شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری زیاد

1. سلام من پسری هستم که 21 سالمه وزنم هم حدود 52 کیلو هستش و قدم حدود 175
    یه مدت قبل یعنی نزدیک 3 4 سال دچار عارضه ی استمنا بودم ترکش کردم.نزدیک 2 سال اما خیلی لاغرم هر چی هم می خورم چاق نمی شم که نمی شم.
    دفعات مدفوع هم زیاد دارم یعنی انگار غذام هضم نمی شه کلا!
    من چیکار کنم الان همش به خاطر استمنا بوده الان من دکتر برم؟ چه دکتری برم؟ مشکل گوارشی دارم به نظرتون؟ خواهشا یه جوابی بدید که راه حلش واقعا جواب بده با تشکر

2. lok200 نوشته است: سلام من پسری هستم که 21 سالمه وزنم هم حدود 52 کیلو هستش و قدم حدود 175
    یه مدت قبل یعنی نزدیک 3 4 سال دچار عارضه ی استمنا بودم ترکش کردم.نزدیک 2 سال اما خیلی لاغرم هر چی هم می خورم چاق نمی شم که نمی شم.
    دفعات مدفوع هم زیاد دارم یعنی انگار غذام هضم نمی شه کلا!
    من چیکار کنم الان همش به خاطر استمنا بوده الان من دکتر برم؟ چه دکتری برم؟ مشکل گوارشی دارم به نظرتون؟ خواهشا یه جوابی بدید که راه حلش واقعا جواب بده با تشکر

سلام

خودارضایی با لاغری رابطه‌ی معناداری نداره.
    شما حدود 15 کیلو کمبود وزن داری و من توصیه می‌کنم
    برای افزایش وزن اصولی به متخصص تغذیه مراجعه کنی و در کنار تغذیه‌ی مناسب، انجام ورزش (پیشنهاد من بادی بیلدینگه) رو هم جدی بگیری.

3. سلام
    فکر نمیکنم مشکل گوارشی داشته باشید
    ورزش مفرح همراه تغذیه مناسب باعث چاق شدن میشه
    میتونید به طب سنتی هم مراجعه کنید

4. چاق شدن با طب سنتی

اول – استفاده از مواد نشاسته اي و خوردن نان خامه اي روي غذاي چرب .

دوم – استعمال عطرهاي موافق

سوم – خوردن غذاهائي كه از آن خون صالح توليد مي شود از قبيل خوردن يونجه با شكر و مداومت با آن

چهارم – خوردن گوشت بره بريان كرده و حليم و نخود آب گوشت كبك و مرغ و گوشت بزغال شير ماست دوغ تازه نان و انگور سفيد ( انگور را روي غذاي گوشتي چرب نخورند ناشتا ميل كنند )

پنجم – استحمام يكروز در ميان ، بدن را چاق و گوشت تازه مي روياند و رافع بلغم و صفرا هم مي باشد و با معده خالي و پر هم حمام رفتن مضر است بايستي اندك چيزي در معده باشد و از آب سرد خارج شدن درد بدن را زايل و اعصاب را هم تقويت مي كند .

ششم – پنير با مغز گردو بدن را فربه و پوست را لطيف و نرم و معده را تقويت مي نمايد .

هفتم – چهار عمل است كه قلب را شادمان و جسم را فربه مي سازد : الف – استشمام بوي خوش ب- پوشيدن لباس نو نرم از كتان در زمستان و در تابستان كتان شسته شده ج- نوشيدن عسل كه معده را سبك مي سازد و به پوست بدن و قلب شادابي مي بخشد د- خوردن خربزه شيرين بشرط اين كه در آن روز از خوردن نمك خودداري كنيد .

هشتم – برگ شنبليله با آرد گندم و شكر و عسل جهت فربهي بدن مفيد است .

نهم – انجير كثير الغذا تر از ساير ميوه ها است لطيف ، محلل و فربه كننده بدن خصوصا چهل روز صبح ناشتا با قدري باديان رومي مصرف شود .
    مجاري غذا را گشاد و بدن را اق و فربه مي سازد و هم چنين بادام با مغز پسته و شير خورده شود جهت بدنهاي ضعيف بسيار مفيد است .

دهم – زنيان با باديان رومي 15 گرم از هر دو در 412 گرم شير و 35 گرم قند باعث افراط فربهي است .
    يازدهم - گوسفند در طبيعيت گرم و تر خواص يكساله و دوساله آن كه فربه باشد . خصوصا گوشت گردن و شانه و اطراف آن از ساير اعضا سريع الهضم تر و كثير الغذا تر و مولد خون و مقوي و فربه كننده مي باشد و بهتر از همه اعضا داخلي گوسفند از قبيل : دل جگر و قلوه ، خوش گوسفند ، سيرابي ، شيردان ، است كه مقوي دل كبد معده و كليه ها است و خوردن گوشت مخلوط با سركه و عسل كه مداومت بر خوردن آن و غذا فقط منحصر به همين باشد خيلي مقوي و فربه كننده بدن است و مانع غشي و رافع طپش قلب و لاغري است و هم چنين تخم مرغ با اندك كندر و انزروت جهت چاقي بي نظير است .

--------------------------------------------
    این لینک ها رو هم بخون - خیلی کمکت میکنه

تغذیه ویژه افزایش وزن
    20 نکته برای چاق شدن
    اگر می خواهید چاق شوید، بخوانید
    توصیه‌هایی برای چاق شدن

چگونه می توانم وزنم را افزایش دهم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید