شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری با دستمال پاک شده منی از روی شکم

1. من با دوستم رابطه ی بدون دخول  در روز 11 بعد از پریودم داشتم . مایع منی رو روی شکمم خالی کرد . من با دستمال اونو تمیز کردم . با آن طرف دستمال واژنم رو تمیز کردم . خیلی نگرانم ممکنه به خاطر این دستمال باردار شده باشم !؟ چون مطمئن نیستم که به واژنم نرسیده باشه . آیا از روش اورژانسی استفاده کنم !؟

2. ID_ssaa نوشته است: من با دوستم رابطه ی بدون دخول  در روز 11 بعد از پریودم داشتم . مایع منی رو روی شکمم خالی کرد . من با دستمال اونو تمیز کردم . با آن طرف دستمال واژنم رو تمیز کردم . خیلی نگرانم ممکنه به خاطر این دستمال باردار شده باشم !؟ چون مطمئن نیستم که به واژنم نرسیده باشه . آیا از روش اورژانسی استفاده کنم !؟

سلام دوست عزیز
    شما اگر پریودتان منظم و 28 روز باشه زمان تخمک گذاری 14  روز بعد پریودتان است..شما زمان پرخطر نزدیکی نداشتید ولی اگر فکر میکنید آب منی روی دستمال قرار داشته و مالیده شده به واژنتون . بهتر است تا 72 ساعت پیشگیری کنید تا مشکلی پیش نیاد.
    روش های پیشگیری هم در همین سایت قرار داره شده است

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. SkilleR نوشته است: با سلام.
    من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم امکانش وجود نداشت.
    چند تا سوال داشتم که خیلی دربارش نگرانم.
    1. آلت بنده از گردنه رحم همسرم میگذره و به عمق رحمش میره . آیا این برای همسرم مشکل ایجاد میکنه ؟
    2. اگر منی ( در روزهایی که امکان حاملگی صفره ) داخل رحم ریخته بشه . آیا برای همسرم مشکل ایجاد میکنه . ضرر یا فایده ای دارد ؟
    3. و یک سوال اناتومیکال این که اندازه راست روده در بدن زن چند سانتیمتر است
    ممنون از حسن توجه مدیران محترم.

سلام دوست عزیز
    جوابها عبارتند از:
    1- احتمالاً باعث درد وحشتناکی در رحمشون میشه! تا به حال چیزی نگفتن؟؟در ثانی اگر این دخول با فشار زیاد همراه باشه احتمال آسیب زدن به بافت رحمی وجود داره!اصولاً باید به اندازه  طول مجرای واژن داخل بشه نه بیشتر!
    2- احتمال صفر برای باروری اونم به یقین!! کمی تشخیصش مشکله!! یعنی اینقدر دقیق نیست که شما بگید احتمالش الان صفره!اما اگر واقعاً درصد صفر بودن این احتمال رو میدید خیر مشکلی ایجاد نمیکنه و تا جائیکه بنده میدونم سود و ضرری هم نداره
    3- در این مورد اطلاعی ندارم باید متخصصین سایت پاسخ بدن
    موفق باشید.

4. سلام
    دوستان عزیز دیگه خسته شدم،دارم دیوونه میشم،این مشکلا دست بردار نیستن.
    همون رابطه ای رو که گفتم با دوست دخترم انجام دادیم،منی بیرون تخلیه شد.نمیدونم دقیقا یا 19 یا 12 تیر بود.
    بعد از چن روز ینی فک میکنم یه هفته علایم پریود شروع شد و خانوم پریود شدن و خونریزی داشت.
    امروز احساس تهوع داشت.30 تیر.صبح یه بیبی چک استفاده کرد و جواب مثبت بود،از نگرانی الان باز استفاده کردیم بازم مثبت شد.
    نمیتونیم این موضوع رو قبول کنیم.یه فاجعس که اخرش نمیدونم چی میشه.
    الان ینی بارداری قطعیه؟
    خانوم کیست تخمدان و پریود نا منظم هم دارن.
    الان هم دور نافش درد میکنه،یکم سر درد و تهوع هم داره،
    چیکار کنیم....تو رو خدااا کمک کنید

5. سلام.عذر میخوام ولی چرا به عواقب کار فکر نمیکنید؟شاید اشتباه شده باشه.اخه بارها گفتیم که اغاز پریودی یعنی عدم بارداری.بازم به نظر من یه تست بتا بدید خوب.چرا اینکارو نمیکنید.با دست روی دست گذاشتن کاری نمیشه انجام داد.برید ازمایش بدید تا اگه خدایی نکرده جواب مثبت بود زودتر برای سقطش اقدام کنید.فقط ازمایش بهتون کمک میکنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. مرسی هنگامه خانوم،
    سقط کجا ها و چطوری انجام میدن؟
    فردا قراره بره ازمایش بده،ازمایشه چه مراحلی داره؟چقد جوابش طول میکشه؟باید ناشتا باشه؟
    مرسی

7. حرفتون کاملا درست،اما این عاقبت همون کار قبلیمون بود،تقریبا با نظرات اعضای سایت مطمئن شدم مشکلی نیست،اما ....الان باز این شک لعنتی با شدت خیلی زیاد اومده سراغم.

8. Shagy نوشته است: مرسی هنگامه خانوم،
    فردا قراره بره ازمایش بده،ازمایشه چه مراحلی داره؟چقد جوابش طول میکشه؟باید ناشتا باشه؟
    مرسی

سلام سقط رو بعضی از ماما ها و متخصصین انجام میدن جوابش یکی دوروز طول میکشه و باید ناشتا باشه آز خاصی هم نیست از دوستت خون میگیرن همین...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Mr_12345 نوشته است:
    Shagy نوشته است: مرسی هنگامه خانوم،
    مرسی

سلام سقط رو بعضی از ماما ها و متخصصین انجام میدن جوابش یکی دوروز طول میکشه و باید ناشتا باشه آز خاصی هم نیست از دوستت خون میگیرن همین...

سلام. نتیجه تست بتا رو حدودا 1 ساعت بعد از آزمایش بهتون میدن. ممکنه بعضی از آزمایشگاهها یکم طول بدن ولی بیشتر از چند ساعت نمیشه. ضمنا احتیاجی به ناشتا بودن نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام.با تشکر از دوستانی که جواب دادن ولی چون یه خورده ضد ونقیض بود لازم دونستم خودم توضیح بدم.ازمایش رو همه ازمایشگاهها انجام میدن و جوابش هم توی همون روز باید بهتون بدن و نیازی به ناشتا بودن نیست.در مورد سقط هم بعضی از ماما ها انجام میدن ولی چون در مورد شما این کار غیر قانونی محسوب میشه اولا اکثرا قبول نمیکنن و دوما اگر قبول کنن پول بیشتری ازتون میخوان.باید دقت کنید و حتما برای اینکار به پزشک و ماما مراجعه کنید نه مراکز غیر قانونی تا خدایی نکرده اثرات جبران ناپذیری نداشته باشه.انشاالله که جواب ازمایششون منفیه و نیازی به این همه دردسر نیست.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. با سلام
    البته زیاد مطمئن نیستم ولی بعضی داروهای گیاهی هم باعث سقط جنین میشه مثل آویشن و ... توی گوگل سرچ کنی میتونی اسم این داروهای گیاهی رو پیدا کنی و استفاده از این گیاهان برای اون خانم باعث سقط جنین احتمالی میشه و چون گیاهی هستن هیچ ضرر دیگه ای هم ندارن

12. سلام.بله.من شنیدم که خوردن زعفران دم شده باعث سقط جنین میشه.ایشون ازمایش ندادن؟جواب چی شد؟

13. سلام،
    ببخشید دوستان، خونریزی در دوران بارداری چه تفاوتی با پریود دارد؟ چطوری باید متوجه شد که پریود طبیعی است یا خونریزی در بارداری؟ ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید