شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از پد روزانه

1. سلام.من حدود ۲-۳ سالی هست که به صورت مداوم از پد روزانه استفاده میکنم چون وقتی ترشحاتم میریخت توی لباس زیرم و لباس زیرم خیس میشد حس خیلی بدی داشتم.حدود ۱ سال پیش عفونت گرفتم که با دارو رفع شد  ولی وازنم خیلی حساسه و نمیدونم به خاطر حساسی وازنمه یا به خاطر نوع پردم که حلقویه توی رابطه هامون اگر خوب خوب اماده نشم درد دارم.البته گاهی اوقات که خوب اماده میشم هم درد دارم و این دردها منو کلافه کرده.یا بیشتر وقتا یه حسی دارم مثل اینکه ادرار دارم ولی وقتی میرم دستشویی هیچ خبری نیست و این حس از بین نمیره.بعضی از دوستام میگن به خاطر استفاده از این پد ها ست چون مداوم استفاده میکنم و نمیزارم وازنم هوا بخوره.میخواستم نظر دوستای عزیزم رو هم بدونم که چرا من همیشه حس بدی دارم؟در ضمن از زل شستشوی وازن هم استفاده میکنم و ۴سال که ازدواج کردم.

2. با سلام

ضمن عرض ادب آرزوی تندرستی خدمت شما عرض کنم که بنده بعید میدانم حلقوی بودن پرده بتواند اینقدر تاثیر گذار باشه ژل شستشو هم به هنگام زخم مهبل ایجاد شوزش میکند و موقع پریود ممکن است کمی عوارض داشته باشد ولی شما میتوانید مدتی از پد استفاده نکنید تا ببینید نتیجه چه میشود اگر درد برطرف نشد مساله را با یک متخصص در میان بگذارید.

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام.ممنون از جوابتون.ولی متاسفانه خیلی بد بهش عادت کردم جوری که اگرنباشه حس میکنم لختم.حالا چه جوری باید ترکش کنم رو نمیدونم.

4. با سلام

متاسفانه بنده تجربه استفاده یا ترک پد را نداشته ام ولی گمان نمیکنم ایقدر سخت باشه چون یک چیز جانبی هست مانند ساعت گوشواره و.... بهر حال هر چیزی که برای انسان عادت بشود ترک کردن انهم نیازمند عادت است.

موفق باشید

5. سلام منم با بهنام جون موافقم البته اگه به مرور زمان و کم کم استفاده ازپد رو کنار بذارید دیگه بعداز مدتی استفاده نکردنش براتون عادی میشه

6. hengameh561 نوشته است: سلام.من حدود ۲-۳ سالی هست که به صورت مداوم از پد روزانه استفاده میکنم چون وقتی ترشحاتم میریخت توی لباس زیرم و لباس زیرم خیس میشد حس خیلی بدی داشتم.حدود ۱ سال پیش عفونت گرفتم که با دارو رفع شد  ولی وازنم خیلی حساسه و نمیدونم به خاطر حساسی وازنمه یا به خاطر نوع پردم که حلقویه توی رابطه هامون اگر خوب خوب اماده نشم درد دارم.البته گاهی اوقات که خوب اماده میشم هم درد دارم و این دردها منو کلافه کرده.یا بیشتر وقتا یه حسی دارم مثل اینکه ادرار دارم ولی وقتی میرم دستشویی هیچ خبری نیست و این حس از بین نمیره.بعضی از دوستام میگن به خاطر استفاده از این پد ها ست چون مداوم استفاده میکنم و نمیزارم وازنم هوا بخوره.میخواستم نظر دوستای عزیزم رو هم بدونم که چرا من همیشه حس بدی دارم؟در ضمن از زل شستشوی وازن هم استفاده میکنم و ۴سال که ازدواج کردم.

با سلام
    دوست عزیز در مورد حس ادرار بعد از رابطه جنسی باید بدونید که طبیعیه! یعنی اغلب افراد در هردوجنس این حس رو دارند لذا در اینمورد که مشکلی نیست اما منم معتقدم باید این عضو یعنی آلت ،مخصوصاً در خانمها ،در مواقع مناسب در هوای آزاد باشه چون هم قارچ پوستی نمیگیره هم اصولاً هوای آزاد باعث خشک شدن رطوبت در این ناحیه میشه  و اما در مورد اون دردی که در رابطه هاتون دارید بگم احتمالاً به خاطر پرده اتونه که به مرور زمان بهتر میشه اما توصیه میکنم از ژلهای روان کننده استفاده کنید تا پرده کم کم انعطاف پذیرتر بشه اما استفاده از اون نه برای همیشه!!
    و اینکه اگر پد استفاده نکنید ترشحاتتون میریزه تو لباس زیرتون ! برای این قضیه به جای پد،بهتره از شورتهای نخی استفاده کرده و زود به زود تعویض و بشورید اینطوری بهتر از اینه که بطور مستمر از پد استفاده کنید چون خوده پد ،باعث میبشه رطوبت اونجا جمع بشه و همواره آلت درمحیطی مرطو ب قرار بگیره که اینم زیاد خوب نیست اما شورتهای نخی باعث گردش هوا شده ومانع  از تجمیع رطوبت میشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. سلام.ممنون از جواب همگی.ولی احساس ادرار بنده بعد از رابطه نیست و بیشتر اوقات اینجوریم.از زل روان کننده هم استفاده میکنم و خیلی کمکم کرده چون بدون زل خیلی درد داشتم.باید سعی کنم که بزارمش کنار این پد رو.شاید مشکلاتم حل شد.تا اخر امسال قصد بارداری دارم و میترسم اگه مشکلم برطرف نشه در اینده مشکل ساز بشه.

8. hengameh561 نوشته است: سلام.ممنون از جواب همگی.ولی احساس ادرار بنده بعد از رابطه نیست و بیشتر اوقات اینجوریم.از زل روان کننده هم استفاده میکنم و خیلی کمکم کرده چون بدون زل خیلی درد داشتم.باید سعی کنم که بزارمش کنار این پد رو.شاید مشکلاتم حل شد.تا اخر امسال قصد بارداری دارم و میترسم اگه مشکلم برطرف نشه در اینده مشکل ساز بشه.

با سلام
    دوست عزیز، اگر بطورمستمر دچار حس ادرار هستید توصیه میکنم تحت نظر یک متخصص اورولوژی یک سونو از کلیه ها و مثانه انجام بدید! چون گاهی تتمه ادرار در مثانه می مونه و آدم این حس رو همیشه داره که باید ادرار کنه! شاید مجرای ادراری کمی تنگ باشه !نمیدونم امادر هرحال موضوع رو پیگیری کنید چون چندی پیش بنده به متخصص اورولوژی مراجعه کردم و ایشون میگفت گاهی این حس به خاطر تنگی مجراست که کامل ادرار دفع نشده و بعضاً باعث ایجاد سنگ در مثانه و کلیه ها هم میشه
    در مورد روابط جنسی و اینکه بطور مستمر در اون درددارید خب میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید تا از وضعیت مجراتون و اینکه آیا اونجا هنوز پرده ای هست یا نه؟؟یا اینکه تتمه  پرده مونده یا نه؟؟تا بخواد اذیتتون کنه!آگاه بشید نشستن و درد کشیدن و کاری نکردن چیزی رو قطعاً حل نمیکنه ! فقط سئوال اینه که چرا تا به حال به پزشک مراجعه نکردید؟؟
    موفق باشید.انشالله مشکلتون با مراجعات به موقع به متخصصین مرتبط بزودی حل میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام.رفتم پیش پزشک و ایشون گفتن چون عفونت داری اینجوریه.دارو دادن و تا مدتی که استفاده کردم اوکی بودم ولی بعد از قطعش باز شروع شد.دکترم میگه وازنت حساسه و زود عفونت میگیری.دیگه نمیدونم چی کار کنم.از پد وزل که اسنفاده میکنم.لباس زیرمم که هرروز عوض میکنم.خسته شدم خدایی.بازم ممنون.

10. hengameh561 نوشته است: سلام.رفتم پیش پزشک و ایشون گفتن چون عفونت داری اینجوریه.دارو دادن و تا مدتی که استفاده کردم اوکی بودم ولی بعد از قطعش باز شروع شد.دکترم میگه وازنت حساسه و زود عفونت میگیری.دیگه نمیدونم چی کار کنم.از پد وزل که اسنفاده میکنم.لباس زیرمم که هرروز عوض میکنم.خسته شدم خدایی.بازم ممنون.

با سلامی دوباره
    دوست عزیز،خب باید خودتون ببینید به چه چیزی حساسید!!شاید به نوع لباس زیر،نوع پدهای بهداشتی،نوع شستن،نوع مواد شوینده،حتی آلوده بودن آلت تناسلی همسرو.... حساسیت داشته باشید!بطور مثال اگر با دستانی آلوده هنگام اجابت مزاج ،به این عضو دست بزنید احتمال عفونت بشدت بالا میره! یا از مواد شوینده ای استفاده کنید که خودش حساسیت زاست! یا برای زدودن موهای زائد از ابزاری حساسیت زا استفاده کنید! و....
    در هرحال معتقدم با کمی دقت،میشه ریشه این معضل رو( که زیادم بزرگ نیست) پیدا و حلش کرد!
    اما در هرصورت هرزگاهی این عضورو حتماً در معرض هوای آزاد قرار بدید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید