شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دیرانزالی

1. با سلام مدت زمان لازم برای نزدیکی چقدر است؟
    چرا در اولین نزدیکی شخص زود ارضا میشود آیا میتوان این زمان را افزایش داد؟

2. سلام.مدت زمان نزدیکی بستگی به خود افراد داره.نزدیکی 5دقیقه ای داریم تا 2-3ساعته.چون در اولین نزدیکی بدن تا به حال چنین لذتی رو تجربه نکرده دوست داره زودتر به اوج لذت برسه برای همین طبیعتا به قول خودمون بی جنبه بازی در میاره.ولی به مرور این رابطه عادی میشه و انزال دیرتر صورت میگیره.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. زمان انزال به موارد زیادی بستگی داره که هر کدوم از اینها میتونه مدتش رو زیاد کنه
    اگر دقیقا بعد از انزال دوباره نزدیکی صورت بگیره هربار مدت انزال میتونه بیشتر از دفعات قبل باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. reza2142

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دوست عزیز خصوصیات افراد متفاوته اما اون چیزیه که مهمه کیفیت امره که باید برای هر دو راضی کننده باشه.
    اما اون چیزی که من از تجربیات خودم میگم موارد زیر خیلی میتونه در دیر انزالی مفید باشه ومشکل شما رو  حل کنه :
    -تمرین وممارست  رسیدن به نقطه اوج لذت و استراحت چند دقیقه ای
    - انزاله های نزدیک به هم وحتی روزی چند بار
    - استفاده از کاندوم های تاخیری
    - ودر مواقع حاد استفاده از قرص فلوکستین چند ساعت قبل از نزدیکی (البته با نظر پزشک)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. aliada

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    هر ورود و خروج را یک دخول گویند...
    تعداد دخول هم بستگی به خود فرد و میزان درجه حسش بستگی داره
    معمولا به طور استاندارد باید میزان دخول به 10 تا برسه تا طرف مقابل ارضا شه..

6. 15190 نوشته است: با سلام مدت زمان لازم برای نزدیکی چقدر است؟

با سلام
    دوست گرامی،اصولاً طبق شنیده ها و تجارب،بین دو تا سه دقیقه طبیعیش هست!البته استثناء هم داره که دوستان گفتن یعنی کسی هست که تا یک ساعتم این مورد براش طول میکشه! پس بطور کلی نمیشه استانداردی براش معین کرد! و بنظر بنده بسته به فیزیک و قوای بدن و شرایط تحریک و .... برای هرفرد میتونه متفاوت باشه!بطور مثال تجربه نشون داده مرد اگر فکرش مشغول باشه حتی اگر درحال انجام رابطه جنسی باشه دیر انزال میشه چون تمرکز لازم رو نداره!اما اگر ششدانگ حواسش باشه و تحریکم شده باشه و عکس العمل طرف مقابلم خوب باشه و..... خیلی زودتر به انزال میرسه!پس نمیشه جواب قطعی به سئوالتون داد!
    و اما جواب سئوال دومتون میتونه این باشه که اساساً در اولین بار آمیزش ،اگه همه موارد سرجاش باشه مردها زودتر انزال میشن و فکر کنم برای همه همینطوره!اما اگر این رابطه به دفعات بعدهم بکشه یعنی دو یا سه بار ،مدتی که برای انزال مصرف میشه بیشتر میشه!یعنی اینکه اگر دفعه اول دو دقیقه بوده!دفعه دوم ده یا 15 دقیقه میشه! و سومیش شاید به بیست یا سی دقیقه هم بکشه! و دلیلش اینه که هم منی کمتر میشه!هم مردها بعد از هر انزال احتیاج به استراحت دارن تا تجدید قوا کنند! هم میل جنسی در مردها با هر دفعه آمیزش در یک وعده،(مثلاً چندبار در یک شب) روبه کاهش میزاره!در اینجا بد نیست خانمها این مطلب رو بدونند که اگر همسرشون بعداز اولین تماس جنسی و انزال بی حال و بی میل شدن ،دلیلی بر لجبازی و یا میل نداشتن و یا دوست نداشتن زنشون نیست بلکه این مورد یک مورد طبیعیست و باید به همسرشون زمان بدن تا قوای جنسیشونو کمی بازسازی کنند
    و نکته آخرهم که جواب بله هست!با تمرینات و ممارست میشه کاری کرد که این زمان بیشتر بشه که میتونید از همین سایت درموردش تحقیق کنید البته از مواد شیمیایی یا همون قرصهای ویاگراهم میشه استفاده کرد که بنده توصیه نمیکنم چون عوارض داره
    موفق باشید

7. 15190 نوشته است: با سلام مدت زمان لازم برای نزدیکی چقدر است؟

سلام دوست عزیز
    در این موارد دوستان اشاره خوبی کردن مدت زمانی که طول میکشه شخصی به انزال برسه در هرفردی متفاوته بستگی به بدن و قدرت جنسی و تغذیه داره اصولا میگن 2 تا 3 دقیقه نرماله  در اولین نزدیکی به علت حجم بالای منی و هر چه فاصله دفعات نزدیکی طولانی تر باشه مدت زمان رسیدن به انزال سریع تره اما اگر فاصله دفعات نزدیک تر باشه زمان انزال طولانیتر میشه داروهایی هست که میتونه زمان انزال را طولانیتر کنه من شنیدم گرد درخت نخل نقش مهمی داره هم برای قدرت جنسی هم باروری به صورت طبیعی هم میشه زمان را بالا برددرزمان نزدیکی اگر احساس انزال پیدا شد کمی صبر کرد و دوباره نزدیکی را شروع کنید به این صورت میشه انزال را طولانی تر کرد .
    موفق و پیروز باشید

8. دستان می خواهم بدانم برای تسریع در انزال در خانمای دیر انزال باید چکار کرد

9. با سلام
    همونطور که همه دوستان گفتند در افراد مختلف متفاوت خواهد بود و هرچه تجربه شما در رابطه بیشتر بشه میتونید زمان را تا حدودی کنترل کنید.تجربه شخصی خود من با اینکه قبل از ازدواج فکر میکردم دچار زود انزالی هستم ولی این موضوع بعد از مدتی تقریبا روال طبیعی رو در پیش گرفته  و احتمالا با تجربه و مهارت بیشتر زمان بیشتر خواهد شد.بازهم اشاره دوستان به تمرکز و صبر در رابطه به شما کمک بسیار زیای خواهد کرد
    شاد و پیروز باشید

10. Bryar نوشته است: دستان می خواهم بدانم برای تسریع در انزال در خانمای دیر انزال باید چکار کرد

سلام دوست عزیز
    خب اصولاً چند نکته در این رابطه هست که باید بدونید:
    1- شناخت نقاط حساس شریک جنسیتون - چون هرشخص با یک سری اعمال برروی بعضی از نقاط حساسشون تحریک میشن باید بدونید طرفتون از کدام نقاط بهتر و بیشتر تحریک و ارضا میشن!
    2- داشتن تمرکز لازم - اساساً تمرکز برروی هرمسئله منجر به بهینه انجام شدنش میکنه و روابط جنسی هم نتنها ازاین قائده مستثناءنیست بلکه حساسیتش هم بیشتره!یعنی اگر تمرکز نباشه تحریک و ارضا شدن یاانجام نمیشه یا کامل نیست
    3- داشتنه صبر و حوصله و وقت گذاشتن برای تحریک - خب اینم که پرواضحه !البته نسبت به آقایون در بیشتر خانمها تحریک شدن،در مدت طولانی تر صورت میگیره و این طبیعیست!اما بعضاً این مدت برای بعضی خانمها بیشتره که یکی از عللش میتونه موارد بالا باشه یاکم کاری غدد جنسی!
    4- زمان - مکان - نور - صدا(مناسب)هم در این قضیه بی تاثیر نیست یعنی امکانات این رابطه باید کاملاً وجود داشته باشه
    5- عدم وجود استرس - اینم مشخصه!وقتی کسی استرس داشته باشه یا اساساً تحریک نمیشه یا ناقص تحریک میشه!پس هردوجنس نباید از هیچ بابتی استرس داشته باشند
    6- استفاده کردن از مواد با طبع گرم - یعنی افرادی که از مواد تند و گرم بیشتر استفاده میکنن هم زودتر تحریک میشن و هم سریعتر به ارضا میرسن
    و....
    در نهایت شناخت روش تحریک کردن خانمها که احتمالاً همه آقایون ازش باخبرند!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. غصه نخور رفیق درست میشه من خودم اوایل دست میخورد به آلتم ارضا میشدم ولی الان البته با تمارین زیاد راحت 35 الی 45 دقیقه هم مشکل ندارم و میتونم انزالم رو کنترل کنم. یا حق

12. به نظرم بهترین راه استفاده از کاندومه،چه تاخیری چه غیر تاخیری،حساس ترین نقطهی الت مرد زیر کلاهکش هست مه با کاندوم به دلیل پوشش کمتر تحریک میشه.من شخصا با کاندم اصلا ارضا نمیشم،حتما باید بدون کاندم باشم.
    به امید موفقیت

13. سلام
    من خودم دیر انزال میشم اما در مورد خانوم ها این مسئله به نظرم مربوط به عدم رضایت از شوهر باشه

14. Bryar نوشته است: دستان می خواهم بدانم برای تسریع در انزال در خانمای دیر انزال باید چکار کرد

ﺳﻼ‌ﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ
    ضمن تایید نظر آقای aliyan چند نکته منم اضافه میکنم
    ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﺭ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻤﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﮐﻼ‌ ﺳﺮﺷﺖ ﺧﺎﻧﻤﺎ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺩﯾﺮ ﺍﺭﺿﺎ ﻣﯿﺸﻦ ﻭ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﻢ ﺍﺭﺿﺎ ﻧﻤﯿﺸﻦ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩﯼ ﮐﻪ ﻟﺬﺕ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﺮﻥ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻭ ﻓﺸﺎﺭ ﺭﻭﺣﯽ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﻭ ﮔﺎﻫﯿﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺟﺴﻤﯽ ﺍﯾﻦ مشکل پیش میاد
    ﺑﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﻭ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺻﺤﯿﺢ ﺧﻮﺩ ﻭ ﻫﻤﺴﺮﺗﻮﻥ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ قبل از شروع رابطه خود و همسرتون گلاب  ﻣﺼﺮﻑ ﮐﻨﯿﺪ چون ﻋﻼ‌ﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ همسرتون  ﺷﻤﺎ  ﻭ ﮔﺮﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺪﻧﺘﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﻬﺘﺮ، ﺿﺪ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﺨﺶ ﻭ ﺣﺘﯽ ﻧﺸﺎﻁ ﺁﻭﺭﺭﺧﺴﺘﮕﯽ ﺍﺳﺖ!
    ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺟﺴﻤﯽ ﻫﻢ ﮐﺮﻡ ﻭﺍﯾﮕﻮﺭﻝ ﻭ ﮊﻝ ﻓﻤﻮﺭﻩ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﭘﺰﺷﮑﺎﻥ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻧﮑﺘﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﺴﺖ ﮐﻪ ﻋﻨﺎﺻﺮ ﺑﮑﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﭘﺬﯾﺮﯼ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﻭﺍﮊﻥ ﯾﺎ ﺑﻄﻮﺭ ﮐﻠﯽ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﺗﻨﺎﺳﻠﯽ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ! ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﮐﻤﯽ ﮔﺮﺍﻥ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ!
    ﺍﻝ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﺑﺎﻋﺚ ﭼﻨﯿﻦ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﭘﺬﯾﺮﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻻ‌ﺕ ﻧﻌﻮﻅ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻫﻢ ﺑﺸﻪ  ﻋﻨﺼﺮ ﺍﺻﻠﯽ ﺩﺭ ﺗﺴﻬﯿﻞ ﺍﺭﺿﺎﯼ ﺯﻧﺎﻥ، ﺍﻝ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺧﻮﻥ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﻣﯿﺸﻪ
    ﺍﻝ ﺁﺭﮊﯾﻨﯿﻦ ﺩﺭ ﺁﺟﯿﻞ، ﮐﻨﺠﺪ ﻭ… ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺑﻄﻮﺭ ﺧﻮﺭﺍﮐﯽ ﻫﻢ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻗﻮﺍﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﯿﺸﻪ
    ﻧﮑﺘﻪ ﺟﺎﻟﺒﺘﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺍﺭﻭﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﻮﺍﺩ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﻭﺍﯾﮕﻮﺭﻝ ﻭ ﻓﻤﻮﺭﻩ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﺭ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﻫﻢ ﯾﺎﻓﺖ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺁﻥ ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺎﺭﮔﯿﻞ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺣﺎﻭﯼ L-Arginine ﻭ ﻋﻨﺎﺻﺮﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺭﻭﯼ،ﮐﻠﺴﯿﻢ ﻭ…ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻪ
    ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺎﺭﮔﯿﻞ ﻋﻼ‌ﻭﻩ ﺑﺮ ﺧﺎﺻﯿﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺍﺹ ﺑﯿﺸﻤﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻧﯿﺰ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ :
    ﻟﯿﺰ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻭ ﺭﻭﺍﻧﺴﺎﺯ،ﻣﺮﻃﻮﺏ ﮐﻨﻨﺪﻩ،ﺿﺪ ﻗﺎﺭﭺ،ﺿﺪ ﻭﯾﺮﻭﺱ، ﺿﺪ ﺑﺎﮐﺘﺮﯼ،ﺑﺮ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻗﺎﺭﭺ ﻫﺎ ﻭ ﻣﺨﻤﺮﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﻧﺪﯾﺪﯾﺎﺯ، ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻗﺎﺭﭼﯽ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻗﺒﯿﻞ ﺭﺍ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﯿﺰ ﻣﻮﺛﺮ ﺍﺳﺖ. ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺁﻧﺘﯽ ﺍﮐﺴﯿﺪﺍﻥ ﻭ…
    ﺭﻭﻏﻦ ﺍﺳﻄﻮﺧﺪﻭﺱ،ﺑﺎﺩﺍﻡ ﻭ ﻣﯿﺨﮏ ﻫﻢ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﭼﻨﯿﻦ ﺧﻮﺍﺻﯽ ﺩﺍﺭﻥ ﺍﻣﺎ ﻧﺎﺭﮔﯿﻞ ﮐﺎﻣﻠﺘﺮﻩ ﻣﺰﯾﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺎﺭﮔﯿﻞ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺭﻭﺍﻥ ﻭ ﻟﯿﺰ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻫﻢ جنسی نمیشه
    ﻣﻌﻤﻮﻻ‌ ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺭﺍﯾﺞ  ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﻊ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺭﺿﺎ ﻧﺸﺪﻥ ﺍﯾﻨﺎ ﻫﺴﺘﻦ
    ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮔﻔﺘﻢ ﺍﺯ ﮐﺮﻡ ﻭﺍﯾﮕﻮﺭﻝ،ﺭﻭﻏﻦ ﯾﺎﺳﻤﻦ،ﺭﻭﻏﻦ ﻧﺎﺭﮔﯿﻞ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ.ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺧﻮﻝ ﺍﺯ ﭘﻮﺯﯾﺸﻦ ﻣﺮﺩ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺯﻥ ﺭﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ همچنین به همسرتون توصیه کنید میل جنسیشونو با مصرف آجیل ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﺑﺎﺩﺍﻡ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﻭ ﺗﺨﻢ ﮐﺪﻭ، ﻣﻮﺯ،ﮔﻼ‌ﺏ،ﺯﻋﻔﺮﺍﻥ، ﺍﺩﻭﯾﻪ ﺟﺎﺕ ﻣﺨﺼوصا دارچیﻦ ﻭ ﺯﻭﺩﭼﻮﺑﻪ، ﻋﺴﻞ ﻭ… ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ  ﺑدین  ﭘﻮﺯﯾﺸﻨﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺁﻟﺖ ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﺳﻄﺢ ﺟﻠﻮﯾﯽ ﺁﻟﺖ ﺗﻨﺎﺳﻠﯽ ﯾﺎ ﻧﻘﻄﻪ ﺟﯽ ﺯﻥ ﺗﻤﺎﺱ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺯﻥ ﺑﻪ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﺑﺮﺳﺪ. ﻭ ﭘﻮﺯﯾﺸﻦ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺭﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﺮﯾﻦ

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید