شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آب دهان و نزدیکی

1. با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 205018 نوشته است: با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

سلام.من برای چک کردن و معاینه به دکتر مراجعه کردم. وقت معاینه گفت زخم دارم و در جا منجمدش کرد. من هیچ نشانه و ترشح غیر معمولی نداشتم. وقتی علتش رو جویا شدم گفت به دلیل بزاق دهانه..

3. jili4000 نوشته است: با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

اب دهن عفونت  اور نیست

4. jili4000 نوشته است: با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

دوست عزیز بارها در سایت گفته شده که تا زمانی که ترشحات بی رنگ و خارشی نباشه مشکلی وجود ندارد! در غیر اینصورت برای بررسی باید به متخصص مراجعه کنید
    شما بجای آب دهان می توانید از ژل های روان کننده مانند لوبریکانت که مخصوص این کار هستند استفاده کنید....

5. Ms_anita نوشته است:
    205018 نوشته است: با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

سلام.من برای چک کردن و معاینه به دکتر مراجعه کردم. وقت معاینه گفت زخم دارم و در جا منجمدش کرد. من هیچ نشانه و ترشح غیر معمولی نداشتم. وقتی علتش رو جویا شدم گفت به دلیل بزاق دهانه..

بهتره از ژل های روان کننده مخصوص این کار استفاده کنید!

6. badomak نوشته است:
    Ms_anita نوشته است:
    205018 نوشته است: با سلا م وخسته نباشید ...ایا استفاده از آب دهان در حین نزدیکی سبب عفونت  رحمی میشود؟ترشحات رحم من طبیعی و متمایل به سفید است و کمی بویی شبیه شیر میدهد ایا طبیعی ست؟

سلام. از آب دهن به عنوان روان کنده  استفاده نمیشه که! آب دهنی که از زمان معاشقات میمونه برام مشکل ساز شد...

7. Ms_anita نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Ms_anita نوشته است:

سلام. از آب دهن به عنوان روان کنده  استفاده نمیشه که! آب دهنی که از زمان معاشقات میمونه برام مشکل ساز شد...

خوب اگه اینجوری بود که همه به زخم رحم دچار میشدند و یه تحقیقاتی صورت می گرفت و به طور عمومی اعلام میشد که کسی این کار رو نکنه!
    به هر حال اگه تشخیص پزشک شما اینگونه بوده برای جلوگیری از تکرار یا باید این کار رو انجام ندید یا اینکه بلافاصله نسبت به شستشوی اون ناحیه اقدام کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید