شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن با سه بار رابطه جنسی در هفته

1. با سلام
    همسرم 46 سالشه و هفته ای 3بار رابطه جنسی داریم اما من ارضا نمیشم
    بهشم میگم میگه خودت میدونی
    میک لاو نمیکنه اما این لاو میکنه
    من چیکار کنم- با این خودم زمینه سازی هم خوب میکنم
    کارم به خودارضایی رسیده
    من رو راهنمایی کنید

2. kianoosh22 نوشته است: با سلام
    کارم به خودارضایی رسیده
    من رو راهنمایی کنید

سلام

بهتون تبریک می گم که هنوز رابطه ی جنسی بینتون کمرنگ نشده
    اول باید مشخص بشه شما ارضا شدن رو چی تعریف می کنید! خواهش می کنم سوءتفاهم نشه اما خیلی ها هستند که در هر سنی باز هم براشون توضیح دادن ارضا شدنشون سخته و اصلا نمی دونن ارضا شدن یعنی چی و اونا چه جوری ارضا می شن. صرف این که لذت می برن رو ارضا شدن می دونن و یا این که به دنبال یه زلزله ی 8 ریشتری توی بدنشون هستن تا بگن خب حالا من ارضا شدم
    شما از اول زندگی تون، مشکل ارضا شدن داشتین؟
    چه مدت هست که درگیر این موضوع هستید و بیان می کنید که ارضا نمی شید؟
    ایشون چطور؟ ایشون ارضا می شن؟ یعنی از رابطه با شما تخلیه ی روحی می شن؟
    توی رابطه برای هم چی کار می کنید؟
    با وجود سنی که از هردوتون دارم می بینم و با وجود اینکه در عنفوان جوانی نیستید، شاید یه رابطه ی جنسی کاملا سنتی و تکراری دارین که برای هردوتون خسته کننده شده و دیگه ارضا شدن توش گم شده!
    اصل یه رابطه ی جنسی اینه که مرد تمام تلاششو بکنه تا اول زن به ارضا و ارگاسم برسه و بعد دنبال ارضای خودش باشه، چون اینجوری طرفین بهتر خالی می شن و البته با وقت صرف کردن هم می شه در همون بین چند دفعه خانم رو به ارگاسم رسوند
    شما با خودارضایی ارضا می شین؟ خب توی خودارضایی چی کار می کنید با بدنتون که شما رو ارضا می کنه؟ از همسرتون بخواین توی رابطه با شما همون کارها رو بکنه خب! ایرادی که داره! شما خودتون هم می تونید توی رابطه با همسرتون در ارضای خودتون نقش داشته باشین. نیاز نیس بخوابین تا ایشون همه کار رو بکنه و شما ارضا بشین. مثلا می تونید هم زمان با دخول، خودتون با کلیتوریس بازی کنید. یا مثلا همون کارهایی که توی خودارضایی انجام می دین رو در زمان دخول انجام بدین تا لذت ببرین. نترسین...این کارها عیب و ننگ نیس. رابطه ی جنسی برای ارضا شدن جسمی و روحی دو نفر با هم انجام می شه و هر دو نفر باید سعی خودشون رو بکنن تا این روند به خوبی به پایان برسه، و اگه ارضا نشدن ها به مرور رخ بده، تاثیر نامطلوبی توی زندگی تون و توی رفتارتون با همسرتون می زاره
    اگه ایشون بفهمن که شما خودارضایی دارین به طور یقین دیگه هیچ تلاشی برای بهبود رابطه ی جنسی تون نمی کنن چون به این نتیجه می رسن که برای شما کافی نیستن و شما خودتون با بدن خودتون مشغولید و ایشون هم کاملا سنتی، هفته ای 2-3 بار برای ارضای خودشون به لای بدن شما می پیچن و بعد از ارضا شدن هم ول می کنن و می رن. همین!
    پوزیشن های مختلفی رو امتحان کنید
    مکان رابطه تون رو تغییر بدین
    ساعت های برقراری رابطه تونو عوض کنید
    معاشقه ی خوب و طولانی با هم داشته باشین
    سریع سراغ آلت تناسلی هم نرین
    به همسرتون بگین تا زمانی که من خودم نخواستم حتی شورت منو در نیار!
    باید برای هم وقت بزارین! فقط همین!

موفق باشین

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  3. kianoosh22 نوشته است: با سلام
    کارم به خودارضایی رسیده
    من رو راهنمایی کنید

سلام
    هاله خانم به طور مفصل مسائل روحی روانی رو توضیح دادن. اما من میخام از دید پزشکی هم اشاره ای به موضوع بکنم. یکی از دلایل کاهش میل جنسی آقایون از بین رفتن یا کاهش شدید قدرت جهندگی اسپرم هست. به این فاکتور motility میگن. هر قدر این میزان بیشتر باشه لذت مرد حین انزال بیشتر هست چون عمده لذت مرد حین انزال مربوط به جهش و پرش اسپرم میشه. از بین رفتن قدرت جهش اسپرم عوامل مختلفی میتونه داشته باشه. شما میتونید با مراجعه به یه متخصص اورولوژیست و تجویز آزمایش اسپرم این فاکتورتونو چک کنید. اگه تمام فاکتورهای اسپرمتون استاندارد بود و از این باب مشکلی نداشتید اونوقت توصیه های هاله خانم رو حتما به کار ببرید.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید