شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم از بین رفتن بکارت علی رغم رابطه مکرر

1. با سلام
    لطفا سوال من رو فقط به خودم جواب بدید نمی‌خوام کسی بخونه
    من 30 ساله هستم و دانشجوی دکتری جامعه شناسی
    1- 3 سال ازدواج کردم و به کرات هم رابطه داشتم با همسرم اما چند ماه پیش در ناباوری پزشک به من گفت که من هنوز باکره‌ام در صورتی که در مقاربت بار اول من خونریزی داشتم و حتی در مقاربت از کاندوم خاردار هم استفاده کردم( منظور از ایراد این نکته تغییری که این نوع کاندوم در شکل واژن ایجاد می‌کند)
    در ابتدا با خودم فکر کردم پزشکم تخصص کافی رو نداشت اما با مراجعه به 2 متخصص دیگر که حرف همگی همین بود که من باکره‌ام آیا چنین چیزی ممکنه؟

2-  من گاهی قرص ضد بارداری استفاده می‌کنم که استفاده از این قرص‌ها باعث چاق شدن من می‌شه چه‌ کنم؟ با توجه به اینکه فعلا هم تا اتمام درسم نمی‌خواهیم صاحب فرزندی بشویم... من 160 قد و 75 کیلو وزن دارم و همسرم از اضافه وزنم کم کم داره نگران می‌شه تنها دلیل آن هم استفاده از قرص چون با هر بار استفاده چند کیلویی اضافه می‌کنم ......

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

نمی خوام جواب سوالاتتون رو بدم
    فقط اینکه:
    شما به عنوان کاربر جدید باید در جریان باشید که ما اگه بخوایم خصوصی جوابتونو بدیم اخطار می گیریم، شما هم اگه نمی خواستین جوابتونو کسی دیگه ای بخونه چرا در اینجا دنبال پاسخ سوالاتتون هستید؟ شاید کسی دیگه ام این مشکل رو داشت؟ هر کی بیاد جدا جدا سوالشو بپرسه و بره؟
    و در آخر، پاسخ سوالات شما در جستجوی سایت هست!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید