیل نیروی جنسی بعد از انزال، عدم نعوظ طبیعی است.

11. سلام.معمولا اقایون بعد از انزال بلافاصله دوباره نمیتونن نعوظ داشته باشن و این کاملا طبیعیه مگر اینکه ۱۰-۱۵ دقیقه استراحت کنن و بعد مجدد تحریک بشن تا نعوظ داشته باشن.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. hengameh561 نوشته است: سلام.معمولا اقایون بعد از انزال بلافاصله دوباره نمیتونن نعوظ داشته باشن و این کاملا طبیعیه مگر اینکه ۱۰-۱۵ دقیقه استراحت کنن و بعد مجدد تحریک بشن تا نعوظ داشته باشن.

بله این رو می دونم ولی منظور من اینه که بعد 10-15 دیقه نعوذ ندارن!!! نه بلافاصله.

13. behzad_mm نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام.معمولا اقایون بعد از انزال بلافاصله دوباره نمیتونن نعوظ داشته باشن و این کاملا طبیعیه مگر اینکه ۱۰-۱۵ دقیقه استراحت کنن و بعد مجدد تحریک بشن تا نعوظ داشته باشن.

بله این رو می دونم ولی منظور من اینه که بعد 10-15 دیقه نعوذ ندارن!!! نه بلافاصله.

سلام دوست عزیز
    این موضوع طبیعیه! چون نزدیکی و انزال بسیار انرژی بر هست و مردها بعد از انزالشون سست میشن و باید تجدید قوا کنن برای همین اغلب بلافاصله به نعوذ اولیه نمیرسن! شاید کمی نیمه نعوذبشن اما مثل حالت اولیه نیست! اما اینو باید بدونید که  این مورد بسته به فیزیک بدنی و توان جسمی هر شخص میتونه متفاوت باشه! یک نفر شاید بلافاصله بازم به نعوذبرسه! (که مواردش کمه)یک نفر شاید در طی 10 الی 15 دقیقه! و یک شخص دیگه در طی نیم ساعت ! و نفر بعدی شایدیک ساعت! و یا بیشتر!! در هرحال این قضیه در آقایون چیزیست طبیعی! و هیچ مشکلی هم وجود نداره! شما کمی صبر کنید و بعد به خودشون بگید که تا چه زمانی این حالتشون بر میگرده مطمئناً در این رنج ها خواهد بود
    ابداً جای نگرانی نیست
    موفق باشید

14. behzad_mm نوشته است:

اگه نعوظ خیلی براتون اهمیت داره بهتره ایشون دیرتر انزال کنند. چون پس از انزال میزان برانگیختگی و تمایلات جنسی کاهش پیدا میکنه.
    ولی اگه پس از انزال باز هم تمایل به ادامه رابطه داشتید ولی همچنان آلت شل بود از 2 طریق میتونید باعث تحریک و ایجاد نعوظ کنید:
    1- معاشقه 2- استفاده از دستگاه پمپ وکیوم.
    در بالا در مورد یکی از روشهای نعوظ توضیح داده شده:
    دستگاه های مکانیکی خلاء (وکیوم) با ایجاد یک خلاء جزئی که خون را به درون آلت تناسلی می کشاند، موجب نعوظ می شوند.

15. سلام
    دوست عزيز همونطوري كه دوستان گفتند بعد از انزال نعوظ كاملي انجام نميشه اگه هم بشه مرد حس قبل انزار رو نداره بنا بر اين كامل نميتونه شما رو ارضا كنه من از گفته هاي شما به اين نتيجه رسيدم كه ايشون ارضا ميشند شما نميشيد پس سعي كنيد اول با تحريك دو نفر به اوج امادگي  برسيد بعد رابطه رو شروع كنيد. اگه هم ميخوايد رابطه طولاني تري داشته باشيد با تكنيك هايي كه موجود هست انزال رو به تاخير بندازيد يا كه زير نظر دكتر از قرص هاي نعوظ مانند سيدنافيلد يا اكسترا 100 استفادي كنيد ولي يادتون نره زير نظر دكتر نه خود سر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید