شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درخواست مشاوره فوری در باره عدم حرکت اسپرم

1. s_tak

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام به همه دوستان من یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده که خیلی نگرانم کرده. من قبلا که خود ارضایی میکردم آب منیم خیلی جهش داشت و حین جهش منی خودم خیلی لذت میبردم. اما مدتیه که وقتی خودارضایی میکنم منی من اصلا دیگه جهش نداره و معمولی میاد بیرون. اصطلاحا میگن وقتی منی بیرون میاد می پاشه اما منی من اصلا حالت پاشیدن و جهش نداره و خیلی معمولی و بدون این که ذره ای جهش داشته باشه بیرون میاد و من هم لذت خاصی حین خودارضایی نمیبرم. خیلی نگران شدم که نکنه میلی جنسیمو از دست داده باشم. لطفا دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن منو راهنمایی کنن. چطور جهش منم من به حالت قبل برمیگرده؟

2. سلام. يك ذره هم نگران اين مورد نباشين، علت اينكه مثل قبل لذت نميبرين اين هستش كه اين كار خودارضايي رو اونقدر تكرار كردين كه ديگه مثل قبل نميتونه راحتت كنه و اون احساس لذت رو بهت بده و يه جورايي از جلوي چشمتون افتاده. مطمعن باشيد اگه ازدواج كنيد و با خانومي رابطه داشته باشين ، ميبينيد كه قدرت جنسيتون چقدر افزايش پيدا ميكنه و به قول خودتون بهتر ميپاشه. خيالت راحت باشه كه اگه ازدواج كردين قدرت واقعي جنسيتون رو ميبينيد. خود ارضايي ممكنه از نظر جنسي راحتتون بكنه اما از نظر رواني خير.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید