شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقب انداختن قاعدگی

1. با سلام. دوستام من سیکل 26-28 روزه دارم. آخرین بار 14 اردیبهشت پریود شدم.چون یه سفر زیارتی دارم نباید تا روز جمعه پریود بشم. هر روز قرص ال دی مصرف کنم جواب میده؟ خیلی ضروریه.

2. سلام عزیزم
    با توجه به دوره پریود شما بعید میدونم تا جمعه پریود بشین ولی با این حال مصرف قرص ال دی مانعش میشه چون قبلا منم تو ماه رمضان اینکارو کردم

3. عزیزم منم یه سفر زیارتی داشتم با این کار نشدم به احتمالات زیاد نمیشه توکلت بر خدا

4. gershin نوشته است: سلام عزیزم
    با توجه به دوره پریود شما بعید میدونم تا جمعه پریود بشین ولی با این حال مصرف قرص ال دی مانعش میشه چون قبلا منم تو ماه رمضان اینکارو کردم

میشه بیشتر توضیح بدید؟ چطور مصرفش کنم؟ من از الان دل درد پریود دارم

5. عزیزم اگه اینطوره همین امشب شروع کن به خوردن،  شبی یه عدد همین ساعت
    اگه کمی حالت تهوع داشتی یا سردرد خفیفی نگران نباش بعضیا ممکنه اینجور بشن وقتی شب هنگام میخوری چون بعدش میری استراحت خیلی اذیت نمیکنه و فقط روز اول این احتمال است البته بستگی به سیستم بدنیتون داره بعضیا هستن از این علایم ندارن ولی گفتم که یه وقت نگران نباشین
    در ضمن به محض قطع شدن قرص احتمال داره بین یک یا دو روز بعدش پریود بشین باز هم در همه یکسان نیست
    اگه خیلی شک داری ممکنه فردا پریود بشی شب اول دو تا بخور  
    التماس دعا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. عزیزم اگه اینطوره همین امشب شروع کن به خوردن،  شبی یه عدد همین ساعت
    اگه کمی حالت تهوع داشتی یا سردرد خفیفی نگران نباش بعضیا ممکنه اینجور بشن وقتی شب هنگام میخوری چون بعدش میری استراحت خیلی اذیت نمیکنه و فقط روز اول این احتمال است البته بستگی به سیستم بدنیتون داره بعضیا هستن از این علایم ندارن ولی گفتم که یه وقت نگران نباشین
    در ضمن به محض قطع شدن قرص احتمال داره بین یک یا دو روز بعدش پریود بشین باز هم در همه یکسان نیست
    اگه خیلی شک داری ممکنه فردا پریود بشی شب اول دو تا بخور  
    التماس دعا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید