شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انتقال اج آی وی از طریق عکس دندان

1. با سلام من برای گرفتن عکس دندان  به رادیولوژیست رفتم که متاسفانه بطور غیر بهداشتی از یک دستکش برای تمامی بیماران استفاده کردن ومدام دستشونو برای گذاشتن فیلم مخصوص تو دهان بیماران می کردن ،متاسفانه نوبت من که شد تا اومدم بگم دستکشو عوض کن فیلمو گذاشت تو دهن من و هر چقدر مقاومت کردم اون دستکش کثیفو که رنگش تغییر کرده بودو در نیاورد بعد که من عصبانی شدم که چرا بهداشت و رعایت نمی کنی بهش بر می خوره سوالم اینه که از این راه امکان انتقال هپاتیت و اچ آی وی چقدره؟ چون دهنمو کلا با فیلم مخصوص زخم کرده  و اینکه کلا دستش با بزاق همه ی بیمارا آلوده بود و فکر کنم نفر قبل از من از دهانش خون اومده بود و این که جالبه با اون دستکش بیمارارو هم پذیرش می کردن .واقعا دچار حیرت شدم از بی بهداشتی بیمارستانهامون.آیا من باید آزمایش بدم؟

2. سلام
    اولا خودتونو نگران نکنید و خوشبین باشی که نفر قبلی مشکل نداشته
    با این شرایطی که گفتین خب اینم یه راه انتقال ویروس ایدزه باید مراقب باشید
    دادن تست آزمایش ضرر نداره به مراکز مربوطه مراجعه کنید هر چند احتماشم کم باشه
    برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پست ایدز از راه واژن و مقعد 4خرداد مطالعه کنید

3. سلام.من شنیدم واسه ی سری درمان ها که مهم ترینش دندون پزشکی هست خیلی بایدبهداشت جدی گرفته بشه>تصورش هم حنی چندش آوره...متاسفانه درکشورمافرهنگ سازی نشده واکثرا اگه بیمار مبتلا به ایدز باشه نمیگه..بنظرمن شایداحتمالش باشه اما شخت نگیریدوایشالاایدزنگرفتید ازاین به بعد به جاهای مطمین وحتی المقدورخصوصی مراجعه کنیدبهتره..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید