شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نعوظ

1. با سلام خدمت دکتر رهام
    آقای دکتر بنده پسری 22 ساله هستم.وقتی میخوام با کسی رابطه داشته باشم دچار اضطراب و استرس میشم و نعوظ پیدا نمیکنم
    اگر هم اسرار به نعوظ شدن بکنم به سرغت به انزال میرسم
    ضمنآ من با GF خودم  که چند سالی باهاش رابطه دارم اصلآ این مشکلات رو ندارم
    ولی در سایر موارد اکثرآ این مشکل رو دارم.
    لطفآ راهنمایی کنید
    با تشکر

2. بخاطر استرسه. احتمالا اعتماد به نفستون هم در مقابل كسي كه باهاش راحت نيستيد كم هستش .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام این که استرس دارین خیلی واضح
    بهترین کار اینه که بتونین خودتونو باور کنین و اعتماد بنفس تونو بالا ببرین! بعد ببینین که چرا در مکقابل دوست دخترتون اینطوری نیستین؟ خوب بخاطر اینکه تونستین خودتون باشین و باهاش راحتین با بقیه هم همینطور باشین. راحت و ریلکس. حتما با خودتون کار کنید کتاب بخونین تا اعتماد بنفستون بره بالا

موفق باشین

4. miladshali نوشته است: با سلام خدمت دکتر رهام
    آقای دکتر بنده پسری 22 ساله هستم.وقتی میخوام با کسی رابطه داشته باشم دچار اضطراب و استرس میشم و نعوظ پیدا نمیکنم
    اگر هم اسرار به نعوظ شدن بکنم به سرغت به انزال میرسم
    ضمنآ من با GF خودم  که چند سالی باهاش رابطه دارم اصلآ این مشکلات رو ندارم
    ولی در سایر موارد اکثرآ این مشکل رو دارم.
    لطفآ راهنمایی کنید
    با تشکر

سلام

مشکل زود انزالی و عدم نعوظ درصد قابل توجه‌ش تحت تاثیر مسائل ذهنی و روانی هست
    و حین رابطه فکر به این داستان که "الان نعوظ‌‌‌مو از دست میدم" یا "الان انزال می‌کنم" اگه 100 درصد باعث عدم نعوظ مناسب و انزال زودتر از موعد نشه، قطعا 140 درصد باعث بروز این مشکلات خواهد شد!
    لذا
    ضمن اینکه به صحبت‌های دوستان در مورد کاهش استرس حین نزدیکی توجه می‌کنی
    در تاپیک زیر تمرینات کیگل رو جهت تقویت ماهیچه‌های PC نوشتم؛ انجامش بدید، خالی از لطف نخواهد بود.

کم‌توانی جنسی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. raz_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    نمیدونم سئوالم رو جای مناسبی مطرح میکنم یا نه ولی نیاز فوری به راهنمایی شما دارم.
    من وهمسرم طی چند شب گذشته بنا به خواستهی ایشون هر شب رابطه داشتیم و مشکلی هم نبود،شب آخر که دو روز پیش بود همسرم بخاطر اینکه من لذت بیشتری ببرم از خارج شدن مایع منی جلوگیری کرد و بعد ز اون هرچقدر که سعی کردیم حتی با چند ساعت فاصله ارضاء نشد و چنان درد شدیدی داره که تحملش براش سخت شده، خودش میگه تمام تنم میسوزه،خواهش میکنم هرچه سریعتر راهنماییم کنید،چطور میتونه از این درد خلاص بشه؟

6. raz_sh نوشته است: با سلام
    نمیدونم سئوالم رو جای مناسبی مطرح میکنم یا نه ولی نیاز فوری به راهنمایی شما دارم.
    من وهمسرم طی چند شب گذشته بنا به خواستهی ایشون هر شب رابطه داشتیم و مشکلی هم نبود،شب آخر که دو روز پیش بود همسرم بخاطر اینکه من لذت بیشتری ببرم از خارج شدن مایع منی جلوگیری کرد و بعد ز اون هرچقدر که سعی کردیم حتی با چند ساعت فاصله ارضاء نشد و چنان درد شدیدی داره که تحملش براش سخت شده، خودش میگه تمام تنم میسوزه،خواهش میکنم هرچه سریعتر راهنماییم کنید،چطور میتونه از این درد خلاص بشه؟

اتفاق خاصی رخ نداده
    بهتره دیگه اینجوری خودشون رو اذیت نکن و از بیرون ریختن منی جلوگیری نکن
    نگران نباشید
    اتفاقی رخ نداده
    چون تحریک شدن و نزول نداشتن بدنشون یه جورایی سرد شده
    بعدا تلاش کنید مشکل حل میشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. raz_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از پاسخ گویی شما
    مشکل اینجاست که بنابه مسائل شغلی به اجبار برای یک مدتی دور از هم هستیم. میخوام ازشما سئوال کنم که این درد معمولا چقدر طول میکشه؟ و یا راه دیگه ای برای کاهش درد هست؟

8. با سلام
    پاسخ مثبت است و پزشکی قانونی با بررسی نشانه ها و علائم مخصوص میتواند پی به این مسئله ببرد که ایا فرد رابطه جنسی از راه مقعد داشته است یا خیر

9. با سلام
    نامزد من 29 ساله هست و یک سال و نیمه دچار شکستگی آلت شده(ناتوانی کامل) و جراحی های مکرر نه تنها وضعیت رو بهتر نکرده بلکه مجبور به قطع عضو ناقص آلت تناسلی شده.
    چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟
    امکان(پروتز) ، (پیوند) یا راه دیگه ای وجود داره؟؟؟؟؟
    آیا در سطح جهانی راه حلی برای این مشکل ارائه شده؟

10. با سلام و خسته نباشید خدمت شما می خواستم اگه بشه در مورد دارو های زود انزالی یه توضیحی بدین

11. باسلام میخواستم درمورد کپسول یا قرص سمنکس بپرسم .ایا تبلیغاتی که درمرد آن میشود واقعیت دارد ؟آیا درمرد حرکت اسپرم موثر است ؟ آیا از زود انزالی جلوگیری میکند ؟ویا تعداد اسپرمها را افزایش میدهد؟ لطفا"دراین مورد پاسخ جامعی مرحمت بفرمائید.

باتشکر ali 1349

12. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    در جواب milad shali باید بگم چون استرس داری این حالت بهتون دست میده واین استرس بر میگرده
    به مسائلی چون: 1سن شما و کسی که میخوای باهاش رابطه داشته باشی
    2.مکانی که توش قرار داری و احساسی که فکر میکنی امن نیست
    3.و از همه مهمتر فکر اینگه ایا بتونی جنس مخالفتو ارضا کنی
    4.وبعد فکر اینگه زود به انزال میرسی یه جورایی پیش جنس مخالفت ضایع میشی.
    موقع رابطه جنسی سعی کن خودت باشی نه هوس که کل بدنت رو فرا گرفته.سعی بر این داشته باش
    که رابطه جنسیتو مدیریت کنی.استرس نداشته باش .
      ومسئله ی دوم که تو با دوس دخترت خیلی راحتی و با کس دیگه نه راحت نیستی خجالت میگشی.

13. عرض ادب

مشکل خیلی خیلی عجیبی برای بنده اتفاق افتاده لطفا راهنمایی کنید.

37 ساله هستم. 7 روز پیش در لحظات اوج رابطه شریک بنده آنچنان جیغی کشید که باعث از جا پریدن من، قطع رابطه و از دست رفتن نعوظ با عصبانیت و طپش قلب بنده شد. علت این جیغ هم فقط لذت بوده.

از اون روز من مشکل نعوظ پیدا کردم. نعوظ بسیار ضعیف و انزال زودرس!!!!!

از نظر روحی روانی خیلی داغونم و مرتب احساس طپش قلب می کنم. سابقه چنین مشکلی را هم نداشته ام.

14. با سلام
    27 ساله بوده و مجرد.
    آلت تناسلي بنده در حالت نعوظ كامل حالت خميده داشته (يعني تقريبا به صورت يك موز بوده) و در هنگام ماساژ دادن (يعني از سر به انتها) خم مي شود.
    راه درمان چيست؟
    با سپاس

15. aaaliii نوشته است: با سلام
    27 ساله بوده و مجرد.
    آلت تناسلي بنده در حالت نعوظ كامل حالت خميده داشته (يعني تقريبا به صورت يك موز بوده) و در هنگام ماساژ دادن (يعني از سر به انتها) خم مي شود.
    راه درمان چيست؟
    با سپاس

با سلام

مطالب زیادی در سایت در این مورد وجود دارد خمیدگی بیش از 30 درجه نیاز به درمان دارد اگه بهنگام نزدیکی جنسی مشکلی نداشته باشید جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید