شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترمیم پارگی لبه بزرگ فرج

1. با سلام وخسته نباشید
    دختری 25 ساله هستم چند سال پیش به خاطر خود ارضایی که داشتم لبه بزرگ فرج از انتها پاره شده راه ترمیمی براش هست واینکه مشکلی ایجاد میکنه برام وقتی بخوام گواهی ازدواج بگیرم؟خود ارضایی من توسط مالش لبه های فرج خارجی بوده آیا به پرده بکارتم آسیب رسونده یا نه؟بعد خود ارضایی لکه های قهوه ای دیده میشه علتش چیه آیا به خاطر پارگی پرده هستش؟باتشکر

2. سلام نه عزیز دل خود ارضایی مشکلی برای گرده بوجود نمیاره البته اگه با وارد کردن یک جسم خارجی همراه نباشه منظورتو متوجه نشدم کجا دچار بارگی شدی؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mahdiyetab نوشته است: با سلام وخسته نباشید
    دختری 25 ساله هستم چند سال پیش به خاطر خود ارضایی که داشتم لبه بزرگ فرج از انتها پاره شده راه ترمیمی براش هست واینکه مشکلی ایجاد میکنه برام وقتی بخوام گواهی ازدواج بگیرم؟خود ارضایی من توسط مالش لبه های فرج خارجی بوده آیا به پرده بکارتم آسیب رسونده یا نه؟بعد خود ارضایی لکه های قهوه ای دیده میشه علتش چیه آیا به خاطر پارگی پرده هستش؟باتشکر

باسلام
    فکر نکنم تا رابطه ای و دخولی صورت نگیرد و  چیزی وارد نشود -پرده دچار پارگی نخواهد شد.
    درمورد پارگی  لبه بزگ هم در اولین فرصت حتما به پزشک متخصص زنان مراجعه و مشکل را در میان بگذارید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید