شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زردی چشمها

1. علت زردی چشمها چیه؟ممکنه مشکل کبد باشه ؟مخصوصا در افراد لاغر بیشتر دیده میشه؟

2. asghari123 نوشته است: علت زردی چشمها چیه؟ممکنه مشکل کبد باشه ؟مخصوصا در افراد لاغر بیشتر دیده میشه؟

سلام دوست عزیز
    بله یکی از علائم درست کارنکردن کبد،زردی چشم هاست البته بعید میدونم ربطی به چاقی و لاغری داشته باشه اما اینو میدونم در این مواقع باید در اولین فرصت ممکنه به متخصصین داخلی مراجعه کرد
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.یک علت هم بیماری مادرزادی ژیلبرت است.اصلا خطرناک نیست.فقط زمانی که بدن گرسنگی را تحمل میکند رنگ چشم و گاهیی بدن زرد می شود...

4. وقتی عملکرد کبد و گاهی کلیه مختل بشه چشمها زرد میسه

حتما حتما
    ببینید تاکید میکنم حتما باید به دکتر داخلی برید و ازمایش کامل کبد و کلیه انجام بدید
    این قضیه رو شوخی نگیرید به هیچ وجههف

5. سلام به همگی من ازوقتی یادمه چشام زرد بوده،دو3دفه آزمایش دادم مشکلی نداشتم البته خیلی وقت پیش بوده تودوره راهنماییم،همون زمان دکتر بهم گفت ژنتیکیه البته قابل باورم هس چون بابامم چشاشون زرده،یعنی بین 4تا بچه خانواده3تامون که مثل بابام سبزه هستیم چشامون همین حالت زردی رو داره ولی داداش کوچیکم که پوستش سفیده این مشکل رونداره.ولی بعضی وقتااین زرد بودن کمتر یابیشترمیشه وچیزی که یه ذره نگرانم همینه،چون فک میکنم اگه ژنتیکی باشه نباید کم و زیاد بشه،واینکه آیالازمه دوباره آزمایش بدم ؟؟؟اینم بگم که بابام تا این سن مشکل هپاتیت یا کبدی نداشتن.

6. mahtabaji نوشته است: سلام به همگی من ازوقتی یادمه چشام زرد بوده،دو3دفه آزمایش دادم مشکلی نداشتم البته خیلی وقت پیش بوده تودوره راهنماییم،همون زمان دکتر بهم گفت ژنتیکیه البته قابل باورم هس چون بابامم چشاشون زرده،یعنی بین 4تا بچه خانواده3تامون که مثل بابام سبزه هستیم چشامون همین حالت زردی رو داره ولی داداش کوچیکم که پوستش سفیده این مشکل رونداره.ولی بعضی وقتااین زرد بودن کمتر یابیشترمیشه وچیزی که یه ذره نگرانم همینه،چون فک میکنم اگه ژنتیکی باشه نباید کم و زیاد بشه،واینکه آیالازمه دوباره آزمایش بدم ؟؟؟اینم بگم که بابام تا این سن مشکل هپاتیت یا کبدی نداشتن.

سلام مجددا
    خب اگه علایم دیگه ای ندارین در موقعی که احساس میکنین زردزیش بیشتر شده نیازی به از نیست اما برای راحت شدن خیال خودتون میتونین 1از هم بدین جاینگرانی وجود نداره
    موفق باشید

7. [quote="mahtabaji"]سلام به همگی من ازوقتی یادمه چشام زرد بوده،دو3دفه آزمایش دادم مشکلی نداشتم البته خیلی وقت پیش بوده تودوره راهنماییم،همون زمان دکتر بهم گفت ژنتیکیه البته قابل باورم هس چون بابامم چشاشون زرده،یعنی بین 4تا بچه خانواده3تامون که مثل بابام سبزه هستیم چشامون همین حالت زردی رو داره ولی داداش کوچیکم که پوستش سفیده این مشکل رونداره.ولی بعضی وقتااین زرد بودن کمتر یابیشترمیشه وچیزی که یه ذره نگرانم همینه،چون فک میکنم اگه ژنتیکی باشه نباید کم و زیاد بشه،واینکه آیالازمه دوباره آزمایش بدم ؟؟؟اینم بگم که بابام تا این سن مشکل هپاتیت یا کبدی نداشتن.[/quotesghl n,sj ]
    سلام دوست عزیز
    توصیه میکنم در زمینه کبدی ،تحت نظرمتخصصین این عضو ،یا همون داخلی آزمایشاتی انجام بدید! تا جائیکه میدونم زردی چشم بیشتر مربوط به کارکرد کبد هست
    موفق باشید

8. ممنون از همگی، باشه یه آزمایش میدم ضرر که نداره

9. ممنون از همگی، باشه یه آزمایش میدم ضرر که نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید