شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی بعد از نزدیکی

1. سلام...

من در روز آخر پریودی که فقط ترشحات قهوه ای رنگ داشتم با نامزدم نزدیکی داشتم.بعد از نزدیکی بدون اینکه دخولی داشته باشیم خونریزی روشن داشتم که روشن تر از خون پریودی بود.یکم نگران شدم.ممنون میشم دوستانی که میدونن قضیه چیه راهنمایی کنند که چیزی هست که نگران کننده باشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. alborz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نزدیکی بدون دخول؟ یعنی چی؟

3. alborz_2 نوشته است: نزدیکی بدون دخول؟ یعنی چی؟

نزدیکی بدون دخول یعنی اینکه دخولی صورت نگرفته باشه یا رابطه ازپشت میتونن داشته باشن یا اینکه فقط آلت های همدیگرو به هم بمالن یاازدست همدیگه میتونن استفاده کنن یا رابطه دهانی داشته باشندکه اینطوری یعنی نزدیکی بدون دخول.

موفق باشی

4. باران جان اگه رابطه بدون دخول بوده پس نباید نگران باشی البته اگه منظورت از دخول فقط الت مردانه هست
    عزیزم رابطه بدون دخول به رابطه ای گفته میشه که هیچ چیز داخل واژن نشه حتی انگشت
    زمانی که فقط  قسمت بیرونی واژن تحریک بشه رابطه بدون دخول گفته میشه
    درضمن اون خونی که شما دیدید خون پارگی پرده نیست نگران نباش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. baran1370 نوشته است: سلام...

من در روز آخر پریودی که فقط ترشحات قهوه ای رنگ داشتم با نامزدم نزدیکی داشتم.بعد از نزدیکی بدون اینکه دخولی داشته باشیم خونریزی روشن داشتم که روشن تر از خون پریودی بود.یکم نگران شدم.ممنون میشم دوستانی که میدونن قضیه چیه راهنمایی کنند که چیزی هست که نگران کننده باشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

انقباضات رحم ناشی از ارگاسم، میتونه آندومتر رو بیشتر تخریب کنه و خونریزی (ولو کم) ادامه داشته باشه.
    جای نگرانی نیست.

6. سلام من معمولا دو سه روز قبل از پریودم اگه نزدیکی داشته باشم دچار خونریزی وبعضی وقتها به دنبالش پریود میشم ..خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید.یعنی امکان داره سرطان باشه؟..

7. bah1382 نوشته است: سلام من معمولا دو سه روز قبل از پریودم اگه نزدیکی داشته باشم دچار خونریزی وبعضی وقتها به دنبالش پریود میشم ..خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید.یعنی امکان داره سرطان باشه؟..

با سلام
    دوست گرامی این که مشکلی نیست طبیعیه!چون وقتی نزدیکی میکنید در اثر اورگاسم شدن رحم دچار انقباض(همون ضربانهایی که بانوان هنگام ارضا شدن حس میکنن) میشه و در اثراین انقباض، دیواره رحم که مستعد فرو ریختن و پریود شدنه زودتر از موعد تخریب میشه و شما پریود میشید اینم طبیعیه
    نگران نباشید و به خودتون استرس وارد نکنید
    موفق باشید

8. با سلام
    بنده بعد از تموم شدن پریودم یعنی دقیقاً روز بعدش با همسرم نزدیکی سطحی داشتم ولی دخول در حد کامل نبود و فقط دهانه واژن و دو سه سانت ابتداییش درگیر بود. حالا بعد از رابطه لکه بینی دارم. علتش چی میتونه باشه؟یعنی پردم پاره شده؟ این رو هم بگم که بنده هنوز دخترم و پردم با واژنم فاصله داره.

9. behzad_mm نوشته است: با سلام
    بنده بعد از تموم شدن پریودم یعنی دقیقاً روز بعدش با همسرم نزدیکی سطحی داشتم ولی دخول در حد کامل نبود و فقط دهانه واژن و دو سه سانت ابتداییش درگیر بود. حالا بعد از رابطه لکه بینی دارم. علتش چی میتونه باشه؟یعنی پردم پاره شده؟ این رو هم بگم که بنده هنوز دخترم و پردم با واژنم فاصله داره.

سلام

اینطور نیست که شخص شما قادر باشید تشخیص بدید بکارت فرضا 3 - 4 سانت از دهانه‌ی واژن فاصله داره دوست من! بکارت در دهانه‌ی واژن واقع شده و ورود آلت به واژن می‌تونه به اون آسیب برسونه و لکه بینی رو نتیجه بده.

دو احتمال ضعیف‌تر دیگه می‌تونه موارد زیر باشن:

- ادامه‌ی منس شدن‌تون و لکه‌بینی روز‌های آخر؛ و
    - دلیلی که چند خط بالاتر برای دوست‌مون نوشتم.

10. m1989 نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: با سلام

سلام

اینطور نیست که شخص شما قادر باشید تشخیص بدید بکارت فرضا 3 - 4 سانت از دهانه‌ی واژن فاصله داره دوست من! بکارت در دهانه‌ی واژن واقع شده و ورود آلت به واژن می‌تونه به اون آسیب برسونه و لکه بینی رو نتیجه بده.

ممنون بابت پاسخ گوییتون
    اینکه میگم پردم عقبه تشخیص خودم نبوده دکتر اینطور تشخیص داده.  این رو هم بگم که دفعات قبل سیکل بنده معمولاً 10 روزه تموم میشد ولی این بار برخلاف دفعات قبل 7 روزه تموم شد!!!

11. behzad_mm نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: با سلام

سلام

ممنون بابت پاسخ گوییتون
    اینکه میگم پردم عقبه تشخیص خودم نبوده دکتر اینطور تشخیص داده.  این رو هم بگم که دفعات قبل سیکل بنده معمولاً 10 روزه تموم میشد ولی این بار برخلاف دفعات قبل 7 روزه تموم شد!!!

سلام

تا دل‌تون بخواد، در واقع، به تعداد موهای سر من و شما، در مورد محل قرار گرفتن بکارت در افراد مختلف اختلاف تشخیص وجود داره!
    بنابراین،
    شما احتمال بدید بکارت همین نیم‌ سانتی دهانه‌ی واژن واقع شده و اگه در فرهنگ‌تون با ازاله شدن بکارت مشکل دارید، بیشتر مراقب باشید.
    دوست من،
    اگه خونریزی شما معمولا 10 روزه‌س که من احتمال مورد اولی، که در دو مورد بالا احتمال ضعیف‌تری براشون قائل شدم، رو بیشتر می‌دونم.

شب‌تون بخیر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید