شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد ناحیه بالای الت تناسلی سمت راست

1. سلام
    اقای دکتر من ده روز پیش به دکتر رفتم به دلیل درد در ناحیه زیر شکم در نواحی پروستات شدم زمانی که با برخورد کوچکترین سرما به این قسمت احساس درد می کنم و احساس می کنم که ادرار خوب دفع نشده است و در حالت عادی که ادرارم نمیاد به خودم فشار میارم تخلیه بکنم درد قطع میشود وبیشتر احساس میشود وتشحیص پزشک عفونت پروستات بود واین دارو هارو تجویز کرد    protral 0.4   ofloxacin200

2. saeedjafary نوشته است: سلام
    اقای دکتر من ده روز پیش به دکتر رفتم به دلیل درد در ناحیه زیر شکم در نواحی پروستات شدم زمانی که با برخورد کوچکترین سرما به این قسمت احساس درد می کنم و احساس می کنم که ادرار خوب دفع نشده است و در حالت عادی که ادرارم نمیاد به خودم فشار میارم تخلیه بکنم درد قطع میشود وبیشتر احساس میشود وتشحیص پزشک عفونت پروستات بود واین دارو هارو تجویز کرد    protral 0.4   ofloxacin200

سلام
    protral 0.4 :  این دارو در درمان هیپر پلازی خوش خیم پروستات(تورم پروستات خوش خیم) مصرف می شود که سبب شل شدن عضلات صاف جدار مثانه و پروستات می گردد و جریان ادرار بهبود میابد
    ofloxacin200  یک داروی ضد باکتری رایج است که برای درمان انواع گوناگون از عفونت ها، مثل عفونت های پوست و بافت های نرم ، برونشیت ، سینه پهلو (پنومونی )، عفونت های دستگاه ادراری ، اسهال ، پروستاتیت (التهاب پروستات ) و نیز عفونت های ناشی از کلامیدیا و گتوکوک ها (سوزاک ) تجوز می شود.

3. خب دیگه باید چهار هفته  تحت درمان قرار بگیرید
    اگر تیشون یک ارولوژیست بودن مشکلی نداره درمان را طبق دستور ایشون رعایت کنید در غیر اینصورت به یک متخصص ارولوزی یعنی کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید