شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیرخودارضایی برتاخیر قاعدگی

1. سلام
    من دختری17 ساله هستم که به مدت 7 سال خودارضایی کردم ولی الان دوماه است که ترک کردم. گاهی اوقات پریدم من یک ماه عقب میفتاذه ولی الان سه ماه است که پریود نشدم وهیچ رابطه جنسی هم نداشتم.وهیچ بیماری خاصی هم ندارم به جز اینکه زود به زود سرما میخورم .به مدت دوهفته زعفران مصرف کردم والان دوسه روز است که لکه های قهوه ای میبینم ولی پریود نشدم وکمر دردی هم نداشتم به جز درد در ساق وزانوی پایم.میخواستم بدونم چیکار کنم که پریود بشم.

2. tabasom1774 نوشته است: سلام
    من دختری17 ساله هستم که به مدت 7 سال خودارضایی کردم ولی الان دوماه است که ترک کردم. گاهی اوقات پریدم من یک ماه عقب میفتاذه ولی الان سه ماه است که پریود نشدم وهیچ رابطه جنسی هم نداشتم.وهیچ بیماری خاصی هم ندارم به جز اینکه زود به زود سرما میخورم .به مدت دوهفته زعفران مصرف کردم والان دوسه روز است که لکه های قهوه ای میبینم ولی پریود نشدم وکمر دردی هم نداشتم به جز درد در ساق وزانوی پایم.میخواستم بدونم چیکار کنم که پریود بشم.

دوست عزیز
    شما باید به متخصص مراجعه و ایشون شما رو معاینه و با آزمایشات و سونو لازم مشکل شما رو با دارو حل کنند
    بهتره از خود درمانی اجتناب کنید
    خود ارضایی هم هیچ ربطی به تغییر سیکل شما نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. tabasom1774 نوشته است: سلام

سلام عزیزم
    در روند عادت ماهیانه چندین هورمون و غدد با هم در ارتباط هستن تا یک عادت ماهیانه تشکیل شود ، اختلال‌ غدد درون‌ريز، از جمله‌ هيپوفيز، هيپوتالاموس‌، تيروييد، پاراتيروييد، غدد فوق‌ كليوي‌، و تخمدان‌ها باعث عقب افتادن پریود میشه اما بیشترین اختلالات طبیعی به خاطر اختلال در هیپوتالاموس می باشد . استرس های احساسی و فیزیکی ، گاهی استرس بیش از حد باعث کاهش مقدار هورمون مسئول تخمک گذاری می شود و به این ترتیب عادت ماهانه به تاخیر می افتد   سوءتغذیه ، ورزشهای شدید دیگر عوامل مؤثر  در عقب افتادن پریود می باشد .
    کیست تخمدان هم باعث عقب افتادن پریود میشه
    لازمه حتما به پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید و در ضمن خودارضایی رابطه مستقیمی با تاخیر در پریود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خانمی
    من با خانم gershin کاملا موافق هستم حرفاشون درسته.
    شما از 10 سالگی خود ارضایی داشتید؟؟؟؟؟؟
    بهتون پیشنهاد میکنم حتما ترک کنید و البته تبریک منو پذیرا باشید که 2ماه ترک کردید میدونم سخته  ولی ارادتون رو قوی کنید و ادامه بدبد.

(پیروز و ازاد باشید.)

5. چرا با خانم گرشین این طوری  برخورد میکنین من از 6 سالگی خودارضایی میکردم تا دو ماه بیش یعنی تا 25 سالگیم.نه عزیزم نگران نباش خودارضایی هیچ یبطی نداره.

6. سلام با کوثر خانوم موافقم.. و طرز برخورد آقا رامین رو با موضوع صحیخ نمی دونم..

7. سلام دوستان

سوالی داشتم...

منظورتون از خود ارضایی فرو بردن چیزی توی التتونه یا به هر نحوی که منی خارج بشه منظورتونه؟!

و اینکه من هراز گاهی یه حالتی میشم که افکارم میریزه به هم و سینه هام یجوری میشن که در آخر باید بهشون دست بزنمو به آرامش برسم!

اینم خود ارضاییه؟

آیا درمان داره؟!

عوارضاش چین...

چطوری میتونم ترکش کنم؟چون طوری نیستم که خودم عمدا کاری انجام بدم که ارضا بشم...!

بعد از ارضا شدنم بدنم آروم میگیره...تورو خدا جوابمو بدین که چطور میتونم راحت و آسوده تر زندگی کنم؟!؟!

سپاس از لطفتون منتظر نظراتتونم...تورو خدا یه جواب کامل بهم بدین!

8. hakha_hakha نوشته است: سلام دوستان

سوالی داشتم...

منظورتون از خود ارضایی فرو بردن چیزی توی التتونه یا به هر نحوی که منی خارج بشه منظورتونه؟!

و اینکه من هراز گاهی یه حالتی میشم که افکارم میریزه به هم و سینه هام یجوری میشن که در آخر باید بهشون دست بزنمو به آرامش برسم!

اینم خود ارضاییه؟

آیا درمان داره؟!

عوارضاش چین...

چطوری میتونم ترکش کنم؟چون طوری نیستم که خودم عمدا کاری انجام بدم که ارضا بشم...!

بعد از ارضا شدنم بدنم آروم میگیره...تورو خدا جوابمو بدین که چطور میتونم راحت و آسوده تر زندگی کنم؟!؟!

سپاس از لطفتون منتظر نظراتتونم...تورو خدا یه جواب کامل بهم بدین!

باسلام
    خود ارضاریی فقط فرو کردن چیزی در آلت نیست
    بلکه شامل تمام جیزهای می شود  که باعث تحریک اندام های مختلف بدن انسان  شود.
    و این عمل بیشتر درزمانیکه انسان تنها است و دارای افکار پریشان می باشد و به چیزهای تحریک کننده فکر می کند رخ می دهد.
    بهتر است برای ترک آن سعی کنید  که  با ورزش کردن - همکاری در انجمن های دوستانه و کارهای دست جمعی
    سعی کنید را از تنهایی و ازقرار گرفتن در محیط های تنها  بپرهیزید.

9. سلام دوستان عزیز.من هرچی گشتم اینجا برخورد بدی ندیدم.منظور اقا رامین هم تعجب بوده فقط چون واقعا جای تعجب داره.منم تا حالا نشنیده بودم ازسن خیلی کم این اتفاق بیوفته.از حرفهای همدیگه سو تعبیر نکنیم.ما اینجاییم که همه به هم کمک کنیم.معذرت میخوام اگه پرحرفی کردم.تبسم جان خیلی خوبه که شما تصمیم به ترک گرفتی عزیزم.ایشاالله موفق بشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید