شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش روی آلت تناسلی مردانه

1. با سلام و تقدیم احترام
    حدودا یک ماهی است که روی آلت تناسلی خود تعدادی جوش سفید رنگ مثل جوش صورت ظاهر شده است بدون درد و بدون خونریزی و ضمناً مثل جوش صورت نمیشه ترکاند و اینکه تعداد اینها در حال زیاد شدن است و اینکه خواستم یکی شون رو بترکانم که قرمز شده است و کمی متورم شده است .
    با تشکر از راهنمایی شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. برای درمان بیماریهای پوستی در ناحیه تناسلی بهتر است معاینه بالینی زیر نظر ارولوژی انجام شود تا اقدامات درمانی انجام شود.
    این جوش ها ممکن است بر اثر تماس جنسی محافظت نشده تحت عنوان (Pearly penile papules) پاپول مروارید وار آلت تناسلی ایجاد شده باشند یا به احتمال زیاد دانه های فوردایس fordyce spots هستند که مؤثرترین روش درمان آن عمل لیزر پیشنهاد می شود ولی به غیر از لیزر از پمادهای موضعی به نامهای آسیکلوویر و میرتوپلکس هم می توانید استفاده کنید.
    این پماد ها به عنوان درمان قطعی محسوب نشده بلکه از انتشار عارضه ی فوق جلوگیری می کنند. ممکن است تا زمانی که استفاده می کنید تعداد دانه ها یا جوش ها کمتر یا کوچکتر شوند ولی پس از قطع مصرف پماد ممکن است دانه های سفید روی آلت به حالت اول برگردد.
    روش های درمان توسط پزشک و با توجه به محل درگیری و اندازه ضایعات تعیین می شود. بسته به نظر پزشک درمان استفاده از پمادهای موضعی مثل آسیکلوویر - میرتوپلکس و داروهای موضعی مثل پودوفیلیـن، استفاده از کرایوتراپی، نیتروژن مایع و استفاده از لیزر انجام می گیرد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. سلام.آیا جوشهای روی آلت واگیر دارد وآیا درمان با قرص یا پماد دارد؟

5. سلام

منم یه سوال داشتم

چند روز پیش بعد از اصلاح موهای ناحیه تناسلیم متوجه شدم یک جوش زده (نزدیک به آلت)

در ضمن خارش نداره و اذیتم نمی کنه

باید چکار کنم حتما به ارولوژ مراجعه کنم یا پماد یا درمان دارویی می خواد

ممنون اگه کمکم کنید

6. popo1982 نوشته است: سلام

منم یه سوال داشتم

چند روز پیش بعد از اصلاح موهای ناحیه تناسلیم متوجه شدم یک جوش زده (نزدیک به آلت)

در ضمن خارش نداره و اذیتم نمی کنه

باید چکار کنم حتما به ارولوژ مراجعه کنم یا پماد یا درمان دارویی می خواد

ممنون اگه کمکم کنید

به نظر من اینجور مسائلو نباید دست کم گرفت. اگه من بجای شما بودم حتما به یه اورولوژیست مراجعه میکردم.

7. ممنون

اما بعد از اصلاح جوش زد

ممکنه پوست اون ناحیه به فوم یا افتر شیو حساس شده باشه؟

8. popo1982 نوشته است: ممنون

اما بعد از اصلاح جوش زد

ممکنه پوست اون ناحیه به فوم یا افتر شیو حساس شده باشه؟

سلام دوست عزیز

اگه بعد اصلاح این جوش ظاهر شده بله میشه احتمال داد که پوست اون ناحیه حساس شده ولی اگه بعد از گذشت 1کی 2روز این جوش برطرف نشد میتونید برای اطمینان بیشتر به متخصص مراجعه کنید.انشالا...که مشکلی نیست.

موفق باشی.

9. ممنون از راهنمائیتون

الان اون جوش برطرف شده

اما باید چکار کنم که دیگه مشکلی پیش نیاد

فوم یا افترشیوم رو عوض کنم

من هفته ای یک بار اون ناحیه رو کاملا اصلاح می کنم

10. popo1982 نوشته است: ممنون از راهنمائیتون

الان اون جوش برطرف شده

اما باید چکار کنم که دیگه مشکلی پیش نیاد

فوم یا افترشیوم رو عوض کنم

من هفته ای یک بار اون ناحیه رو کاملا اصلاح می کنم

خواهش میکنم دوست عزیز.بله فعلا میتونید فوم یا افترشیو عوض کنید اگه برطرف شد که چه بهتر ولی اگه نشد

میتونید از کرم یا پودر موبر استفاده کنید که مشکلی هم پیش نمیاره.

11. سلام,من 19 سال دارم و در ناحیه ریشه  آلتم تعدادی دونه سفید وجود داره,و درد و خونریزی هم ندارد,میخواستم بدونم ایا خطری داره؟ طبیعی هست یا نه؟

12. باسلام
    چند روزپیش متوجه یک جوش کوچک روی درازای الت تناسلی ام شدم این جوش بدون درد است وهیچ نشانی از چرک هم دران دیده نمیشود قبلا هم یکبار این مشکل برایم پیش امد به پزشک مراجعه کردم وگفت چیزی نیست واموکسیسی سیسیلین 500تجویزکرداین اتفاق حدود 2سال ونیم پیش برایم افتاد الان هم ازهمین کپسول استفاده میکنم ترخداکمکم کنید دارم ازاسترس دیوانه میشم.

13. sky14 نوشته است: سلام,من 19 سال دارم و در ناحیه ریشه  آلتم تعدادی دونه سفید وجود داره,و درد و خونریزی هم ندارد,میخواستم بدونم ایا خطری داره؟ طبیعی هست یا نه؟

سلام من هم همچین دون های سفیدی دارم،برآمدگی هست ایا مشکل دارم؟

14. سلام
    حدود 7،8سال پيش بر روي قسمت هاي مختلف بدنم دانه هاي ريز به صورت دسته اي ايجاد شد.با مراجعه به پزشك دو پماد سفيد و زرد رنگ به من داد وگفت با هم مخلوط كن و در قسمت هاي مورد نظر بمال.پس از انجام اين كار حدود 2 هفته بعد دانه هاي روي بدنم غير از سر التم محو شد. من هم پشت گوش انداختم وبه علل مختلف كه مثلا خودش خوب ميشه به پزشك مراجعه نكردم.حدود 1 سال پيش دوباره بابت اين مشكلم به پزشك عمومي مراجعه كردم وشرح ما وقع را توضيح دادم وايشان دوباره همين پماد ها را تجويز كرد به همراه يك قرص مسهل شديد(ظاهرا) وگفت اگه خوب نشد دوهفته ديگه دوباره بيا،خوب نشد و من دوباره نرفتم.الان در قسمت سر الت همان دانه هاي ريز به همراه جوش التهابي در قسمت گردن الت و دان هاي سفيد رنگ پراكنده در اطراف التم وجود دارد.سن بنده 23 سال است.خواهشمندم در صورت امكان نوع بيماري،علت،راه درمان، و متخصصي كه بايد به ايشان مراجعه كنم ذكر فرماييد.
    با تشكر

15. سلام و خسته نباشید
    من یک خانم 27 ساله مجردم به تازگی در نا حیه تناسلی در دا خل لب هاش جوش می زنم تا حالا 3 تا زدم قبلا هرگز در این ناحیه جوش نزده بودم علتش چیه؟ وچه باید بکنم؟
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید