شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغرشدن صورت

1. 0305

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    چرا صورت به طور ناگهاني لاغر ميشه
    صورت من از حدود چند هفته پيش به شدت لاغر شده بدون اينكه وزن كم كنم
    خنديدن يا گريه كردن تاثيري رو اين موضوع داره؟ يا فشار زياد به عضلات صورت؟
    چه كار كنم صورتم مثل قبل بشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    میخواستم بدونم چه مواد یا غذایی واسه چاق شدن صورت بهتره؟یا بیشتر تاثیر داره؟

3. سلام

دوست عزیز برای پر شدن صورت موارد زیر توصیه میشن:

1-  خوردن یک لیوان شیر هر شب

2- ماسک شیر و عسل

3- خوردن شیر و عسل

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. ziba25

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خوردن روزی 2 عدد هویج خام
    خوردن روزانه مقدار زیاد آب
    استفاده از روغن زیتون به جای روغن های معمولی در غذا
    اینارو مربی ورزشم بهم گفت.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. 0305 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    لاغر شدن بیشتر ناشی از استرس و اضطراب است گریه کردن تاثیر خیلی زیادی داره چون خودم تجربه شو داشتم اما خندیدن خوبم هست
    چیزهایی که دوستان گفتن خوبه و من چند مورد دیگه رو که تاثیرش دیدم اضافه میکنم
    آب هویج رو با شکر و نارگیل
    عرق کاسنی و شاتره
    ماساژ صورت با روغن زیتون
    جوشانده رب انار و آبغوره را خنک شبعا کمی قبل از خواب بخورید به شادابی نشاط صورتتون کمک میکنه
    ویتامین E و قرص Imedeen  مؤثره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. 0305

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    gershin نوشته است:
    0305 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    لاغر شدن بیشتر ناشی از استرس و اضطراب است گریه کردن تاثیر خیلی زیادی داره چون خودم تجربه شو داشتم اما خندیدن خوبم هست
    چیزهایی که دوستان گفتن خوبه و من چند مورد دیگه رو که تاثیرش دیدم اضافه میکنم
    آب هویج رو با شکر و نارگیل
    عرق کاسنی و شاتره
    ماساژ صورت با روغن زیتون
    جوشانده رب انار و آبغوره را خنک شبعا کمی قبل از خواب بخورید به شادابی نشاط صورتتون کمک میکنه
    ویتامین E و قرص Imedeen  مؤثره

gershinجان شما كه تجربه داريد گريه كردن ممكنه فقط باعث لاغر شدن صورت بشه ؟
    من چند روز خيلي گريه ميكردم وزنم تغييري نكرده ولي صورتم خيلي لاغر شده گونه هام كاملا اب شده
    اين مواردي كه نوشتيد فقط رو صورت تاثير داره يا بدن رو هم چاق ميكنه؟

7. سلام عزیزم
    گریه کردن خیلی خیلی روی صورت تاثیر داره و نه در همه ولی در اکثر افراد همینطوره بخصوص اگه گریه کردن به خاطر یه مسئله روحی روانی مثل از دست دادن عزیزی یا شکست به قول معروف عشقی ، دوری از عزیزی ، حس افسرده شدن و امثال اینا باشه به جرات میگم تاثیرش 99 درصده
    عزیزم همه یه جورایی به هر دلیلی تو زندگیشون دلیلی برای گریه کردن دارن که واقعا باعث سبکی آدم میشه برا همین نمیگم هرگز گریه نکن ولی هر گاه میخوای گریه کنی به خلوت خودت نرو ودر سکوت اشک نریز سعی کن شخص محرمی کنارت باشه تا با گریه کردن ناخودآگاه درد دل کنی که بار اون غم کم شه و خود بخود کمتر گریه کنی یا حتی نخواستی درددلم نکن ولی  این حس بهت دست میده تنها نیستی عزیزم و بعدش حتی ممکنه با اون شخص محرم کارت به شوخی و خنده بکشه یا با دوستی برید بیرون
    مواردی که گفتم بیشتر روی صورت تاثیر داره مثلا ویتامین E خیلی خوبه ولی درصد ناچیزی ممکنه رو بدن تاثیر بزاره یا جوشانده رب انار و آبغوره جدای از هر چیز برای شاداب شدنت خیلی مؤثره
    در کل بیشترین تاثیر رو صورت داره

8. سلام من  پوست صورتم شله و لک داره چی کار کنم؟

9. Ms_luck نوشته است: سلام من  پوست صورتم شله و لک داره چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز
    کرم قطعی و تضمین کننده ایی وجود نداره اما با استفاده از ماسک های گیاهی خیلی به از بین بردن لکه ها کمک میکنه و بعضی از ماسکها که به راحتی خودتون میتونین درست کنید مثل مخلوط سرکه سیب و آب پیاز ، گل رس با گلاب ، جوانه گندم با عسل و ... هم لکه ها رو کمرنگ میکنه و هم پوست صورتتونو سفت میکنه
    روغن کرچک هم میتونین شبها روی صورت بمالین لکه ها کمرنگ میشه
    کرم الوئه ورا اگه مرتب استفاده کنید حتما مؤثر خواهد بود
    حتما ورزشهایی رو که برای صورت مفید هستن انجام بدین از شل شدن جلوگیری میکنه

البته با روشهایی مثل بوتاکس و ترماژ هم میتونین نتیجه ایی سریعتر بگیرین که هزینه برداره

10. سلام دوستان من میخام صورتم لاغر بشه چیکار کنم؟

11. 0305

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    gershin نوشته است: سلام عزیزم
    گریه کردن خیلی خیلی روی صورت تاثیر داره و نه در همه ولی در اکثر افراد همینطوره بخصوص اگه گریه کردن به خاطر یه مسئله روحی روانی مثل از دست دادن عزیزی یا شکست به قول معروف عشقی ، دوری از عزیزی ، حس افسرده شدن و امثال اینا باشه به جرات میگم تاثیرش 99 درصده
    عزیزم همه یه جورایی به هر دلیلی تو زندگیشون دلیلی برای گریه کردن دارن که واقعا باعث سبکی آدم میشه برا همین نمیگم هرگز گریه نکن ولی هر گاه میخوای گریه کنی به خلوت خودت نرو ودر سکوت اشک نریز سعی کن شخص محرمی کنارت باشه تا با گریه کردن ناخودآگاه درد دل کنی که بار اون غم کم شه و خود بخود کمتر گریه کنی یا حتی نخواستی درددلم نکن ولی  این حس بهت دست میده تنها نیستی عزیزم و بعدش حتی ممکنه با اون شخص محرم کارت به شوخی و خنده بکشه یا با دوستی برید بیرون
    مواردی که گفتم بیشتر روی صورت تاثیر داره مثلا ویتامین E خیلی خوبه ولی درصد ناچیزی ممکنه رو بدن تاثیر بزاره یا جوشانده رب انار و آبغوره جدای از هر چیز برای شاداب شدنت خیلی مؤثره
    در کل بیشترین تاثیر رو صورت داره

gershin جان اگه صورت در اثر گريه كردن لاغر شده باشه به نظرتون قابل برگشته؟
    من گونه هام كامل آب شده خيلي ناراحتم اميدي ندارم صورتم مثل قبل بشه

12. عزیزم جای نگرانی نیست اگه بخوای حتما خوب میشه مخصوصا شما که قبلا صورتتتون لاغر نبوده بعضیا مادرزادی صورتشون لاغره که یه کم کارشون سخته اما اگه قبلا صورت پری داشتین مشکلتون راحت برطرف میشه

13. Mr_12345 نوشته است: سلام دوستان من میخام صورتم لاغر بشه چیکار کنم؟

سلام
    کسانی که صورت چاقی دارن نسبت به لاغرها صورتشون جوانتر است و خیلی کمتر از لاغرها دچار چروکیدگی و پیری می شوند و در مقابل نور آفتاب مقاومترن قدر صورت چاقتونو بدونین اما برای لاغر شدن صورتتون چند کار میتونین انجام بدین
    نوشیدن آب زیاد یا مصرف چیزهایی که حاوی مقدار زیاد آب هستن
    مصرف سبزیجات و میوه جات

افزایش کلسیم

کاهش مصرف نمک

انجام ورزشهای مخصوص صورت

تمرینات بدنسازی باعث می شود صورتتان سفتتر شده و سلامت و طراوت جوانی خود را حفظ کند.این ورزشها  به شما کمک میکند کمی از چربی های صورتتان را به صورت موضعی آب کنید و عضلات صورتتان را هم سفت و قوی کنید.

بهتر است این تمرینات را جلوی آینه انجام دهید تا از درست انجام دادن آن مطمئن شوید. برای نواحی اطراف چشمها، چشمها را آرام ببندید، تا جای ممکن به پایین نگاه کنید و بعد به بالا نگاه کنید. اینکار را 10 مرتبه تکرار کنید.

دوباره با چشمانی بسته، ابروها را بالا برده و تاحد ممکن مژه ها را به سمت پایین بکشید. تا 5 ثانیه این حرکت را نگه دارید، استراحت کرده و 5 مرتبه دیگر این حرکت را تکرار کنید. با چشمان باز و سر ثابت، به بالا و بعد به پایین نگاه کنید و 10 مرتبه حرکت را تکرار کنید و بعد به راست و به چپ نگاه کنید و این حرکت را هم 10 مرتبه تکرار کنید.

تا حدی که می توانید اخم کنید و ابروها را به سمت هم بکشید. بعد تا حد ممکن ابروها را بالا برده و چشمها را هم تا حد ممکن باز کنید. این تمرین را 5 مرتبه دیگر تکرار کنید. روی تخت به پشت بخوابید و سرتان را از لبه آن آویزان کنید.

ابروها را تا حد ممکن بالا ببرید و نیز تاحد ممکن باز کنید. به حالت اول برگشته و 5 مرتبه حرکت را تکرار کنید. لب پایینی را روی لب بالاییتان بیاوید و آن را به سمت نوک بینی بکشید. تا بیشترین حد لبخند بزنید و سعی کنید نوک زبانتان را به نوک بینی برسانید.

کف دست‌ها را برای 10 ثانیه به پیشانی‌تان فشار دهید. این فشار را در جهت عکس گردن و سر وارد کنید. باید حس کنید که گردن و چانه‌تان سفت شده‌اند. این حرکت را، البته این بار با قرار دادن دست در پشت سر، تکرار کنید.
    همین حرکت را در دو طرف سر نیز تکرار کنید. در این حالت، دست خود را به شکل پیاله کرده و آن را روی گوش خود قرار دهید و ورزش مذکور را انجام بدهید.

در ورزش دیگر باید به این ترتیب عمل کنید: چانه‌تان را بالا بگیرید و دهان خود را باز و بسته کنید؛ انگار که آدامس می‌جوید. در این ورزش، باید حس کنید که عضلات آرواره تا گردن شما سخت شده‌اند.

دهان خود را باز کنید، خیلی آهسته سر خود را به عقب خم کنید و در همین حال بمانید. حالا لب پایین را تا روی لب بالای خود حرکت دهید و این حرکت را چند بار انجام دهید.

همان‌طور که سرتان در حالت طبیعی قرار دارد(بدون خم کردن آن به هر جهتی)، سعی کنید لب پایین خود را به بینی‌تان بزنید! البته این اتفاق تقریبا غیر ممکن است، اما تلاش برای انجام چنین کاری، برای هدف شما مفید خواهد بود.

بیرون آوردن زبان از دهان، آن هم به طور مداوم و پشت سر هم، عضلات دهان و صورت را تقویت می‌کند

14. راهی هست که صورت لاغر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. pastil1 نوشته است: راهی هست که صورت لاغر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    دوست عزیز مراجعه کنید به پاسخ سوال قبلی Mr - 12345 توضیحاتی که دادم مؤثر خواهد بود

اما چاقی صورت واقعا نعمته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید