شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودی و خودارضایی

1. سلام دوستان
    برام سوالی پیش اومد که نتونستم جوابشو جایی پیدا کنم.
    عارضه خود ارضایی رو در زمان پریودی میخوام بدونم. البته علت خودارضایی رو نمیخوام بدونم فقط میخوام بدونم خودارضایی روی سیستم بدنی، هرمون ها، خون و ...در زمان پریودی چه تاثیری داره
    ممنونم

2. aliada

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خود ارضایی یک راه غیر طبیعی برای ارضای نیاز هستش...
    و در موقع خود ارضایی تمامی هورمون های بدن باعث ترشح غیر طبیعی میشند و از همه مهمتر اعصاب لیمبیک در مغز فعال تر میشه......(همان احساس غیر طبیعی)

3. با سلام.من مدت 3 ساله از قرص های دیان استفاده میکنم.و تا به حال هر وقت قطعشون کردم مشکلی نبوده و پریودم منظم بوده اما یک بار 7 ماه پیش قرص را بعد از پریود دیگه ادامه ندادم که تا 2ماه پریود نشدم و باز با مصرف قرص ها پریود شدم و این بارهم که قرصو بعد از پریود مصرف نکردم تقریبا 20 روز بعد از پریود لک ها و خونهای غلیظ نه زیاد میدیدم که قهوه ای بود و فقط 3 روز بود.روز سوم هم یه رابطه معمولی داشتیم با نامزدم که فقط ایشون پیشاب داشتن و من بعید میدونم دست خیسشون به کلیتوریس من خورده باشه چون هر دفعه اول دستو با چیزی خشک میکنه.من احساس میکنم پریود نبوده اون و الان نگرانم که پریودم عقب افتاده.باید تا15 خرداد میشدم.2 بار بیبی چک زدم منفی بوده و 18 روز بعد از رابطه و 8 روز بعد تاخیر آزمایش بتا دادم کمتر از 0.1 بود و مسئول آزمایشگاه گفت بودن بعضیا که 20 روز بعد مثبت شدن که من نگران شدم.الانم 10 روزه باز قرصهامو شروع کردم.آیا با این تفاسیر من بعد از اتمام قرص پریود میشم؟جواب آزمایش قابل اعتماد بوده؟ممنونم

4. marzih21 نوشته است: سلام دوستان
    برام سوالی پیش اومد که نتونستم جوابشو جایی پیدا کنم.
    عارضه خود ارضایی رو در زمان پریودی میخوام بدونم. البته علت خودارضایی رو نمیخوام بدونم فقط میخوام بدونم خودارضایی روی سیستم بدنی، هرمون ها، خون و ...در زمان پریودی چه تاثیری داره
    ممنونم

سلام دوست عزیز
    خب بنابر شنیده ها و مطالعات مختصر حقیر،در مورد سئوال شما باید بگم از آنجائیکه عمل خودارضایی در نهایت منجر به اورگاسم شده و اورگاسم در زنان با انقباضات و انبساطات رحمی و دهانه واژنی همراه هست یعنی حس ضربانهایی در این نواحی،اوج اورگاسم شدن رو میرسونه ! خب وقتی در این دوران رحم دچار انقباض و انبساط بشه دیواره تازه رحم که داره جای دیواره تخریب شده  قدیمی رو میگیره ( بهتر بگم پس از ریزش دیواره قدیمی که با خونریزی همراهه کم کم دیواره جدید ساخته میشه )لذا وقتی این هیجانات در اثر تحریک شدن و اورگاسم،در رحم ایجاد میشه این دیواره بازم ریزش پیدا میکنه و شخص دچار خونریزی های اضافه تر میشه در نتیجه هم شدت خونریزی شاید بیشتر بشه و هم طول زمان پریودی طولانی تر! حتی در روز پایانی قائدگی اگر نزدیکی صورت بگیره احتمال لکه بینی  و یا خونریزی مجدد در بانوان هست و این به این معناست که  مدت پریودی طولانی تر میشه!(البته اینها نظرات و تجارب شخصی بنده است متخصصین امر باید بیشتر و مفصل تر توضیح بدن)
    از طرفی ترشحات هورمون جنسی هم میتونه تاثیراتی در این دوران داشته باشه که چون اطلاعاتی دقیق تری در موردشون ندارم لذا  ازبازگو کردنشون خودداری میکنم
    در هر صورت توصیه میشه در این دوران این عمل انجام نشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. سلام و خسته نباشید

میخوام بدونم ایا خودارضایی روی دوره های قاعدگی تاثیر داره؟ یعنی باعث عقب افتادن پریود میشه یانه؟ برخی میگن میشه برخی میگن نمیشه. خواهشا یه جواب درست بدید. ممنون میشم. و اگر باعث این امر میشه ایا در طولانی مدت ظاهر میشه یا از همون دفعات اول باعث تاخیر میشه؟ ممنون از راهنماییتون.

6. سلام من هم دقیقا سوالی که سحر خانم پرسیدن واسم پیش اومده که آیا خود ارضایی باعث تاخیر در دوره ای پریودی میشه مثلا ممکنه اونو از25روز برسونه به30روز.اگر جواب مثبت یا منفیه لطفا علتش رو هم توضیح بدین.سپاسگزارم

7. siyahsefid نوشته است: سلام من هم دقیقا سوالی که سحر خانم پرسیدن واسم پیش اومده که آیا خود ارضایی باعث تاخیر در دوره ای پریودی میشه مثلا ممکنه اونو از25روز برسونه به30روز.اگر جواب مثبت یا منفیه لطفا علتش رو هم توضیح بدین.سپاسگزارم

سلام
    خود ارضایی ممکنه عوارض گوناگونی براش ذکر ششده باشه اما تاخیر ریود ربطی به این کار نداره
    ارضا شدن چه توسط خود شخص و چه توسط همسر طرف ممکنه رخ بده پس باید همه دچار تاخیر پریود باشند!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام و ممنون از جوابتون.

ولی تو خیلی از سایت ها این مورد رو ذکر کردن که باعث تاخیر میشه. ادم رو گیج میکنن بخدا.

ممنون از راهنماییتون . فک میکنم حرف شما درست باشه و دلیلتون منطقیه. ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید