شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آب دهان قورت دادن

1. matri

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من یه مدتی که انگار مشکل دارم وقتیکه آب دهان قورت میدم موقع غذا خوردن همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه.
    در ضمن رفلاکس هم دارم.
    مشکل چیه؟ آیا ممکن به معده مربوط بشه؟

2. matri نوشته است: من یه مدتی که انگار مشکل دارم وقتیکه آب دهان قورت میدم موقع غذا خوردن همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه.
    در ضمن رفلاکس هم دارم.

با سلام دوست گرامی
    منظورتون از "همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه" چیست؟؟یعنی آب دهانتون پایین نمیره؟؟یعنی میره اما درد دارید؟؟یا اینکه نصفه و نیمه میره و بر میگرده؟؟یا اینکه ر زمان نوشیدن آب رابطه جنسیکه دارید؟؟و..... توضیح بیشتری باید بدید تابشه نظر داد
    اما اگر ریفلکس معده دارید بهتره به یک متخصص داخلی یا گوارش سری بزنید انشالله مشکلتونو حل میکنن
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. aliyan نوشته است:
    matri نوشته است: من یه مدتی که انگار مشکل دارم وقتیکه آب دهان قورت میدم موقع غذا خوردن همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه.
    در ضمن رفلاکس هم دارم.

با سلام دوست گرامی
    منظورتون از "همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه" چیست؟؟یعنی آب دهانتون پایین نمیره؟؟یعنی میره اما درد دارید؟؟یا اینکه نصفه و نیمه میره و بر میگرده؟؟یا اینکه ر زمان نوشیدن آب رابطه جنسیکه دارید؟؟و..... توضیح بیشتری باید بدید تابشه نظر داد
    اما اگر ریفلکس معده دارید بهتره به یک متخصص داخلی یا گوارش سری بزنید انشالله مشکلتونو حل میکنن
    موفق باشید.

باسلام مجدد دوست عزیز نمیدونم یک قسمت از گفته هام دچار خلل شده ،بدین وسیله ضمن پوزش اونو بصورت ذیل تصحیح میکنم:

منظورتون از "همه چی طبیعیه ولی آب دهان قورت دادن نه" چیست؟؟یعنی آب دهانتون پایین نمیره؟؟یعنی میره اما درد دارید؟؟یا اینکه نصفه و نیمه میره و بر میگرده؟؟و..... توضیح بیشتری باید بدید تابشه نظر داد
    موفق باشید

4. matri

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    انگار تو گلوم توده گیر کرده
    موقع غذا خوردن مشکلی ندارم از مری هم عکس باریوم گرفتم فقط یک اسپاسم جزئی داشت
    مشکل چیه؟

5. matri نوشته است: انگار تو گلوم توده گیر کرده
    موقع غذا خوردن مشکلی ندارم از مری هم عکس باریوم گرفتم فقط یک اسپاسم جزئی داشت
    مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز
    خب این میتونه:
    1- اسپاسم مری و گلو باشه که به مرور معضل حل میشه
    2- توده در گلو یا مری باشه که الحمدالله شما ندارید اگر خدای ناکرده داشتید هنگام غذا خوردن هم مشکل براتون پیش می اومد
    و..
    در آخر بگم گاهی برای آدم پیش میاد که یک لقمه ای رو بزرگتر از مجرای مری و گلوش میخوره و این باعث میشه اون مجراها دچار التهاب بشن و تا مدتی این التهاب بصورت درد و یا احساس چیزی در گلو بروز کنه برای رفعش کافیه از  غذاهای نرم  استفاده کرده و لقمه های کوچیک بردارید - از غذاهای گرمی همچون سوپ و آش بیشتر مصرف کنید- از نوشیدن مایعات سرد خودداری کنید
    و نکته بعدی اینکه گاهی هم این یک نوع تلقینه که گلو دارای زائده است و نمیزاره مثلاً آب ازش عبور کنه لذا در این جور مواقع بهتره شخص به این موضوع ابداً فکر نکنه و ریلکس باشه تا کم کم مشکل برطرف بشه

در هرصورت مراجعه به یک متخصص گوش و حلق و بینی میتونه خیالتونو از این بابت راحت کنه
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید