شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هرگز لذت جنسی نبردم!

1. سلام  خیلی با خودم کلنجار رفتم تا این موضوع را مطرح کنم
    من 21 سالمه و 4 ساله ازدواج کردم  با اینکه شوهرم از نظرم اجتماعی و تحصیلات در سطح بالایی  هست اما رفتارش با من هنگام معاشقه و نزدیکی بسیار خشن هستش بطوری که من اصلا لذت نمیبرم و همیشه حس درد رو دارم
    حتی دخول اولیه هم به صورت وحشیانه وبدون امادگی بود حالا میخوام بدونم اینکه من هیچ وقت لذت به هنگام رابطه رو حس نکردم بخاطر این بوده ؟ و بایدچیکار کرد البته شوهر من ادم ارومیه اما در هنگام معاشقه نمیتونه خودشو کنترل کنه  و شوهرم قبل از ازدواج با من بسیار رابطه جنسی داشته اما خودش میگه فقط با تو نمیتونم هیجاناتمو کنترل کنم
    نمیدونم چی کار کنم حتی چند باری به طلاق فکر کردم . لطف کنید و منو راهنمایی کنید
    پیش مشاور هم رفتیم که مشاور گفت بهتره چند بار بدون چون و چرا خودمرو در اختیارش بزارم که این شرایط رو بدتر کرد و شوهر به بستن  دستهای من و حتی رابطه مقعدی وحشیانه رو اورد.

2. دراین مورد باهاش صحبت کردی درضمن شوهرت وپیش یه روان پزشک ببر

3. احتمال زیاد تخیالتشون که توی فیلم های پورنو اینگونه رفتار بنام BDSM (اگر جستجو کنید) نامیده میشود رو عمل میکنند.

اینکه هرکسی تو رابطه بخواهد بفکر لذت خودش و صرفا تخلیه کردن خودش باشد اصلا درست نیست.

اگر غیر از زمان رابطه جنسی رابطه عاطفی خوبی با شما دارند ، حتما باهاشون تو اون زمان مناسب در میان بگذارید و صحبت جدی کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام.این مشکل کوچکی نیست...4 سالی که تحمل کردید هم زمان کمی نیست.نمیدونم شوهرتون چند سالشونه. که اگه اختلاف سنی تون زیاد باشه بعید میدونم بشه باهاش با صحبت به نتیجه رسید. یعنی ایشون  درک خودشون رو بیشتر میدونن.و البته تجربیاتشون هم بیشتر باعث میشه که فکر کنن خودشون بهتر بلدن چیکار کنن.احتمالا در گذشته کسانی که باهاشون رابطه داشتن اعتراضی به این شرایط نکردن.خب..من اگه جای شما بودم براش مینوشتم.اینجوری دیگه مجبور نیست به خاطر خالی نبودن عریضه دنبال جواب باشه. بنویسین که: حقتونه از زندگی لذت ببرین چون دوستش دارین دوست دارین نوازش بشین احتیاج دارین باهاتون لطیف برخورد بشه براش توضیح بدین که روابط  گذشته ش و نوع اون ها هر جور که بوده مال گذشته هاست. اینکه اگه دوستون داره باید سعی کنه شما رو بشناسه و نیازتونو برطرف کنه. همونطور که این چند سال شما سعی کردید این شرایط رو تحمل کنید و از خودتون گذشتید..الان انتظار دارید که ایشون هم به خواسته شما احترام بذاره. سعی کن با لحن ملایم بهش بفهمونی که خسته شدی خانمی. من تو زندگی تجربه کردم که هر جور از روز اول با آقایون رفتار کنی تا آخر باید همونجوری ادامه بدی. کاش از اول بهش میگفتی که این نوع رابطه رو دوست نداری. 4 سال باهاش اینطوری رابطه داشتی و اون فکر کرده لابد مشکلی نداری. به خود خواهی عادتش دادی. بهش بگو تو میتونی به من لذت بدی. چرا ازم دریغ میکنی؟ این کلمه ی ( میتونی) خییییلی مهمه ها. بهش حساسنSmile خب امیدوارم موفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. من هم اول دلم میخواست شوهرم با من آتشی رفتار کنه ولی الان حتی رفتار ملایم شوهرم در هنگام نزدیکی تحملش سخت شده نمیدونم چرا ولی با اینکه شوهرمو دوست دارم ولی نزدیکی با شوهرم لذتی برام نداره و گاهی وقتها  تحمل کردنش سخته

6. ID_masi نوشته است: من هم اول دلم میخواست شوهرم با من آتشی رفتار کنه ولی الان حتی رفتار ملایم شوهرم در هنگام نزدیکی تحملش سخت شده نمیدونم چرا ولی با اینکه شوهرمو دوست دارم ولی نزدیکی با شوهرم لذتی برام نداره و گاهی وقتها  تحمل کردنش سخته

سعی کنید با کمک همسرتون راه لذت بردنتونو پیدا کنید. راه های  مختلف رو امتحان کنید. پیش نوازی رو زیاد طول بدین. و...حواستونو فقط به همون کار متمرکز کنید.غذاهای گرم بخورید. ویتامین ای و قرص جنسینگ هم خوبه(شنیدم)

7. مشکل من اینکه که شوهرم توی حالت عادی خیلی رومانتیک و لایته و فقط موقع نزدیکی اونجوری میشه  تفاوت سنیمون هم زیاده وقتی هم بهش میگم عذر خواهی میکنه و میگه دیگه تکرار نمیشه و دست خودم نیست اما دفعه بعد باز همونطور میشه
    همش فکر میکنم راهی جز جدایی نیست

اصلا چیزی به معنی پیش نوازی وجود نداره حتی بوسیدنشم همراه با گاز گرفتنو زخم کردنه

8. روشی که در مورد خود من پاسخ داده اینه که قبل از رابطه همسرتون خودارضایی کنه یا توسط دستشما ارضا بشه بعد از چند دقیقه دباره تحریک بشه که به نعوظ برسه حالا بهترین زمان واسه رابطه آرومه چون تا حدی آتیشش خوابیده البته در مورد همه صدق نمی کنه چون بعضیا بعد از ارضا شدن تا چند ساعت نمی تونن نعوظ داشته باشن و بی حال میشن ... مطمئنا جواب میده..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. sal2al3 نوشته است: مشکل من اینکه که شوهرم توی حالت عادی خیلی رومانتیک و لایته و فقط موقع نزدیکی اونجوری میشه  تفاوت سنیمون هم زیاده وقتی هم بهش میگم عذر خواهی میکنه و میگه دیگه تکرار نمیشه و دست خودم نیست اما دفعه بعد باز همونطور میشه
    همش فکر میکنم راهی جز جدایی نیست

اصلا چیزی به معنی پیش نوازی وجود نداره حتی بوسیدنشم همراه با گاز گرفتنو زخم کردنه

با سلام

من هم با نظر دوستان  موافقم
    این رفتار همسرتون دلایل زیادی داره
    از جمله تفاوت سنی زیاد و عادت کردن به این نوع رابطه جنسی

اینکه ایشون در حالت عادی باهاتون مهربون و رومانتیک رفتار میکنن خیلی خوبه - و همون موقع بهترین موقع است برای اینکه بهشون بگید که واقعا از این نوع رابطه خسته شدید! از لطافت و خصوصیات زنانه خودتون استفاده کنید و دلشونو به رحم بیارید و بهشون بگید که من هم نیاز دارم ازت لذت ببرم، تو مرد منی و دوستت دارم پس انتظار دارم همونطور که بهت لذت میدم ازت لذت هم ببرم
    بهش بفهمونید که با رفتار خشنی که دارن شما واقعا لذت نمی برید
    و بهش بگید اگه واقعا دوستتون دارن روش های دیگه رابطه جنسی رو هم امتحان کنن
    احتمالا شما همیشه موضوع رو گفتید ولی ایشون طبق عادت همونطور رفتار کردن و جدی نگرفتن و 4 سال اینطور گذشته!

البته من مشاور نیستم بهترین کار اینه که برید پیشه مشاوری که درباره مسائل و رفتارای جنسی تخصص داشته باشه
    حتما راه هایی هست برای کنترل میل جنسی همسرتون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام
    دوست عزیزم ، سعی کن مشکل رو خیلی خیلی سخت جلوه ندی ! تو این دنیا مساله ای نیست که نشه حلش کرد ! من خیلی از خانوم ها و دخترای همسن خودمونو دیدم که از رابطه ی جنسی خشن لذت میبرن ! دوست دارن کمی تحت فشار باشن، به زور به طرف همسرشون کشیده بشن و رابطه ی جنسی رو تجربه کنن، انرژی بالایی مصرف کنن و کاملا خسته بشن و ... و به نوعی مردونگی مردشونو با اعمال قدرت فیزیکی در حین رابطه ملاحظه کنن!!! اما این خشونت تو رابطه ی جنسی به منظور بالابردن هیجان رابطه و  برجسته کردن قدرت فیزیکی بالای مرده نه این که بی احترامی توش باشه و اسیبی به همسرش برسه ! شاید همسر شما با دیده ها و شنیده ها و تجربیاتیش تو زندگش این مساله رو متوجه شده که تقریبا همه ی خانوما از خشونت تو رابطه لذت می برن اما چیزی که نمیدونه شاید کمیت و کیفیت این خشونته!!!  یعنی شگرد مناسب برخورد با این موضوع رو نمیدونه ! چه خوبه راجبه نیازهای جنسیت مفصل با ایشون حرف بزنی و بهشون بگی که رابطه جنسی بیشتر از این که چارچوب خاصی داشته باشه یه موضوع سلیقه ایه و باید مطابق میل هم ، یکدیگر رو تحریک و ارضا کنین ! بیشتر مشکلات ما از نااگاهی و عدم صحبت با همدیگه س ! سعی کن اطلاعات خودتو افزایش بدی تو این زمینه و بعد بتونی با یه ساز و کار خوب با شوهرت صحبت کنی .

11. سلام مطالبتون رو خوندم سوال واسم پیش اومد اخه وقتی مرد عادت به این نوع نزدیکی پیداکرده و شایدرفتار یاحرفای نامناسب هم حین رابطه بزنه چجوری باید متوجهش کرد آخه؟تازه  مطمینم اگه به طرف پیشنهاد روان پزشک یامشاورداده  بشه بهش برمیخوره عصبانی میشه وممکنه وضع بدتر هم بشه...

12. reza2142

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من هم در این مورد تجربه داشتم که احساس میکردم با خشونت رابطه جنسی دارم لذت بیشتری میبرم اما بعد از مدتی این موضوع فروکش میکنه.
    من فکر میکنم شوهرت  4ساله این جوری  با شما رابطه جنسی داره وگفتید حتی مجبورتون کرده ازمقعد با شما رابطه داشته باشه !
    مطمئن باش مشکل فقط از سوی شوهر شما نیست شاید هم رفتار شما باعث این موضوع شده!؟ یه مقدار اشکال رو در خودت جستجو کن دوست عزیز!؟

13. ممنون بخاطر کمک هاتون اما من باز هم فکر میکنم  بازم هم راهی جز طلاق نیست چون علاوه بر موضوعاتی که مطرح کردم شوهرم مدت 8 ماه با یکی از دوست دخترای قبلیش رابطه داشته و حالا که من فهمیدم میگه فقط بخاطر اینکه تو با من رابطه مقعدی نداشتی من این کارو کردم فکر نمیکنم زندگی من دیگه درست شدنی باشه از هر نظر .............

14. sal2al3 نوشته است: ممنون بخاطر کمک هاتون اما من باز هم فکر میکنم  بازم هم راهی جز طلاق نیست چون علاوه بر موضوعاتی که مطرح کردم شوهرم مدت 8 ماه با یکی از دوست دخترای قبلیش رابطه داشته و حالا که من فهمیدم میگه فقط بخاطر اینکه تو با من رابطه مقعدی نداشتی من این کارو کردم فکر نمیکنم زندگی من دیگه درست شدنی باشه از هر نظر .............

والا با توجه به توضیحات شما و اینکه ایشون به شما خیانت کرده
    به نطر من هم طلاق می تونه بهترین گزینه برای شما باشه،چون شما هم حق و حقوقی دارید و همیشه میگن اگه رابطه ای صورت بگیره که زن راضی نباشه اون حکم تجاوز رو داره
    بهتره همسرتون رو هم به یه روان پزشک معرفی کنید

15. سلام، شما خودتون به تنهایی میتونید به روانپزشک مراجعه کنید و مشکلتون رو حل کنید، حتی خود روانپزشک راه هایی رو بهتون پیشنهاد میده که چطور شوهرتون رو راضی کنید که به روانپزشک مراجعه کنن. به نظرم اگه واقعا شوهرتون رو دوست دارید نباید طلاق بگیرید، با اینکه چهار سال گذشته ولی هنوز راه های زیادی برای برطرف کردن مشکلتون هست. حتی دوستی شوهرتون با شخص دیگه هم میتونه با رضایت شوهرتون و فراهم کردن شرایط مناسب زندگی در خانه و ایجاد آرامش کلی در خانه و روابط کلیتون میتونین همه چیزو حل کنید، بجای اینکه بخوایید انژیتون رو صرف دادگاه کنید، مقداری به راه حل های مختلف فکر کنید و تمام تلاشتون رو بکنید اگر واقعا شوهرتون رو دوست دارید و همینطور شوهرتون. ببخشید من سنم کمه ولی دوست دارم تا جاییکه میتونم و اطلاعات دارم به دیگران کمک کنم و راهنماییشون کنم. عذر میخوام. امیدوارم مشکلتون حل شه. به نظرم همونطور که شما نمیتونید سریعا با خشونت شوهرتون کنار بیاید، شوهرتون هم امکان نداره فقط با گفتن اینکه دلم نمیخواد و دوست ندارم و لذت نمیبرم مشکلش حل بشه و آروم باهاتون برخورد کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید