شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داغي بي نهايت كف پا

1. سلام

پسري 20 ساله هستم . كف پام دو سه هفته ايه به طور غيرطبيعي و شديدي داغ شده. البته قبل‌‌‌ خواب و در طول خواب به نهايت خودش ميرسه . از شدت داغي همين قد براتون بگم كه :

+ سه شبه كه ديگه اصلا خواب رو كلا ازم گرفته .

+ اين سه شب كف پام رو روي پارچه اي چيزي كه كمي (فقط كمي) خنك باشه ميذاشتم اما في‌الفور گرما جذب اون پارچه (خشك) ميشد و خيلي فايده اي نداشت .

+ حتي وقتي پام رو خيس ميكنم ، شدت گرما طوريه كه اگر دستم رو در فاصله چند ميلي‌متري كف پام بذارم به وضوع شارش (يا رسانش!) گرما رو به دستم حس ميكنم (عين‌هو heater !)

+ و مهمتر و آزاردهنده تر از همه اينكه تقريبا روزي سه چار بار احساس ميكنم يه نقطه پام سوخته . وقتي نيگا ميكنم ميبينم نه قرمز شده نه چيزي از رو پوست مشخصه . هر بارم يه جاي پام اين طوري ميشه . البته اين حالت بيشتر روي پام اتفاق ميفته نه كف‌ِش .  

خلاصه با يه extreme burning up feet طرفم كه دواش كار هر پزشكي هم نيست !

-----------------------------------------------------------------

↓ علت شناسي خودم :

راستش من چند ساليه از بيماري استمنا (مرحله گرفتاري شديد يا severe ) ضرر مي‌بينم و رنج مي‌بينم . بعد همونطور كه ميدونين اين عمل خون نسبتا زيادي رو به دستگاه ادرار ميطلبه . حالا از اونجايي كه خداروشكر من تقريبا 10 روزه از اون شدت قبلي يه باره به صفر مطلق رسيدم و يه باره فاصله گرفتم ، فكر ميكنم اون جمع شدن خون كه روزي چند بار به دليل استمنا بود هنوز قطع نشده و بدنم اين كارو محول كرده به پاهام ! شاهد اين استدلال هم اينه كه گاهي احساس ميكنم يه چيزي مثل حباب هاي ريز به مدت چند ثانيه (قلقلك وارانه) از كف پام رد ميشن . احتمال زياد كه خونه . و اين خونه كه گرما رو كف پام ايجاد ميكنه .

ديروز رفتيم كرم خنك كننده بخريم كه اصولا نشنيده بودن داروخونه ها . فقط بعضي relax و anti-tiredness داشتن كه نگرفتم . تو يه سايت فارسي هم زده بود اويشن به صورت مصرف موضعي خوبه .

الان لطفا هم بگيد علتش چيه هم بگيد چطور موقتا رفع شه . مهمتر از همه من از همين الان قول ميدم وقتي رفتم دكتر هر كي يه چيزي ميگه . همينجا نظر دكترا رو ميذارم .

خيلي مرسي ...

2. nine نوشته است: سلام

پسري 20 ساله هستم . كف پام دو سه هفته ايه به طور غيرطبيعي و شديدي داغ شده. البته قبل‌‌‌ خواب و در طول خواب به نهايت خودش ميرسه . از شدت داغي همين قد براتون بگم كه :

+ سه شبه كه ديگه اصلا خواب رو كلا ازم گرفته .

+ اين سه شب كف پام رو روي پارچه اي چيزي كه كمي (فقط كمي) خنك باشه ميذاشتم اما في‌الفور گرما جذب اون پارچه (خشك) ميشد و خيلي فايده اي نداشت .

+ حتي وقتي پام رو خيس ميكنم ، شدت گرما طوريه كه اگر دستم رو در فاصله چند ميلي‌متري كف پام بذارم به وضوع شارش (يا رسانش!) گرما رو به دستم حس ميكنم (عين‌هو heater !)

+ و مهمتر و آزاردهنده تر از همه اينكه تقريبا روزي سه چار بار احساس ميكنم يه نقطه پام سوخته . وقتي نيگا ميكنم ميبينم نه قرمز شده نه چيزي از رو پوست مشخصه . هر بارم يه جاي پام اين طوري ميشه . البته اين حالت بيشتر روي پام اتفاق ميفته نه كف‌ِش .  

خلاصه با يه extreme burning up feet طرفم كه دواش كار هر پزشكي هم نيست !

-----------------------------------------------------------------

↓ علت شناسي خودم :

راستش من چند ساليه از بيماري استمنا (مرحله گرفتاري شديد يا severe ) ضرر مي‌بينم و رنج مي‌بينم . بعد همونطور كه ميدونين اين عمل خون نسبتا زيادي رو به دستگاه ادرار ميطلبه . حالا از اونجايي كه خداروشكر من تقريبا 10 روزه از اون شدت قبلي يه باره به صفر مطلق رسيدم و يه باره فاصله گرفتم ، فكر ميكنم اون جمع شدن خون كه روزي چند بار به دليل استمنا بود هنوز قطع نشده و بدنم اين كارو محول كرده به پاهام ! شاهد اين استدلال هم اينه كه گاهي احساس ميكنم يه چيزي مثل حباب هاي ريز به مدت چند ثانيه (قلقلك وارانه) از كف پام رد ميشن . احتمال زياد كه خونه . و اين خونه كه گرما رو كف پام ايجاد ميكنه .

ديروز رفتيم كرم خنك كننده بخريم كه اصولا نشنيده بودن داروخونه ها . فقط بعضي relax و anti-tiredness داشتن كه نگرفتم . تو يه سايت فارسي هم زده بود اويشن به صورت مصرف موضعي خوبه .

الان لطفا هم بگيد علتش چيه هم بگيد چطور موقتا رفع شه . مهمتر از همه من از همين الان قول ميدم وقتي رفتم دكتر هر كي يه چيزي ميگه . همينجا نظر دكترا رو ميذارم .

خيلي مرسي ...

با سلام
    دوست عزیز شما و یا در خانواده، سابقه پرفشار خون ندارید؟؟اصلاً تویه این چندروز فشار خونتونو بررسی کردید؟؟آزمایش خون دادید؟؟شاید فاکتوری در خونتون بالانسش بهم خورده!! از طرفی فکر نکنم این حرارت ربطی به خودارضایی داشته باشه! من دیدم و شنیدم که اشخاص،به دلیل مثل قند بالا یا کمبود ویتامین بدنشون در مواقعی از این دست مشکلات براشون رخ میده
    لذا توصیه میکنم در وهله اول فشار خونتونو چک کنید!و بعد تحت نظر یک پزشک داخلی یک آزمایش کامل خون هم انجام بدید(حتی میتونید تستهای هورمونی تحت نظر متخصص غدد هم انجام بدید ) قطعاً ریشه معضل پیدا شده و انشالله بزودی مشکل برطرف میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    یکی از اقوام من مشکل شما رو داره و کف پاهاش به شدت داغ میشه مخصوصا هنگام خواب که وقتی ازمایش داد دکتر گفت به علت بالا بودن پرولاکتین خون هست که اینطوریه شما هم باید ازمایش بدید تا معلوم بشه علتش چیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام به همگی بابای منم هرازگاهی این مشکلو داره البته نه به این شدت آزمایش که دادن دکتر بهشون گفت اوره بدنشون بالاس وباید آب بیشتر بخورن.حالام اکه شما مشکل یبوست داشته باشین شاید اوره بدنتون بالاس ولی حتما آزمایش بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید