شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه بين درد شكم و ارضا شدن در خانوما

1. با سلام. بنده هر وقت با نامزدم رابطه دارم و ايشون ارضا ميشن ، بعد از يك ساعت درد شكمش شروع ميشه و خيلي از بابت آن ناراحت هست. الان ما آخرين بار پنجشنبه با هم رابطه داشتيم و بعد از آن شكم دردش شروع شده و تا به امروز هم ادامه شده و خودش ميگه بين بين شكمم درد ميكنه. البته اينم بگم ايشون باكره هست و دخولي صورت نميگره اما براي اينكه نامزدم ارضا بشه، من به پشت دراز ميكشم و ايشون مياد روي من و .....خودش كه ميگه بايد به واژنم فشار وارد كنم تا راحت بشم. البته اينم ميگه كه درد شكمش به خاطر اينه كه هوا وارد واژنش ميشه يا به شكمش سرما ميزنه، چون در طول رابطمون كلا لخت هست.
    حالا به نظر شما علت اين دردا با شرح حالي كه دادم چي ميتونه باشه...با تشكر

2. halmat نوشته است: با سلام. بنده هر وقت با نامزدم رابطه دارم و ايشون ارضا ميشن ، بعد از يك ساعت درد شكمش شروع ميشه و خيلي از بابت آن ناراحت هست. الان ما آخرين بار پنجشنبه با هم رابطه داشتيم و بعد از آن شكم دردش شروع شده و تا به امروز هم ادامه شده و خودش ميگه بين بين شكمم درد ميكنه. البته اينم بگم ايشون باكره هست و دخولي صورت نميگره اما براي اينكه نامزدم ارضا بشه، من به پشت دراز ميكشم و ايشون مياد روي من و .....خودش كه ميگه بايد به واژنم فشار وارد كنم تا راحت بشم. البته اينم ميگه كه درد شكمش به خاطر اينه كه هوا وارد واژنش ميشه يا به شكمش سرما ميزنه، چون در طول رابطمون كلا لخت هست.

سلام

انقباضات رحم ناشی از ارگاسم نامزدتون، می‌تونه علت اصلی درد ایشون باشه که از این‌گونه موارد کم نداریم اما
    با توجه به نوع رابطه‌ی پنهانی شما و اون داستان‌ها میشه استرس بسیار بسیار زیاد رو به راحتی برای هر دو نفر شما متصور شد و این استرس خودش می‌تونه عامل زمینه‌ای برای عدم ارگاسم یا عدم ارگاسم مناسب باشه و درد رو نتیجه بده.
    نزدیک بودن ایام پریود و PMS هم می‌تونه احتمال سوم باشه.
    دوست من،
    رابطه‌ی جنسی شرایط خودش رو می‌طلبه و فرضا توی راه‌پله‌ نمیشه نزدیکی کرد! حالا شرایط شما که بماند. شاید مکان نزدیکی رو عوض کنید و استرس کاهش پیدا کنه این مشکل رفع شه؛ البته شاید.
    در مورد PMS هم نیاز به مراجعه به متخصص زنان هستش.
    فقط می‌تونم آرزو کنم شرایط‌تون بهتر بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. m1989 نوشته است:
    halmat نوشته است: با سلام. بنده هر وقت با نامزدم رابطه دارم و ايشون ارضا ميشن ، بعد از يك ساعت درد شكمش شروع ميشه و خيلي از بابت آن ناراحت هست. الان ما آخرين بار پنجشنبه با هم رابطه داشتيم و بعد از آن شكم دردش شروع شده و تا به امروز هم ادامه شده و خودش ميگه بين بين شكمم درد ميكنه. البته اينم بگم ايشون باكره هست و دخولي صورت نميگره اما براي اينكه نامزدم ارضا بشه، من به پشت دراز ميكشم و ايشون مياد روي من و .....خودش كه ميگه بايد به واژنم فشار وارد كنم تا راحت بشم. البته اينم ميگه كه درد شكمش به خاطر اينه كه هوا وارد واژنش ميشه يا به شكمش سرما ميزنه، چون در طول رابطمون كلا لخت هست.

سلام

انقباضات رحم ناشی از ارگاسم نامزدتون، می‌تونه علت اصلی درد ایشون باشه که از این‌گونه موارد کم نداریم اما
    با توجه به نوع رابطه‌ی پنهانی شما و اون داستان‌ها میشه استرس بسیار بسیار زیاد رو به راحتی برای هر دو نفر شما متصور شد و این استرس خودش می‌تونه عامل زمینه‌ای برای عدم ارگاسم یا عدم ارگاسم مناسب باشه و درد رو نتیجه بده.
    دوست من،
    رابطه‌ی جنسی شرایط خودش رو می‌طلبه و فرضا توی راه‌پله‌ نمیشه نزدیکی کرد! حالا شرایط شما که بماند. شاید مکان نزدیکی رو عوض کنید و استرس کاهش پیدا کنه این مشکل رفع شه؛ البته شاید.

خيلي از لطفتون ممنونم پس معلومه كه شما منو خوب ميشناسيد و قبلا پست هام رو خوندي. رابطه ما در محيطي بسيار آرام و فضايي بسيار مناسب هستش  و توي يك اتاق كاملا مجزا..... و مطمعن باشيد اصلا استرس و دلنگراني نداريم و فعلا هم كه به زمان پريودش خيلي مونده.... حالا اين pms چي هست؟ راه درمان داره؟
    انگار هر وقت تحريك بشه اين درد شكم سراغش مياد.

4. halmat نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    halmat نوشته است: با سلام. بنده هر وقت با نامزدم رابطه دارم و ايشون ارضا ميشن ، بعد از يك ساعت درد شكمش شروع ميشه و خيلي از بابت آن ناراحت هست. الان ما آخرين بار پنجشنبه با هم رابطه داشتيم و بعد از آن شكم دردش شروع شده و تا به امروز هم ادامه شده و خودش ميگه بين بين شكمم درد ميكنه. البته اينم بگم ايشون باكره هست و دخولي صورت نميگره اما براي اينكه نامزدم ارضا بشه، من به پشت دراز ميكشم و ايشون مياد روي من و .....خودش كه ميگه بايد به واژنم فشار وارد كنم تا راحت بشم. البته اينم ميگه كه درد شكمش به خاطر اينه كه هوا وارد واژنش ميشه يا به شكمش سرما ميزنه، چون در طول رابطمون كلا لخت هست.

سلام

دوست من،

خيلي از لطفتون ممنونم پس معلومه كه شما منو خوب ميشناسيد و قبلا پست هام رو خوندي. رابطه ما در محيطي بسيار آرام و فضايي بسيار مناسب هستش  و توي يك اتاق كاملا مجزا..... و مطمعن باشيد اصلا استرس و دلنگراني نداريم و فعلا هم كه به زمان پريودش خيلي مونده.... حالا اين pms چي هست؟ راه درمان داره؟
    انگار هر وقت تحريك بشه اين درد شكم سراغش مياد.

سلام

من اینجا همه رو می‌شناسم! :دی
    رزومه‌ی شما رو اینجا داریم دوست من و اگه صحبت از استرس زیاد می‌کنم واقعا اون رو می‌بینم که نمونه‌اش پست‌های ارسالی شما در مورد احتمال بارداری و پرده‌ی بکارت هستش؛ نوع رابطه‌ای هم که شما اینجا برامون نوشتی بماند. هر کی بخونه استرس می‌گیره دیگه چه برسه به انجام اون!  
    اما در لینک زیر در مورد PMS قبلا صحبت کردیم؛ مطالعه بفرمایید.

سندروم قبل از قاعدگی (PMS)

موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. واقعا تعجب کردم و فک نمیکردم منو یادتون باشه...  
    حرف شما کاملا متین هست و خودم خوب میدونم کارم از هر لحاظ اشتباه هست اما این دل....  
    آدمی اگر یه کاری رو بیش از حد تکرار کند توی اون کار تبحر پیدا میکنه، منم اونقدر این کارا رو تکرار کردم که دیگه استرس و نگرانی از بابتش ندارم و انگار جزوی از زندگیم شده و بهش خو گرفتم و همه چی برنامه ریزی شده است..... البته من این کارای خودم رو به هیچ وجه تایید نمیکنم و بهش افتخار هم نمیکنم.
    از بابت راهنمایی هاتون خیلی ممنون.

6. با سلام
    بنده نامزد هستم و به خاطر همین رابطه ی بدون دخول داریم ولی مشکلی که دارم اینه که از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم نمیرسم. البته حین رابطه ی جنسی نیاز به دخول رو به وضوح احساس میکنم ولی به دلیل اینکه نرفتیم سر خونه زندگی خودمون این کارو انجام نمیدیم. این رو هم بگم که به خوبی تحریک میشم و کلی سر معاشقه وقت میذاریم ولی هر چی تلاش کردیم به ارگاسم نرسیدم
    حتی به لحاظ روحی هم خیلی تمرین کردم ولی نتیجه نداده. مطالبی هم که در مورد ارگاسم توی سایت اومده خوندم ولی جواب نگرفتم. شوهر بنده از این موضوع خیلی ناراحته
    خواستم بدونم بنده مشکلی دارم و نیاز به مراجعه به پزشک هست و یا اینکه پس از دخول مشکل بنده رفع میشه و به ارگاسم میرسم؟؟؟؟

7. behzad_mm نوشته است: با سلام
    بنده نامزد هستم و به خاطر همین رابطه ی بدون دخول داریم ولی مشکلی که دارم اینه که از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم نمیرسم. البته حین رابطه ی جنسی نیاز به دخول رو به وضوح احساس میکنم ولی به دلیل اینکه نرفتیم سر خونه زندگی خودمون این کارو انجام نمیدیم. این رو هم بگم که به خوبی تحریک میشم و کلی سر معاشقه وقت میذاریم ولی هر چی تلاش کردیم به ارگاسم نرسیدم
    حتی به لحاظ روحی هم خیلی تمرین کردم ولی نتیجه نداده. مطالبی هم که در مورد ارگاسم توی سایت اومده خوندم ولی جواب نگرفتم. شوهر بنده از این موضوع خیلی ناراحته
    خواستم بدونم بنده مشکلی دارم و نیاز به مراجعه به پزشک هست و یا اینکه پس از دخول مشکل بنده رفع میشه و به ارگاسم میرسم؟؟؟؟

با سلام ببین دوست عزیز هر کسی باید و باید نسبت به اعضای بدنش و علی الخصوص آلت تناسلی خود اشراف کامل داشته باشه و با پی بردن به این موضوع راحت تر می توان لذت برد و به اوج لذت رسید. خب یه سوال برای پاسخ بهتر به شما داشتم اینه که آیا شما قبلا یا حتی الان خود ارضایی می کنید؟

8. سلام . فکرت را از احساس نیاز به دخول پاک کن چون فکر میکنی این نیاز باعث میشه که ارگاسم نشی واقعا این اتفاق میوفته

9. behzad_mm نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست عزیز خیر مشکلی بنظر نمیاد باید ببینید از چه طریقی قبلاً به اورگاسم میرسیدید همونو انجام بدید!و اما پاسخ سئوالتون رو میشه در دو وجه بدین طریق ارائه کرد:
    1- احتمالاً تمرکز لازم رو بواسطه استرس داشتن ندارید!!یعنی ترس از اینکه پرده ازاله بشه یا بارداری رخ بده! یا اینکه کسی متوجه بشه !!و یا زمانش مناسب نیست!یا مکانش همینجور ویا..... موجب استرستون میشه و اینهم منجر به عدم تمرکز و عدم اورگاسم میشه
    2- شاید ترشحات هورمونیتون هم کم باشه که باید تحت نظر متخصصین کنترل بشه
    اما بنا به تجربه پس از ازدواج و داشتنه روابط کامل این موضوع خودبخود حل میشه نگران نباشید.
    موفق باشید

10. aliyan نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست عزیز خیر مشکلی بنظر نمیاد باید ببینید از چه طریقی قبلاً به اورگاسم میرسیدید همونو انجام بدید!و اما پاسخ سئوالتون رو میشه در دو وجه بدین طریق ارائه کرد:
    1- احتمالاً تمرکز لازم رو بواسطه استرس داشتن ندارید!!یعنی ترس از اینکه پرده ازاله بشه یا بارداری رخ بده! یا اینکه کسی متوجه بشه !!و یا زمانش مناسب نیست!یا مکانش همینجور ویا..... موجب استرستون میشه و اینهم منجر به عدم تمرکز و عدم اورگاسم میشه
    2- شاید ترشحات هورمونیتون هم کم باشه که باید تحت نظر متخصصین کنترل بشه
    اما بنا به تجربه پس از ازدواج و داشتنه روابط کامل این موضوع خودبخود حل میشه نگران نباشید.
    موفق باشید

ممنون بابت پاسخگوییتون
    واقعیتش من در دوران مجردی اهل  خودارضایی نبودم و شاید انگشت شمار در دوران مجردی حالت ارگاسم رو تجربه کردم. البته قبلاً نمیدونستم ارگاسمه. فکر میکردم تحریک خالیه. ولی چون خیلی وقته ازش گذشته یادم نمیاد که به چه طریقی ایجاد میشده. به خاطر همین سؤال کردم گفتم شاید دوستان تجربه ای در این زمینه داشته باشند که کمکم کنه.

11. سلام
    اگه کسی هست که چنین تجربه ای داره ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنید و از نگرانی در بیارید.

12. behzad_mm نوشته است: سلام
    اگه کسی هست که چنین تجربه ای داره ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنید و از نگرانی در بیارید.

با سلام
    دوست عزیز امیدوارم دوستان دیگه هم نظراتشون ارائه کنند تا به تجربیات همه ماها افزوده بشه اما دراین راستا :
    1- پوزیشن روابطتون رو تغییر بدید شاید موثر باشه
    2- دیگه این موضوع رو باید بدونیدکه با کدوم نقطه از بدنتون تحریک میشید و نوع عملی که باید شریکتون روی اون ناحیه انجام بده (معاشقه) تا به این حس برسید چگونه است!لذا با دقت کردن در این مورد میتونید هم خودتون و هم شریکتونو به سمت اوج اورگاسم هدایت کنید
    3- با اینکه میگید استرس ندارید اما بنابه تجربه در این دوران(نامزدی) ناخواسته بر دوجنس استرس مترتب هست و این موضوع هم دقیقاً بر کمیابی مخصوصاً خانمها بسیار تاثیر گذاره! پس استرس رو سعی کنید به حداقل برسونید.
    4- ازخوارکیهای با طبع گرم و تند کمی بیشتر استفاده کنید
    5- مشغله فکر نداشته باشید!
    6- تمرکزتونو بیشتر کنید!
    و...
    اگر بازم مشکلی بود توصیه میکنم یک تست ادواری زنان زیر نظر یک متخصص مربوطه انجام بدید تا بالانس هورمونیتون مشخص بشه
    سرانجام منتظر نظرات و تجارب دوستان هم باشید انشالله راهگشا باشه
    موفق باشید.

13. سلام.از نظر من به ارگاسم نرسیدن فقط به خاطر عدم تمرکزه.شما سعی کن تمام فکر و ذهنتو متمرکز رابطه کنی.در طول رابطه به این فکر نکن که چرا به ارگاسم نمیرسی یا چرا دخول ندارید.فقط و فقط به این فکر کن که به الان به اوج لذت میرسی.و برای رسیدن خودت تلاش کن.کارهایی که بهت لذت میده رو انجام بده.نمیدونم بوس و لب و ....فقط متمرکز باش درست میشه.به غیر از رابطه به هیچی فکر نکن.موفق باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید