شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی با مالش به پتو، مبل و صندلی

1. فرشته27
    با سلام من دختری23 ساله هستم چند سالی است که خود ارضایی دارم ولی فقط از طریق مالش به پتو و مبل و صندلی و .. هست و تا حالا چیزی داخل نکردم اما از طرفی وقتی پریود هم هستم گاها روزای آخر این کار را انجام داده ام و الان بسیار نگران پرده ام هستم تورو خدا بگین پرده ام آسیب دیده یا نه ؟ ضمنا من هیچ دردی احساس نکردم. دیروز هم شخصی به من گفت با خود ارضایی پرده به مرور زمان نازک میشه و از بین میره آیا صحت داره ؟ ایا امکان داره پرده من نازک شده باشه؟ ایا بعد ازدواج شوهرم متوجه خود ارضایی من میشه؟ اگه متوجه میشه چه طوری و از چه چیزی میفهمه؟؟ خواهش میکنم جوابمو کامل بدید .ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    من طی چن تا نکته سعی میکنم جوابتونو بدم:

1- آیا لذت اون چند ثانیه خودارضایی به این همه نگرانی و دردسر می ارزه؟ اگه شما حین خودارضایی کنترل شهوتتو از دست میدادی و چیزی رو داخل میکردی که یه مصیبت برا خودت درست میکردی. جدای از مضرات روحی و روانی این کار حداقل برای اینکه به این نگرانیها مبتلا نشی این کار رو توصیه میکنم حتما حتما ترک کنی.

2- خودارضایی ضررهای زیادی داره که تو سایت مفصل توضیح داده شده که یکی از اونها برای خانمها اینه که علاقشونو به جنس مخالف از دست میدن یا بعبارتی سرد مزاج میشن که ممکنه برا زندگی آیندت دردسر ساز بشه. برا آقایون هم اثراتی مثل زودانزالی احتمال ابتلا به واریکوسل و مسائل دیگه. بنابراین چند ثانیه لذت نادرست این همه مسئله رو بوجود میاره.

3- خودارضایی ممکنه باعث بشه که شکل کلیتوریس از حالت طبیعیش خارج بشه و از همین هم ممکنه همسر شما پی به خوارضایی شما در گذشته ببره. که طبیعیه که برا هیچ مردی خوشایند نیست که بفهمه زنش قبلا این کارو میکرده.

4- بعید میدونم با این کار و تا زمانیکه چیزی داخل نکرده باشید پردتون آسیب ببینه. اما توصیه میکنم برای اینکه از این همه نگرانی راحت شید به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه از سالم بودن بکارتتون مطمون شید.

در کل به شدت توصیه میکنم این کار رو ترک کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید