شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص تاخیری لیدرمن

1. سلام . آقای دکتر میخواستم ازتون در مورد کپسول تاخیری لیدرمن بپرسم . این کپسول که دو سرش سفید و کرم رنگه میگن از مواد گیاهی ساخته شده و تاخیر زیادی در ارگاسم مرد ایجاد میکنه . میخواستم ازتون بپرسم که آیا این حرف درسته یا نه . بعدشم در مورد عوارضش میخواستم بدونم

یه قرض دیگه هم به نام  max man تو بازار وجود داره که خوده قرص به شکل آلت تناسلیه مرده . در مورد اونم یه توضیح میفرمایید ؟؟؟
    ممنونم

2. دوست عزیز جواب میده؟ منم برم بخرم؟

3. morteza2010 نوشته است: سلام . آقای دکتر میخواستم ازتون در مورد کپسول تاخیری لیدرمن بپرسم . این کپسول که دو سرش سفید و کرم رنگه میگن از مواد گیاهی ساخته شده و تاخیر زیادی در ارگاسم مرد ایجاد میکنه . میخواستم ازتون بپرسم که آیا این حرف درسته یا نه . بعدشم در مورد عوارضش میخواستم بدونم

یه قرض دیگه هم به نام  max man تو بازار وجود داره که خوده قرص به شکل آلت تناسلیه مرده . در مورد اونم یه توضیح میفرمایید ؟؟؟
    ممنونم

سلام دوست عزیز تا انجایی که اطلاعات من هست این قرص ها درمان موقت و غیر دائم می باشند که ممکن است عوارض خاص خودش را هم دارا باشد .بهتر است که برای درمان ناتوانی های جنسی از پزشکان و روانشناسان کمک گرفته تا مشکل دائم حل شود.

4. سلام
    من فكر كردم شايد سوالم به اين موضوع مربوط باشه چون يك چيزايي شنيده بودم اما مطمئن نيستم. در واقع اطلاعاتم اصلا كامل نيست. من يك مشكلي دارم و آنم اينه كه در هنگام رابطه با نامزدم خيلي سريع ارضا ميشم.( رابطه ما در حد لمس و ارتباط جنسي دهاني هستش)و درست بعد از 2 دقيقه مني از بدنم خارج ميشه كه برا هر دوي ما ناخوشاينده. من يك چيزايي در مورد كاندوم هاي تاخيري و قرص هاي تاخيري شنيدم اما نميدونم دقيقا بايد از كدوم يكي از اينا استفاده كنم. ممنون ميشم اگه كسي كه اطلاعات كامل تري داره راهنماييم كنه!

5. ویگرودول  جواب خواسته هاتون  میده
    اما به تدریج عوارضشو نشون میده ولی یکی دوبار استفاده مشکلی نداره

6. mojtabasb نوشته است: سلام
    من فكر كردم شايد سوالم به اين موضوع مربوط باشه چون يك چيزايي شنيده بودم اما مطمئن نيستم. در واقع اطلاعاتم اصلا كامل نيست. من يك مشكلي دارم و آنم اينه كه در هنگام رابطه با نامزدم خيلي سريع ارضا ميشم.( رابطه ما در حد لمس و ارتباط جنسي دهاني هستش)و درست بعد از 2 دقيقه مني از بدنم خارج ميشه كه برا هر دوي ما ناخوشاينده. من يك چيزايي در مورد كاندوم هاي تاخيري و قرص هاي تاخيري شنيدم اما نميدونم دقيقا بايد از كدوم يكي از اينا استفاده كنم. ممنون ميشم
    اگه كسي كه اطلاعات كامل تري داره راهنماييم كنه!

سلام اگه در رابطه با سوال پرسیدن مشکلی ندارید داروخونه ها یا جاهایی که لوازم آرایشی و بهداشتی دارند میتونید مشکلتون رو بگید تا اون وسیله ای که لازمتونه بهتون بدن البته بعضی اسپره های بی حسی هم وجود دارند که بی تاثیر نیست
    فکر کنم اسپره یا ژل تاخیری بهتر از قرص باشن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. يه سري كاندوم هست به نام كاندومهاي تاخيري فيزيكي مارك كدكسش رو من خريدم تاثير داشت يك حلقه داره كه با فشار به وسط الت مانع ارضا زود رس ميشه عواضي هم نداره ميتونيد ازش استفاده كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید