شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امید به بارداری

1. با سلام
    خواهش میکنم جواب سوال منو بدید

دوره پریود من 28 روزیه و معمولا منظمه. امروز 27 روز دوره ام هستم همیشه دو روز مانده به پریودم لکه بینی دارم ولی تا حالا هیچ اثری از پریودی و لکه بینی نیست.
    در این دوره برای اولین بار قرص کلومینیفن خوردم و در روز 11 دوره کیت تخمک گذاری من مثبت شد همون روز2 تا  امپولhcg رو زدم و در روزهای 11و 12و13 دوره درد تخمکگذاری داشتم و در هر 3 روز نزدیکی داشتم و حدود 3 ساعت بعد از هر نزدیکی استراحت داشتم و حدود یک هفته هم کار سنگین انجام ندادم . از روز 15 دوره مدرکسی پرژسترون به مدت 10 روز خوردم.

بعضی از روزها زیر دلم درد خفیفی احساس میکنم که بعد از چند دقیقه خود به خود خوب میشه و در شبها موقع خواب حالت گرگرفتگی دارم. روز 24 دوره آزمایش بتا خونم منفی و زیر 5 شد.

میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری در من هست؟ یا دلیل پریود نشدنم به خاطر مصرف قرصهاست ؟
    خواهش میکنم جواب سوالم رو بدید خیلی منتظرم ممنون

2. airplan123 نوشته است:
    با سلام
    خواهش میکنم جواب سوال منو بدید

دوره پریود من 28 روزیه و معمولا منظمه. امروز 27 روز دوره ام هستم همیشه دو روز مانده به پریودم لکه بینی دارم ولی تا حالا هیچ اثری از پریودی و لکه بینی نیست.
    در این دوره برای اولین بار قرص کلومینیفن خوردم و در روز 11 دوره کیت تخمک گذاری من مثبت شد همون روز2 تا  امپولhcg رو زدم و در روزهای 11و 12و13 دوره درد تخمکگذاری داشتم و در هر 3 روز نزدیکی داشتم و حدود 3 ساعت بعد از هر نزدیکی استراحت داشتم و حدود یک هفته هم کار سنگین انجام ندادم . از روز 15 دوره مدرکسی پرژسترون به مدت 10 روز خوردم.

بعضی از روزها زیر دلم درد خفیفی احساس میکنم که بعد از چند دقیقه خود به خود خوب میشه و در شبها موقع خواب حالت گرگرفتگی دارم. روز 24 دوره آزمایش بتا خونم منفی و زیر 5 شد.

میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری در من هست؟ یا دلیل پریود نشدنم به خاطر مصرف قرصهاست ؟
    خواهش میکنم جواب سوالم رو بدید خیلی منتظرم ممنون

سلام
    جواب آزمایش قابل اطمینانه. به هر حال شما کلی داروی هورمونی مصرف کردید که میتونه روز پریود تاثیر داشته باشه. تا چند روز آینده اگه پریود نشدید به پزشکتون مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید