شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دست آلوده به پیشاب و احتمال بارداری

1. با سلام و خسته نباشید سوالی که پرسیده بودم جواب دقیق تری پاسخ داده نشده و من زیاد جستجو کردم اما جوابی که من میخوام رو پیدا نمیکنم لطفا جوابهای بیشتر و دقیقتر بدین مشکلم نامزدم اینه:
    روز 26 اسفند 1391 که پریود بودن و ناگهان دستم که الوده به پیشاب و یا شایدم به منی الوده بود من لای التشون و تا نزدیکی بکارت بردم و یکم ماساژ دادن خارج کردم و بعد از ان در عرض 8 ساعت قرص لوونورژستریل رو 2 بصورت همزمان مصرف کردن الان سوالم اینه که :
    ایا احتما بارداری است؟
    بعد از خوردن قرص نوشته ان که بعد 7-10 روز باید خونریزی اتفاق افتد این در حالی که امروز 8 روز است از اون اتفاق فقط صبح امروز ترشحاتی از واژن رخ داده که دانه های زرد رنگی تو اون ترشحات است این یعنی چی؟
    اگر خونریزی بعد 7-10 روز انجام نشود طبیعی است یا احتما بارداری هستش؟
    تو رو خدا جوابهای دقیق و زیادی بدین و کامل بدین

2. zanashoye نوشته است: با سلام و خسته نباشید سوالی که پرسیده بودم جواب دقیق تری پاسخ داده نشده و من زیاد جستجو کردم اما جوابی که من میخوام رو پیدا نمیکنم لطفا جوابهای بیشتر و دقیقتر بدین مشکلم نامزدم اینه:
    روز 26 اسفند 1391 که پریود بودن و ناگهان دستم که الوده به پیشاب و یا شایدم به منی الوده بود من لای التشون و تا نزدیکی بکارت بردم و یکم ماساژ دادن خارج کردم و بعد از ان در عرض 8 ساعت قرص لوونورژستریل رو 2 بصورت همزمان مصرف کردن الان سوالم اینه که :
    ایا احتما بارداری است؟
    بعد از خوردن قرص نوشته ان که بعد 7-10 روز باید خونریزی اتفاق افتد این در حالی که امروز 8 روز است از اون اتفاق فقط صبح امروز ترشحاتی از واژن رخ داده که دانه های زرد رنگی تو اون ترشحات است این یعنی چی؟

سلام

دستور می دین؟

پریود بودن و شما آلتشونو با دست آلوده لمس کردین و حالا باز منتظر پریود شدن ایشون هستین؟
    اگه توی دوره ی پریودشون اینکارو کردین که باید تا پریود شدن بعدیشون صبر کنید
    این استرسی که شما دارین پس حتما باعث می شه پریودشون به تعویق هم بیفته!!!
    پیشاب حاوی اسپرم هست و می تونه سبب بارداری بشه اما وقتی توی پریود ایشون بوده و همینطور وقتی که روش اورژانسی رو انقدر سفت و سخت انجامش دادین پس چرا نگرانید؟
    یک هفته تا 10 روز بعد از ارتباطی که مشکوک به بارداری هست باید تست خون داده بشه تا بارداری مشخص بشه

3. zanashoye نوشته است: با سلام و خسته نباشید سوالی که پرسیده بودم جواب دقیق تری پاسخ داده نشده و من زیاد جستجو کردم اما جوابی که من میخوام رو پیدا نمیکنم لطفا جوابهای بیشتر و دقیقتر بدین مشکلم نامزدم اینه:
    ایا احتما بارداری است؟

دوست عزيز بارداري در زمان پريود انجام نميگيره حتي تا 2 3 روز بعدش و همچنين شما روش اور‍ژانسي استفاده كرديد كه اصلا نيازي به اين كار نبود.پريود شدن ايشون كاملا به شرايطشون بستگي داره بارداري منتفيه بيخود نگرانيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید