شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چاقی زیاد پوسته شدن لبها

1. با سلام متاسفانه برای سوال قبلی جوابی دریافت نکردم خواهشمندم مرا یاری کنید از عید نوروز تا الان هیچ دارویی استفاده نکردم یعنی فلوکستین و جم فیبروزیل و بقیه داروها را بدون مشورت با پزشک قطع کردم . الان بعد از گذشت 3ماه 10 کیلو به وزنم اضافه شده و 84 کیلو وزن دارم که با توجه به قد 158 بسیار زیاد و وحشتناک است الان حدود یک ماه است که لبهایم مرتبأ پوسته پوسته شده و به چند دکتر مراجعه کرده ام که هرکس یک نوع دارو داده ولی فایده ای نداشته است در آزمایشی که آخر فروردین انجام دادم چربی خونم بالا بوده و کم خونی خیلی شدیدی داشتم تر خدا به من بگویید من باید به چه دکتری مراجعه کنم این چاقی منو بسیار اذیت میکنه با وجود خونریزیهای شدید پریودی دیگر تحمل چاقی را ندارم در ضمن تیروئیدم نرمال بود متشکرم

2. با سلام،
    1- چاقی چیز خوبی نیست ولی باید بدانید استرس ناشی از آن بدتر و خود عامل چاقی می باشد. پس اول آرام باشید.
    2- 3 وعده غذایی میل بفرمایید ولی با میزان غذای نصف
    3- با غذای مصرفی، چیزهای شیرین مثل خامه، شیرینی و ... استفاده نفرمایید
    4- ورزش را فراموش نفرمایید. پیشنهاد من خرید دوچرخه ثابت و استفاده روزانه در منزل هست. دوچرخه ورزش بی نظیر واسه چربی سوزی، سلامت قلب و ... هست
    5- با این توصیه ها مطمئن باشید به آرامی به فرم ایده آل خود خواهید رسید..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام اگر چربی خون بالای داری به یک دکتر داخلی مراجعه کن و اگر امکانش نیست می تونی از قرص اترواستاتین 20 شروع کنی البته نوع چربی ومیزان بالا بودن اون خیلی مهم است واما چاقی در سه ماه ده کیلو اضافه کردن زیاد است شما سعی کن قبل از غذا حتما مقدار زیادی کاهو و سبزیجات استفاده کنی که میل غذای شما را کاهش بده ومعده شما را پر کرده باشه وبه خاطره فیبری که داره مزاج نرمی در شما ایجاد منه مطمئن راحتر وزن کم می  کنی و برای کم خونی حتما تا یک ساعت بعد از غذا از خوردن چای خودداری کنید وروزی یه عد د قرص فروسولفات( اهن) استفاده کن اگر کم خونی شما به خاطر فقر ویتامن ب 12 است باید از این ویتامی نیز استفاده کنی ضمنا خوردن اسید فولیک همم برای رفع کم خونی بسیار مفید است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید