شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میتونم نبضمو حس کنم !

1. heliaa

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    وقتتون بخیر
    راستش من مدتیه که یه حسی دارم مثل تپش قلب. ولی وقتی که نبضمو میگیرم معمولاعادی هست، یعنی 70،80.
    ولی مثلا با فعالیت، یا حتی موقع نماز که میشینم و بلند میشم نبضمو حس میکنم
    با قلیون که خیلی تپشم شدید میشه
    جدیدا بیشتر شده
    قبلا یه مواقع خاص مثل نماز خواندن و اینا بود ولی الان بیشتر شده حتی وقتی که کاری هم نمیکنم دچار همچین حالتی میشم
    مخصوصا وقتی دراز میکشم و میخوام بخوابم، الان دوشبه که نمیتونم بخوابم. تپشهای قلبمو راحت میتونم بشمرم، ولی در دقیقه همون تعداد ِ نرماله.
    به نظر شما چرا اینطوری شدم؟ Sad
    یکی گفت بخاطر روزه ست ! ممکنه؟

2. سلام دوست من
    طپش قلب میتونه دلایل متعددی داشته باشه از مشکلات قلبی گرفته تا استرس ها و حتی ضعف بدن نیز تاثیر داره
    اگه طپش قلبتون براتون مشکلی رو پیش اورده میتوننین به پزشک مراجعه کنین من میتونم بهتون دارویی معرفی کنم که طپش قلبتونو کاهش بده اما این کارو نمیکنم تا تشخیص داده بشه و شما هم سرخود دارویی مصرف نکنین تا در ریتم قلب مشکلی پیش نیاد اما عواملی چون ضعف فعالیت استرس میتونن تاثیر بذارن اما سعی کنین اگه واستون مشکلی بوجود نیاورده بهش فکر نکنین اگرم واقعا داره اذیتتون میکنه پیش 1دکتر برین خالی از لطف نیست
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. heliaa نوشته است: سلام
    وقتتون بخیر
    راستش من مدتیه که یه حسی دارم مثل تپش قلب. ولی وقتی که نبضمو میگیرم معمولاعادی هست، یعنی 70،80.
    ولی مثلا با فعالیت، یا حتی موقع نماز که میشینم و بلند میشم نبضمو حس میکنم
    با قلیون که خیلی تپشم شدید میشه
    جدیدا بیشتر شده
    قبلا یه مواقع خاص مثل نماز خواندن و اینا بود ولی الان بیشتر شده حتی وقتی که کاری هم نمیکنم دچار همچین حالتی میشم
    مخصوصا وقتی دراز میکشم و میخوام بخوابم، الان دوشبه که نمیتونم بخوابم. تپشهای قلبمو راحت میتونم بشمرم، ولی در دقیقه همون تعداد ِ نرماله.
    به نظر شما چرا اینطوری شدم؟ Sad
    یکی گفت بخاطر روزه ست ! ممکنه؟

سلام  دوست عزیز
    احتمالاً همون ضعف بدنی دراثر امساک در ماه مبارک رمضان باعثش شده! انشالله بعد از این ماه،و تقویت بنیه بدنی مشکل برطرف میشه امااگر خدای ناکرده این قضیه بعد از این ماه استمرار داشت به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید ولی تجربه نشون داده معضلی نیست و بعد از تقویت جسمی،مشکل برطرف میشه
    پیشاپیش عید فطر هم بر شما و هم بر همه هموطنان عزیز مبارک باد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. heliaa

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام مجدد
    من دوباره حدودا یک ماهی میشه که تپش قلب دارم و جدیدا سرگیجه هم دارم. پاهام میلرزه گاهی و گاهی وقتا فشارم عددای عجیب غریبب میشه. مثلا یه بار 8 رو 5 بود!!!! یا 12 رو 6.
    حدس زده میشد ک مشکل تیروءید باشه چون هم خواهرم هم پدرم دارن.
    ولی وزنم چندان تغییری نکرده و با کم خوری کم میشه.
    قرار هست ان شاءالله به پزشک مراجعه کنم ولی به نظر شما ممکنه مشکل قلبی باشه؟
    الان در روز حداقل یه پرانول رو میخورم ولی گاهی کفاف نمیده!!
    و یه وقتایی واقعا تپش قلب دارم و یه وقتایی هم میتونم حس کنم نبضمو ولی بیشتر از حد عادیش نمیزنه.
    راستی پدرم pvc (اگه اشتباه ننوشته باشم) هم دارن.
    ممکنه همه ایم علاءم از خستگی باشه؟یا مشکل قلبی ؟ یا چیز دیگه ای؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید