شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همسرم به من اهمیت نمیده

1. با سلام
    من و شوهرم 2 ساله ازدواج کردیم مشکل من اینه که اون منو درست تحریک نمیکنه و دوست داره مثلا تو 5 دقیقه من ارضا بشم و همش وسط کار میگه میگه زود باش دیگه و من از لحاظ روانی بهم میریزم من میدونم لمس ناحیه کلیتوریس خیلی برای خانم ها لذت بخشه اما اون دوست نداره به اون قسمت دست بزنه چون یک حالتی میشه انگار چندشش بشه یا بی حال میشه که نمیدونم تو پزشکی اسم این حالت چیه. من درکش میکنم چون واقعا حال بدی بهش دست میده اما من هم شاید مجبور به خود ارضایی بشم اما تا حالا به خودم همچین اجازه ای رو ندادم و یک نوع خیانت به همسرم میدونم اما...
    ممنون میشم راهنماییم کنید

2. mmhsh نوشته است: با سلام
    من و شوهرم 2 ساله ازدواج کردیم مشکل من اینه که اون منو درست تحریک نمیکنه و دوست داره مثلا تو 5 دقیقه من ارضا بشم و همش وسط کار میگه میگه زود باش دیگه و من از لحاظ روانی بهم میریزم من میدونم لمس ناحیه کلیتوریس خیلی برای خانم ها لذت بخشه اما اون دوست نداره به اون قسمت دست بزنه چون یک حالتی میشه انگار چندشش بشه یا بی حال میشه که نمیدونم تو پزشکی اسم این حالت چیه. من درکش میکنم چون واقعا حال بدی بهش دست میده اما من هم شاید مجبور به خود ارضایی بشم اما تا حالا به خودم همچین اجازه ای رو ندادم و یک نوع خیانت به همسرم میدونم اما...

سلام
    دوست عزیز تصورات شکل گرفته ی همسرتان راجع به روابط زناشویی مهم ترین دلیل برخورد ایشون هست
    همه چیز در همان رابطه جنسی حل نخواهد شد
    شما و همسرتون باید در مورد این مسائل صحبت و ایشون را با توجه به علاقه بینتون به سمت دیدگاه جدید تر راهنمایی کنید
    در ضمن شما نباید در روابط جنسی دلیل رفتار های همسرتون رو حدس بزنید .چرا که رفتار ایشون باعث رنجش شما شده  پس شما باید ازیشون راجع به رفتار و افکارشون بدون جهت گیری سوال کنید
    بعلاوه اینکه به جز کیلیتوریس سینه های خانم ها وکشاله رانشون نیز بسیار تحریک پذیراند.

3. سلام من زنی29ساله دکتررفتم برای تنظیم قاعدگی  2ماه پشت سر هم 24ام پرید شدم این ماه20شدم گهگاه خارشو سوزش دارم بامصرف زل بهداشتی بانوان بهتر شدم برای دختر دار شدن دکتر گفته  از آخرین روز قاعدگی نزدیکی کنم تا 1هفته الان 4 ماهه هنوز باردارنشدم چه کنم خواهش میکنم جوابمو زودتر بدین من 20ام شدم تا 26ام پاک شدم 27ام نزدیکی کردیم بعد از اون روز تاالان نزدیکی نداشتم ولی ترشحات زرد رنگم 4روزه زیاد شده

4. mmhsh نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست عزیز، بعد از دوسال این قضیه واقعاً عجیب بنظر میاد اما هستند آقایونی که بدون در نظر گرفتنه حس همسرشون به سرعت میخوان اولاً خودشون ارضا بشن و بعد همسرشون هم مثل خودشون سریعاً به این نقطه برسند غافل از اینکه این دوجنس در این مقوله تقریباً عکس همند!!
    بگذریم ، فعل الحال 4 توصیه میتونم بکنم :
    1- آموزش همسرتون با هر وسیله ی آموزشی اعم از کتاب،اینترنت،فیلم،مشاوره و..... در این زمینه
    2- قبل از شروع روابط جنسیتون با اعمالی که خودتون میتونید انجام بدید خودتونو تحریک کنید و نه ارضا!! بلکه طوری تحریک کنید تا زمانیکه با همسرتون آمیزش کردید هردو همزمان ارضا بشید.
    3- نقاط دیگه ای که با اون تحریک میشید رو به همسرتون بگید تا از این نقاط، مبادرت به تحریکتون بکنن!مثلاً لاله های گوش! دور ناف و...
    4- از قطره گل سرخ هم که محرکه خوبیه برای خانمها استفاده کنید تا زودتر تحریک بشید. داروخونه ها دارند
    موفق باشید.

5. sahra881 نوشته است: سلام من زنی29ساله دکتررفتم برای تنظیم قاعدگی  2ماه پشت سر هم 24ام پرید شدم این ماه20شدم گهگاه خارشو سوزش دارم بامصرف زل بهداشتی بانوان بهتر شدم برای دختر دار شدن دکتر گفته  از آخرین روز قاعدگی نزدیکی کنم تا 1هفته الان 4 ماهه هنوز باردارنشدم چه کنم خواهش میکنم جوابمو زودتر بدین من 20ام شدم تا 26ام پاک شدم 27ام نزدیکی کردیم بعد از اون روز تاالان نزدیکی نداشتم ولی ترشحات زرد رنگم 4روزه زیاد شده

سلام دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما یکی از علایم مشخص عفونت باکتریایی واژینال سوزش و خارشه و ترشحات زرد رنگ می باشد که این خودش مانع بارداریه پس دوست عزیز احتمال اینکه شما دچار عفونت واژینال شدین خیلی زیاده نزد پزشک متخصص برین و ابتدا این مشکلو که با دارو درمان میشه برطرف کنید
    انشالله موفق باشید

6. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mmhsh نوشته است: با سلام

اینکه به ناحیه کلیتوریس شما دست نمیزنه ممکنه به شرایط شما هم مربوط باشه. شما ذکر نکردید که آیا معمولا ناحیه جنسیتون رو اپیلاسیون میکنید یا بوی بدی نده و حتی معطر باشه... من بعنوان یک مرد میگم که اینها خیلی مهمه که آیا کسی ترغیب بشه دست یا صورتشو به اون نواحی نزدیک کنه یا خیر.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید