شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فیبروآدنوم + یه سوال دیگه

1. سلام دوستان

دوتا سوال داشتم از حضورتون

اول اینکه من  دختر - ۲۴ سالمه و نیمه متاهل هستم ( نامزد )

۱- سال گذشته با احساس توده ای در سینه ی سمت راستم و به اصرار نامزدم ( که کشف هم توسط خودشون صورت گرفته بود ! ) به پزشک مراجعه کردم و بعد از انجام سونوگرافی ، فیبروآدنوم تشخیص داده شد ، به دلیل اندازه خیلی بزرگ اون که باعث تعجب دکتر هم شده بود مجبور به جراحی شدم  . توده رو برای آزمایش به آزمایشگاه هم دادم که دکتر بعد از بررسی گفت مشکلی نیست و همون فیبرو بوده   .  و جای نگرانی نداره .
    البته از من خواست شش ماه بعد برای معاینه مجدد برم که من چون خیلی از معاینه سینه خوشم نمیاد نرفتم !
    تا به امروز که احساس میکنم یه توده کوچیک لغزان جای عمل قبلیم وجود داره ، با توجه به اینکه اگه فیبروآدنوم باشه خودش ممکنه از بین بره آیا به نظرتون باز هم نیازه به دکتر مراجعه کنم ؟! آخه رفتن به دکتر برای من عذابه ...........

راستی علت به وجود اومدن فیبروآدنوم چیه ؟ آخه جالب بود برام پارسال ۳،۴تا دکتر که رفتم همشون از وضعیت تاهلم همون ابتدا پرسیدن . این دوتا به هم مربوطه ؟

۲- من اطراف سینه ام موهای زاید دارم ، مثلا حدود ۱۵ تا یا بیشتر ، با توجه به اینکه پریود نامنظمی هم دارم انجام آزمایش لازمه ؟ یعنی اصلا این دوتا به هم ربطی دارن ؟

2. hhhaaa نوشته است: سلام دوستان

دوتا سوال داشتم از حضورتون

اول اینکه من  دختر - ۲۴ سالمه و نیمه متاهل هستم ( نامزد )

۱- سال گذشته با احساس توده ای در سینه ی سمت راستم و به اصرار نامزدم ( که کشف هم توسط خودشون صورت گرفته بود ! ) به پزشک مراجعه کردم و بعد از انجام سونوگرافی ، فیبروآدنوم تشخیص داده شد ، به دلیل اندازه خیلی بزرگ اون که باعث تعجب دکتر هم شده بود مجبور به جراحی شدم  . توده رو برای آزمایش به آزمایشگاه هم دادم که دکتر بعد از بررسی گفت مشکلی نیست و همون فیبرو بوده   .  و جای نگرانی نداره .
    البته از من خواست شش ماه بعد برای معاینه مجدد برم که من چون خیلی از معاینه سینه خوشم نمیاد نرفتم !
    تا به امروز که احساس میکنم یه توده کوچیک لغزان جای عمل قبلیم وجود داره ، با توجه به اینکه اگه فیبروآدنوم باشه خودش ممکنه از بین بره آیا به نظرتون باز هم نیازه به دکتر مراجعه کنم ؟! آخه رفتن به دکتر برای من عذابه ...........

راستی علت به وجود اومدن فیبروآدنوم چیه ؟ آخه جالب بود برام پارسال ۳،۴تا دکتر که رفتم همشون از وضعیت تاهلم همون ابتدا پرسیدن . این دوتا به هم مربوطه ؟

۲- من اطراف سینه ام موهای زاید دارم ، مثلا حدود ۱۵ تا یا بیشتر ، با توجه به اینکه پریود نامنظمی هم دارم انجام آزمایش لازمه ؟ یعنی اصلا این دوتا به هم ربطی دارن ؟

سلام

1. فیبرو آدنوم از جمله توده های خوشخیم پستانه و اگه سایزشون طوری باشه که پزشک تشخیص بده جراحی بشه بهتره، برای جراحی اقدام میکنه.
    در دختران مجرد هم این توده ها دیده میشن و رابطه ی خاصی با متاهل بودن نداره.
    2. برای موهای زائدتون به متخصص زنان مراجعه کنید تا با درخواست تست از نظر هورمونی ارزیابی لازم صورت بگیره همچنین سونو برای بررسی کیست تخمدان درخواست بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید