شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گرایش به همجنس

1. سلام به همه
    من چند ماهه (حدود 2 3ماه)فقط از همجنس خودم خوشم میاد
    از رابطه با مردها اصلا خوشم نمیاد یه طوری شدم همین که بدن یه مرد رو میبینم چندشم میشه
    بر عکس از بدن هم جنسم خوشم میاد
    چند بار سعی کردم به زور با جنس مخالف آمیزش کنم ولی نمیدونم چرا مثل قبلا نمود کلا درد و چندش آور بود سرم هم بعد رابطه جنسی درد میکشید
    ولی وقتی با هم جنسم رابطه دارم واقعا لذت میبرم
    لطفل کمک کنید داردیی هست که بشه این حس رو از بین برد؟
    خیلی زجر آور

2. راستش با وجود اینکه از خودت چیزی نگفتی
    یعنی اینکه چه مدت رابطه داشتی یا توی رابطه هات لذت کافی به دست می اومد یا نه
    حدس میزنم شما توی رابطه با مردا به ارگاسم نرسیدی البته این نظر شخصی منه
    در ضمن توی رابطه باهمجنس از الات مصنوعی هم استفاده میکنید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. shiva15 نوشته است: راستش با وجود اینکه از خودت چیزی نگفتی
    یعنی اینکه چه مدت رابطه داشتی یا توی رابطه هات لذت کافی به دست می اومد یا نه
    حدس میزنم شما توی رابطه با مردا به ارگاسم نرسیدی البته این نظر شخصی منه
    در ضمن توی رابطه باهمجنس از الات مصنوعی هم استفاده میکنید؟

سلام
    شرمنده من زیاد از این اینترنت بازی ها سر درمیارم و عرف اینجا رو نمیدونم
    من از 20 21 سالگی رابطه داشتم البته فقط با غیر همجنسم از اون اولم چون پدرم اهل نروژ اصلا وجود پرده بکارت تو خانواده ما ارزش نبود
    تو رابطه هام دخول هم داشتم و به ارگاسم میرسیدم اصلا مشکلی در رسیدن به ارگاسم ندارم و نداشتم
    اولا این طوری نبودم و اصلا به رابطه با هم جنسم فکر نمیکردم ولی حالا از کوچیک ترین چیز های رابطه با همجنسم-از جمله بو کردن الت تناسلی پارتنرم و حتی دیدن لاک ناخون موقع رابطه-چنان لذت میبرم که وصفش غیر ممکن
    برعکس هر موقع با مردا رابطه دارم اصلا همین که لخت فرضشون میکنم حالم به هم میریزه

نه خیر از الت مصنوعی استفاده نمیکنیم(اصلا مگه همچین چیزی تو ایران قابل تهیه است؟)
    معمولا تو رابطه با همجنسم کار به دخول نمیرسه و با مالش یا رابطه دهانی به ارکاسم میرسم

4. با سلام

من حس میکنم عمده ترین مشکل شما مشکل روانی در رابطه هست و نه جنسی چون خودتون میگید که در رابطه با جنس مخالف به ارگاسم هم رسیدید. وقتی شریکهای جنسی آدم زیاد میشه (منظورم جنس مخالفه) چون همه نوع رو امتحان میکنه ممکنه از جنس مخالف دلسرد بشه. من همین پیش بینی رو درباره جنس موافق برای شما میکنم یعنی این احتمال وجود داره که شما از جنس موافق هم زده بشید. من 3 تا پیشنهاد برای شما دارم:
    1- مراجعه به یک روانشناس مسائل جنسی
    2- مراجعه به یک اورولوژیست
    3- و مهمتر از همه رعایت اصول اخلاقی در روابط جنسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. hesam_65 نوشته است: با سلام

من حس میکنم عمده ترین مشکل شما مشکل روانی در رابطه هست و نه جنسی چون خودتون میگید که در رابطه با جنس مخالف به ارگاسم هم رسیدید. وقتی شریکهای جنسی آدم زیاد میشه (منظورم جنس مخالفه) چون همه نوع رو امتحان میکنه ممکنه از جنس مخالف دلسرد بشه. من همین پیش بینی رو درباره جنس موافق برای شما میکنم یعنی این احتمال وجود داره که شما از جنس موافق هم زده بشید. من 3 تا پیشنهاد برای شما دارم:
    1- مراجعه به یک روانشناس مسائل جنسی
    2- مراجعه به یک اورولوژیست
    3- و مهمتر از همه رعایت اصول اخلاقی در روابط جنسی

3یعنی چی؟
    نفهمیدم

6. سلام

اهل دیدن فیلم همجنس گرایی هستی؟
    گاهی دیدن لذت افرادی که اینگونه فیلم ها رو اجرا میکنن سبب اینگونه تمایلات میشه.
    و طبیعی هست بخواهی لذتشون رو تجربه کنی.

7. sima_65 نوشته است: سلام

والا اون اولا نه اصلا
    ولی الان خیلی شبیه پسرا شودم و مثل اونا رفتار میکنم
    مثلا دوست دارم موهامو کوتاه نگه دارم درحالی که قبلا ان طوری نبود
    قبلنا از پرن متنفر بودم ولی الان نیگا میکنم
    تورو خد یه را حل جلو پام بزاریددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
    مثل اعتیاد
    دیروز باز رابطه با همجنسم داشتم

8. gole_ziba نوشته است:
    sima_65 نوشته است: سلام

والا اون اولا نه اصلا
    ولی الان خیلی شبیه پسرا شودم و مثل اونا رفتار میکنم
    مثلا دوست دارم موهامو کوتاه نگه دارم درحالی که قبلا ان طوری نبود
    قبلنا از پرن متنفر بودم ولی الان نیگا میکنم
    تورو خد یه را حل جلو پام بزاریددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
    مثل اعتیاد
    دیروز باز رابطه با همجنسم داشتم

با سلام
    توصیه میکنم تمامی روابط جنسی خودتونو چه با جنس مخالف چه با موافق قطع کنید. با مراجعه به یک پزشک اورولوژیست و یک روانشناس مسائل جنسی (میتونید از اون اورولوژسته آدرس بگیرید) درمانتونو آغاز کنید. در طی درمان به هیچ وجه رابطه جنسی با همنوع یا جنس مخالف برقرار نکنید. بعدشم خواهر من به شدت به شما توصیه میکنم به سمت ازدواج برید چون نظام روابط آزاد این مسائل رو هم به دنبال خودش داره.

9. اقای حسام آخه پزشک اورولوژیست چه ربطی به این موضوع داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. از روز اولی که این مساله رو بیان کردین، تا همین الان می خوندم جواب بچه ها رو
    بارها اومدم منم جواب بدم ولی ترسیدم باز متهم بشم
    یه چیزایی رو براتون می گم امیدوارم که مفید باشه

اول ازتون خواهش می کنم اجاره بدین یه کمی باهاتون راحت حرف بزنم
    دوم ازتون خواهش می کنم حرفی رو به توهین تلقی نکنید

شما مطمئنی که مشکل روانی نداری؟
    اومدی اینجا مساله ای که درگیرش هستی رو عنوان کردی، بعد از بچه های سایت برای چه چیزی راهنمایی خواستی دقیقا؟ که بیان بهت بگن چی؟ که بیان بگن نکن! خوب نیس؟ خب شما وقتی داری عنوان می کنی که لذت می بری، وقتی می گی هنوز رابطه رو با همجنست داری، وقتی می گی که از تصور رابطه با غیرهمجنست بدت می یاد، خب پس دیگه دنبال چه جوابی هستی؟ همین پیگیری بی هدفت می تونه نشون دهنده ی روان آسیب دیده ات باشه. چون واقعا می دونی مسیرت غلطه اما اصرار داری به خاطر لذتی که سهمت می شه توش بمونی و دوسداری نظر دیگران رو هم بدونی، شاید هم دوسداری بیشتر روی مساله ای که درگیرشی مانور بدی

اگه واقعا می خوای تو همین مسیر بمونی، که هیچ!
    بهتره دیگه دنبال رسیدن به جواب نباشی
    مشکلت یه سرماخوردگی ساده نیس که انتظار داشته باشی بچه های اینجا بیان و بهت بگن برو چهار تا جوشانده ی گیاهی بخور تا به مرور زمان خوب بشی
    این مساله واقعا بزرگه، روز به روز هم جلو بری بزرگتر می شه، و انقدر توش غرق می شی که دیگه برگشتنت سخت تر خواهد شد

اما اگه می خوای از این مسیر برگردی، و مثل سابقت بشی، باید خیلی خیلی همت داشته باشی
    یه مزه که بره زیر دندون آدم، دیگه خیلی مشکله که بخوای اون مزه رو فراموش کنی
    شما لذت رابطه با یه غیر همجنس رو چشیدی، لذت لمس و تحریک آلت تناسلی ات توسط یه همجنسی که دوسداشتی از بدنش و حس جنسیش لذت ببری. خب حالا برای اینکه اینا رو از ذهنت بندازی بیرون و مثل یه آدم طبیعی از وجود و احساسات جنسی یه غیرهمجنست لذت ببری باید کارای زیادی بکنی که البته البته البته سرچشمه ی بزرگش دست خودته
    مشکلت رو باید با یه  س * ک * س *  تراپ مطرح کنی. یه کمی هزینه هاشون بالاست، اما برای سالم زندگی کردن و رها شدن از یه سری قید و بندهای اشتباه می ارزه
    چون چیزی که درگیرشی، کاملا ذهنی و روانیه، باید از این تعلقات ذهنی نامناسب دور بشی
    باید برای خودت یه سری قوانین تعریف کنی. خودت رو از یه چیزایی محروم کن. خودت رو تنبیه کن. سخت نیس، می دونی چرا؟ چون توی سن خوبی هستی و می تونی با خودت کنار بیای
    نمی تونی یهویی تمام چیزا رو ترک کنی و دور بریزی، اما می تونی کم کم و با حوصله بری جلو
    از همه ی اون همجنسهایی که شریک جنسی ات بودن و هستن یه کمی فاصله بگیر
    حضور توی این فضاها یه ماندگاری تقریبا دائمی به همراه می یاره چون باید پای یه سری تعهدات غلط بمونی. اما خب می تونی بهونه بیاری که می خوای یه مدت تنها باشی یا یه چیزی مثل این
    باید کم کم دیدن فیلم های پورن رو کنار بزاری
    دیدن این فیلم ها آیا واقعا می تونه تاثیر مثبتی روت داشته باشه؟ یه کم عاقلانه فکر کن. ته ته تهش فقط اینه که ارضا می شی. اما آیا این ارضا شدن تمام وجودتو در بر می گیره؟ خودتم می دونی که نه! چون فقط جسمته که ارضا می شه و روح و روانت حریص تر می شه برای برقراری روابط جنسی. به مرور زمان روی سیستم عصبی ات هم تاثیرات منفی می زاره و یه جورایی بی طاقت می شی، مردم گریز می شی، و خیلی چیزای دیگه
    باید سعی کنی مثل دخترایی باشی که از دختر بودنشون راضی ان و لذت می برن و می خوان در کنار یه مرد به تکامل برسن. باید بفهمی برای چی خلق شدی. پروسه ای که تو در جریان اون وارد این زندگی شدی و حالا داری به بدترین شکل ازش استفاده می کنی واقعا خاص و قابل تامله. یه کم، فقط یه کم به خدا نزدیک تر شو. به اونی که همیشه حاضره توی خلوت تو
    باید سعی کنی یه مدتی از روابط جنسی دور بشی
    روابط جنسی آزاد و کنترل نشده، می تونه این زمینه رو کم کم فراهم کنه که دیگه برای فرد تامین کننده نباشه و فرد مدام به دنبال روشها و پوزیشن ها و چیزهایی باشه که تا حالا تجربه شون نکرده تا شاید اینجوری به درجه ای بیشتری از لذت برسه. روابط جنسی پشت سر هم و متعدد و با شرکای جنسی زیاد، می تونه ذهن رو درگیر بکنه که آره من دیگه از این روابط ارضا نمی شم. من یه چیز جدید می خوام. یه لذت تجربه نشده می خوام. اینجوری می شه که یه سری چیزا رو واسه خودش ملاک قرار می ده و سعی می کنه با توجه به اونا برای خودش یه لذت ساختگی فراهم کنه، به مرور زمان این لذتها روانی می شه و فرد نسبت بهشون گرایش بیشتری پیدا می کنه چون در واقع نسبت به اونا عادت کرده، شرطی شده، نمی تونه کنار بزاره و چیزای دیگه

اینو به خاطر داشته باش
    موندن توی مسیری که از پایه غلطه، هیچ انتهایی نداره. تهش بن بسته. یه بن بست بزرگ با دیوارای عریض
    نزار به روزی برسی که دیگه حتی راه برگشت هم نداشته باشی
    تا دیر نشده بیدار شو

موفق باشی

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  11. شاید هم ایشون دوست دارند توی همین سایت یه دوستی پیدا کنند که مثل ایشون هم جنس گرا باشد
    مگه نه؟

12. gole_ziba نوشته است: سلام به همه
    من چند ماهه (حدود 2 3ماه)فقط از همجنس خودم خوشم میاد
    از رابطه با مردها اصلا خوشم نمیاد یه طوری شدم همین که بدن یه مرد رو میبینم چندشم میشه
    بر عکس از بدن هم جنسم خوشم میاد
    چند بار سعی کردم به زور با جنس مخالف آمیزش کنم ولی نمیدونم چرا مثل قبلا نمود کلا درد و چندش آور بود سرم هم بعد رابطه جنسی درد میکشید
    ولی وقتی با هم جنسم رابطه دارم واقعا لذت میبرم
    لطفل کمک کنید داردیی هست که بشه این حس رو از بین برد؟
    خیلی زجر آور

سلام

دوست من،
    اون چیزی که تحت عنوان هموسکچوالیتی یا همجنس گرایی (Homos.#.e.#.xuality) مطرح میشه از نظر روانپزشکی اختلال محسوب نمیشه و تنها یه گرایش جنسی هست و ابدا نیازی به مداخله ی پزشکی نداره.
    این امر حتی در مجامع پیشرفته به رسمیت هم شناخته میشه.
    اما اگه واقعا تمایل دارید این گرایش به سمت جنس مخالف جهت پیدا کنه باید به روانپزشک مراجعه کنید تا اقدامات لازم صورت بگیره.
    برخلاف نظر اون دوستمون، شخص من به شدت با ازدواج درمانی مخالفم و حتی این رو عملی خلاف اخلاق انسانی می دونم. شما هر زمان به این مرحله رسیدید که دیدید توانایی این رو دارید که جنس مخالف رو در زندگی و در رختخواب مشترک، با تمام وجود، قبول کنید اونوقت میشه به ازدواج هم فکر کرد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید