شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نکات رابطه جنسی زبانی برای خانمها

1. aliada

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نکاتی که خانمها باید در مورد شوهرانشان رعایت کنند:

-1 طوری رفتار کنید که ان گار دوست دارید این کار را انجام دهید . خانمهائی که فقط بر حسب
    انجام وظیفه و با اکراه اقدام به رابطه جنسی زبانی می کنند اولین قاتلان احساس رابطه جنسیی هستند.

-2 گاز نگیرید (مگر اینکه او از شما بخواهد). همیشه دندانهایتان را با لبهایتان بپوشانید.

-3 خیلی خشن نباشید . ضربه زدن ب ه سر آلت مرد، خیلی محکم مکیدن، بالا و پایین بردن
    دهان روی آلت، طوری که انگار دارید از یک چشمه خشک آب بیرون می کشید ..... اصلا
    جالب نیست.

-4 به خودتان آموزش دهید . از شوهرتان بپرسید که چه کارهائی را دوست دارد شما برایش
    انجام دهید و در ضمن به صحنه های رابطه جنسی در کتا بها و فیلمها توجه کنید . هر چه چیزهای
    بیشتری یاد بگیرید و در مورد آن مطالعه داشته باشید، بهتر است
    .
    -5 طوری رفتار نکنید که انگار آب منی زهر کشنده است . مجبور نیستید قورتش بدهید، اما
    لازم هم نیست که از اتاق بروید بیرون . کاری نکنید که احساس شرمندگی کند – از
    دستانتان استفاده کنید یا از او بخواهید که اندک آب ریخته روی بدنتان را پاک کند.

نکاتی که یک خانم برای دریافت رابطه جنسی زبانی از طرف شوهرش باید رعایت کند
    -1 به شوهرتان بگوئید که چقدر عاشق اینکار هستید و تاثیر رابطه جنسی زبانی روی خود را برایش
    توضیح دهید. به او بگوئید که چه مرد بی نظیری است.

-2 از خوشبو و خوشمزه بودن بدنتان اطمینان حاصل کنید . قبل از آن حتما دوش بگیرید و
    مواظب مصرف غذاهای بوداری مثل سیر باشید . این فقط روی نفس شما که تاثیر
    نمی گذارد.

-3 از او بخواهید با شما حال کند . مثلا بگوئید، ”عزیزم، میخواهم زبانت را روی بدنم احساس
    کنم.“ سرش را به طرف پائین فشار دهید . دقیقا این موضوع را روشن کنید که این کار
    برای شما لذت بخش است و دوست دارید به دفعات برای شما انجام دهد.

-4 از او بپرسید که چرا به اندازه ای که شما دوست دارید، اینکار را انجام نمی دهد . ممکن است
    دلیل منطقی وجود داشته باشد، مثلا شاید زبانش خسته می شود یا گردنش درد می گیرد –
    همه اینها را میتوان بسادگی با تکنیکها یا وضعیتهای مختلف حل کرد.

-5 فقط وقتی که از انجام کلیه موارد فوق و صحبت در مورد آنها خسته و نا امید شده اید،
    مجاز هستید که البته با نرمی و ملایمت به او بگوئید که واقعا ا نصاف نیست من برای ارضای
    شما این همه سعی کنم، اما شما نخواهی که این لذت را به من برگردانی . مجددا، تاکید
    می کنم که از تهدید کردن و مشاجره بپرهیزید، اما مطمئنا این قابل قبول است که به
    بی انصافیها و بی عدالتی ها در روابط با شوهرتان اشاره داشته باشید.

تشکر شده توسط : 9 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید