شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با رابطه سطحی و ازمایش بتا

1. من 26 سال دارم. پریودام تقریبا مرتبه. در روز 4/5 آخرین پریودم شروع شد. در روز 4/27 یک رابطه سطحی داشتم که پیشاب نامزدم با واژنم تماس پیدا کرد و آب منیش کنار آلتم ریخت که با آب سرد و صابون شستم. از روش اورژانسی استفاده نکردم چون دخول انجام نشد. تقریبا 1 مرداد باید پریود میشدم اما فقط دل درد و کمر درد و ترشحات زیاد دارم و بعضی روزها هم تهوع صبحگاهی دارم و احساس ضعف در مفاصلم میکنم. در روز 3 مرداد یعنی 7 روز بعد رابطم آزمایش بتا تیتر دادم. که جواب منفی بود و عدد بتا کوچکتر از 2 بود. من شنیدم که این آزمایش که کمی هست دقیق هست ولی در زمان انجام آزمایش شک دارم.
    هنوز پریودم شروع نشده. تا بحال همچنین تاخیری در پریودم با این علائم رو نداشتم.
    بنظر شما هنوز ممکن است احتمال بارداری وجود داشته باشد؟؟ آیا اگر الآن از بیبی چک استفاده کنم با توجه به اینکه 11 روز از رابطه گذشته آیا جوابش درسته؟؟ آیا نیازی به انجام مجدد آزمایش هست؟؟
    خیلی استرس دارم. لطفا کمکم کنید.
    با تشکر

2. سلام.وقتی جواب بتا منفی بوده جای نگرانی نیست.تاخیر پریود هم به خاطر استرس زیادتونه.بازم اگر خیلی نگرانید یکبار دیگه ازمایش بدید.بیبی چک هم الان جوابش درست و قابل اطمینانه.استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید