شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه وزن با اندام تناسلی

1. سلام . من 22 سال هستم و با وزن 160 کیلو و قد 175
    در حالت طبیعی اندازه آلت من  2 سانتی متر هست و در حالت نعوذ 9 سانت
    می خواستم بدانم آیا وزن زیاد من ربطی به اندازه آلت من دارد یا نه. ممنون  می شوم که اگر به من جواب بدهید.

2. سلام
    خسته نباشید! منم سوالی مشابه همین آقا دارم، و اینکه
    کرم های افزایش دهنده ی اندازه گذشته از عوارضی که دارن
    تاثیری دارن و واقعا بزرگ کننده هستن؟ تغییراتی رو ایجاد میکنن؟
    همسر من این کرم رو تهیه کرده ولی تا حدودی نگرانی دارم که
    به جز عوارض و دردسر چیزی دیگه نداشته باشه
    برای استفاده بهتر نیست جلوی ایشون رو بگیرم؟

3. mahban_65 نوشته است: سلام
    خسته نباشید! منم سوالی مشابه همین آقا دارم، و اینکه
    کرم های افزایش دهنده ی اندازه گذشته از عوارضی که دارن
    تاثیری دارن و واقعا بزرگ کننده هستن؟ تغییراتی رو ایجاد میکنن؟
    همسر من این کرم رو تهیه کرده ولی تا حدودی نگرانی دارم که
    به جز عوارض و دردسر چیزی دیگه نداشته باشه

برای استفاده بهتر نیست جلوی ایشوثرو بگیربم؟

ببخشید اندازه آلت همسرتون چقدره و سنشون؟

4. 26 سالشونه..توی حالت نعوذ حدودا 10 سانتی متر

5. abbas_abe نوشته است: سلام . من 22 سال هستم و با وزن 160 کیلو و قد 175

می خواستم بدانم آیا وزن زیاد من ربطی به اندازه آلت من دارد یا نه. ممنون  می شوم که اگر به من جواب بدهید.

160 کیلو؟
    صد البته این وزن اگه درست گفته باشید تاثیر داره
    هرچی بدن کشیده تر باشه میزان بیرون زدگی تناسلی بیشتره.
    شما رژیم نگرفتید تا حالا؟

6. سلام تا اونجا من اطلاع دارم وزن ارتباطی به اندازه الت نداره اون کرم ها هم زیاد در اندازه حالت تاثیر نداره ولی به طور موقت یه مقدار در قطر تاثیر میگذاره و البته به علت مواد تاخیری زمان ارضا را به تاخیر میاندازه برا ی بزرگتر کردن اندازه یه سری دستگاههای وکیوم مغناطیسی است کهتر جواب میده ومیگن تا حدود هفت سانتی متر افزایش طول داره به تازگی نامزدم داره استفاده می کنه چون هنوز نتیجه نگرفته نمی تونم به طور دقیق بگم البته طول الت نامزده من در حالت نعوظ بیست سانتی متر است

7. aann نوشته است: سلام تا اونجا من اطلاع دارم وزن ارتباطی به اندازه الت نداره اون کرم ها هم زیاد در اندازه حالت تاثیر نداره ولی به طور موقت یه مقدار در قطر تاثیر میگذاره و البته به علت مواد تاخیری زمان ارضا را به تاخیر میاندازه برا ی بزرگتر کردن اندازه یه سری دستگاههای وکیوم مغناطیسی است کهتر جواب میده ومیگن تا حدود هفت سانتی متر افزایش طول داره به تازگی نامزدم داره استفاده می کنه چون هنوز نتیجه نگرفته نمی تونم به طور دقیق بگم البته طول الت نامزده من در حالت نعوظ بیست سانتی متر است

سلام دوست عزیز

اندازه آلت نامزد شما ازحد نرمالم بیشتره دیگه چه لزومی داره که ازدستگاهای  وکیوم مغناطیسی استفاده کنند؟!!!!!البته قصد فضولی نداشتما.

موفق باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. abbas_abe نوشته است: سلام . من 22 سال هستم و با وزن 160 کیلو و قد 175

دوست عزیز
    باید بدونید وزن بالا و خصوصا اطراف شکم و پایین تر باعث میشه آلت در لایه چربی فرو بره حتی با اینکه بلند تر باشه و دیده نشه و این یه چیز کاملا ثابت شده است.گاها کسایی که میگن احساس میکنن آلتشون کوتاه شده دکتر میپرسه که وزن اضافه کردن یا نه؟؟؟؟؟
    در مورد شما هم همینطوره شما قطعا طول آلتی بلندتر از این دارید و میتونیم بگم شاید 12 یا 12 در حالت نعوظ و شاید بیشتر اما در اثر وزن بالاتون داخل رفته و دیده نیمشه.دوست عزیز شما باید حتما وزن کم کنید هم بخاطر سلامتی خودتون و هم بخاطر اینکه ببیند طول آلتتون بلندتره و هم اینکه در ازدواج و برقراری رابطه مشکلی نداته باشید.چون با این وزن وطول آلت فعلی شما در رابطه کمی دچار مشکل میشید و خیلی از پوزیشنهارو نمیتونید انجام بدیدپس بهتر از الان دست بکار بشید

در مورد تغییر انداه هم لازمه خدمت همه دوستان بگم از نظر پزشکی طول آلت کاملا یه چیز ارثی و تغییر اون ربطی به استفاده از وسایل نداره.در مورد کرم ها و قرصها که اصلا و در مورد وکیوم هم باید بگم اینها تغییر موقت ایجاد میکنه تا زمانی ک استفاده بشه و بعد از یه مدت که استفاده اش قطع بشه دوباره برگشت میکنه و اصلا دائم نیستوبهتره خودتون رو به این علت اذیت نکنید و مدام دنبالش نباشید چون کاملا موقته و فقط صرفا هزینه است.تو این روشها  و وسایل سیلندرها و عروق طولشون زیاد نیشه و یا استخوان نیست که رشد کنه پس بهتر اینهارو در نظر بگیرید و بعد اقدام کنید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. دوست عزیز مسئله ای نیست نامزدم میگه میخوام بزرگ تر بشه من مخالفتی نکردم اما در خصوص جواب سپیده خانم بله الت تناسلی از عصب ووعروق تشکیل شده مگر عضله دست ویا بدن از عصب وعروق تشکیل نشده میبینیم که در کسانی که پرورش اندام کار کی کنند عضله ها رشد می کند و به پیروی از ان عروق واعصاب هم رشد کرده وبزرگ میشه وتقریبا دائمی هم است

10. aann نوشته است: دوست عزیز مسئله ای نیست نامزدم میگه میخوام بزرگ تر بشه من مخالفتی نکردم اما در خصوص جواب سپیده خانم بله الت تناسلی از عصب ووعروق تشکیل شده مگر عضله دست ویا بدن از عصب وعروق تشکیل نشده میبینیم که در کسانی که پرورش اندام کار کی کنند عضله ها رشد می کند و به پیروی از ان عروق واعصاب هم رشد کرده وبزرگ میشه وتقریبا دائمی هم است

دوست عزیز
    رشد عضلانی که شما در موردش در ورزشکاران صحبت میکنید رشد و در واقع افزوده شدن به تعداد سلولها و هم چنین افزایش حجم اونهاست و در اونجا ما رشد به معنی بلندتر شدن نداریم.وقتی شما از افزایش طول آلت صحبت میکنید منظور اضافه شدن به طول اونه و نه اضافه شدن به حجم اون.شما نمیتونید سیلندرها رو بلندتر کنید و اگر این کار عملی بود دوست خوبم همه آقایون الان با یه تمرین ساده یا استفاده از این وکیوم ها طول آلتشون رو به 20 میرسوندن.فکر میکنید چرا نرسوندن و یا چرا نشده؟؟؟؟؟؟؟
    این کار عملی نیست حتی در افرادی که با طول آلت بسیار کم مواجه هستن کمتر از 7 سانت تنها راه جراحی که طول رو به یه حد مناسب برسونن تا فرد بتونه رابطه برقرار کنه و اصلا اگر به همین راحتی طول افزوده میشد چرا میرفتن سراغ جراحی

دوست عزیز این افزایش عضلات ورزشکاران فقط در مقطع عرضی انجام میشه مگر فردی قدش بلندتر بشه که اونهم تا یه جایی را داره درسته و بیش از اون هر چقدر هم شما فرد رو بکشید بلند نمیشه.این در مورد آلت واقعا هست و گفتم خدمتتون اثر استفاده از وکیوم کاملا موقته و طول آلت یه چیز کاملا ژنتیکیه

این مساله اس که قرنهاست ذهن مردها رو به خودش مشغول کرده و فقط نمونه ای از اون سرچ در همین سایت که بهتون ثابت بشه

11. دوست عزیز من اصلا با نظر شما موافق نیستم دلیلی نداره بخوام راجبه موضوعی نفی برام نداره بحث کنم ولی لطف کن شما در این مورد متکی ذهن وپرمرشهای ذهن خودت نباش در این مورد تحقیق کن خواستی بای

12. مثلا اومدید جواب این کاربر رو بدید
    دوست عزیز این سایت برای هم فکریه نه تحمیل نظر
    لطف کنید یا با دلیل و برهان نظر بدید یا بگید فکر میکنم اینطوری بهتر نیست؟
    درمورد رابطه اضافه وزن با اندازه الت ظاهرا نظر  همه دوستان اینه که اضافه وزن حتی اگه الت رو کوچیک هم نکنه  بخاطر جلو اومدن شکم کوچیک نشون میده
    پس اگه وزنت رو کم کنی اگر هم الت بزرگ نشه لااقل بهتر میتونی ازش استفاده کنی امیدوارم متوجه منظورم شده باشی
    خوش باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. aann نوشته است: دوست عزیز من اصلا با نظر شما موافق نیستم دلیلی نداره بخوام راجبه موضوعی نفی برام نداره بحث کنم ولی لطف کن شما در این مورد متکی ذهن وپرمرشهای ذهن خودت نباش در این مورد تحقیق کن خواستی بای

سلام

در مورد افزایش طول آلت بارها اینجا لکچر دادم. لینک زیر رو بخونید.

کوچک شدن اندازه آلت و درد در بیضه ها

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام دوست عزیز من شیما هستم و ب تازگی ب این سایت پیوستم 21 سالمه و سوالی ک ازتون داشتم مدتی هست ک من با دوست پسرم رابطا واژینال داریم و تا کنون خونریزی نداشتم ک پرده ارتجاعی هست
    سوال اصلی من اینه ایشون به من گفتن از آلت تناسلی تپل لذت میبرن و من نمیدونم چطور باید این اتفاق برام بیوفته
    من 166 سانتیمتر قد و 52 کیلو وزنمه
    اگه کمکم کنید ممنون میشم

15. shimanox نوشته است: سلام دوست عزیز من شیما هستم و ب تازگی ب این سایت پیوستم 21 سالمه و سوالی ک ازتون داشتم مدتی هست ک من با دوست پسرم رابطا واژینال داریم و تا کنون خونریزی نداشتم ک پرده ارتجاعی هست
    سوال اصلی من اینه ایشون به من گفتن از آلت تناسلی تپل لذت میبرن و من نمیدونم چطور باید این اتفاق برام بیوفته
    من 166 سانتیمتر قد و 52 کیلو وزنمه
    اگه کمکم کنید ممنون میشم

سلام

دوست من،
    بزرگ بودن لب های بزرگ و پر بودن ناحیه ی آلت تناسلی یه مقداریش مربوط به ژنتیکه یه مقداریش هم به فیزیک کلی بدن بر میگرده که رشد عضلانی به چه میزان صورت می گیره (که باز همین موضوع هم تا حدودی به وراثت و ژنتیک مربوط میشه) یعنی افرادی که در سایر قسمت ها رشد عضلانی مناسبی دارن در ناحیه ی تناسلی هم معمولا به همین ترتیب هست.
    تمرین عضلانی خاصی رو حداقل من نمیشناسم که بهتون پیشنهاد بدم و به نظر من تقریبا BMI مطلوبی دارید و به خاطر این موضوع به اضافه وزن روی نیارید چون با افزایش وزن هیچ تضمینی وجود نداره که در اون قسمت تغییری رخ بده.
    خلاصه اینکه به این موضوع (به نظر من فانتزی) زیاد اهمیت ندید.
    ضمن اینکه این داستان ابدا مشکلی محسوب نمیشه، پارتنر تون هم همین طور که هستید باید شما رو بپذیره اما به عنوان راهکار جراحی پلاستیک میتونه کمک کننده باشه که به خاطر وجود ریسک در هر نوع جراحی، من هیچ لزومی در انجام اون نمی بینم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید