شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اگر عوارض واریکوسل بعد از عمل از بین نرفت باید چه کرد؟

1. با سلام به همه دوستان و مسئولین سایت

من واریکوسل گرید 2 دارم و میخام عمل کنم. اما تو سایت خوندم که نوشته بود 50 درصد بیماران بهبود پیدا میکنن. من تمامی فاکتورهای اسپرمم خوبه جز motylity که خیلی مقدارش کمه و 95 درصد اسپرمهای من بی تحرک هستن. با توجه به اینکه تحرک اسپرم در باروری خیلی مهمه اگه بعد از عمل این فاکتور من بهبود پیدا نکنه من باید چیکار کنم؟ و آیا درمان دیگه ای برای رفع این مشکل وجود داره یا خیر؟

با تشکر

2. سلام دوستان
    اگر برای بارداری نیاز به عمل واریکوسل دارید ابتدا موارد زیر را به مدت چهل روز امتحان کنید
    1- هرشب بعد از شام یک عدد قرص جوشان ویتامین ث را در یک لیوان اب بیندازید
    2- با ان یک لیوان اب همزمان این سه قرص را مصرف کنید ( سلنیم ( بسته 100 تایی 6 هزار تومان )--- ویتامین e ---- و زینک پلاس (روی ) )
    هر 4 قرص در داروخانه ها بدون تجویز پزشک هم داده میشود.
    3- در این 40 روز یک شب درمیان یا حداکثر 2 شب درمیان نزدیکی داشته باشید
    4- از گرم نگه داشتن بیضه ها جدا خودداری کنید در صورت امکان شبها لباس زیر را از تنتان خارج کنید
    5- بیضه ها به حدی باید خنک باشند که کیسه بیضه جمع شده باشد ( چون رگهای واریسی گرم شده اسپرمها را میکشد شما با این کار باعث میشوید اسپرمها جان سالم به در ببرند.

نتيجه خوبي ميگيرين

3. ash161991 نوشته است: سلام دوستان
    اگر برای بارداری نیاز به عمل واریکوسل دارید ابتدا موارد زیر را به مدت چهل روز امتحان کنید
    1- هرشب بعد از شام یک عدد قرص جوشان ویتامین ث را در یک لیوان اب بیندازید
    2- با ان یک لیوان اب همزمان این سه قرص را مصرف کنید ( سلنیم ( بسته 100 تایی 6 هزار تومان )--- ویتامین e ---- و زینک پلاس (روی ) )
    هر 4 قرص در داروخانه ها بدون تجویز پزشک هم داده میشود.
    3- در این 40 روز یک شب درمیان یا حداکثر 2 شب درمیان نزدیکی داشته باشید
    4- از گرم نگه داشتن بیضه ها جدا خودداری کنید در صورت امکان شبها لباس زیر را از تنتان خارج کنید
    5- بیضه ها به حدی باید خنک باشند که کیسه بیضه جمع شده باشد ( چون رگهای واریسی گرم شده اسپرمها را میکشد شما با این کار باعث میشوید اسپرمها جان سالم به در ببرند.

نتيجه خوبي ميگيرين

ممنونم دوست عزیز
    مطالبی رو که گفتید من بار اولمه میشنوم. خواستم ببینم این مطالب رو از متخصص شنیدید یا از منبع معتبر؟ اگه اون منبعتون رو هم معرفی کنید خیلی ممنون میشم. چون تو این مسادل هرکی میرسه یه حرفی میزنه. آدم میمونه به حرف کی توجه کنه.
    بازم ممنون

4. حقيقتش يه سرياشو از متخصص و يه مقدارش رو هم از سايت ama-assn.org نوشتم ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید