شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راههای ارضا شدن بدون دخول

1. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام..میخواستم بدونم چرا من وقتی فیلم جنسی میبینم خیلی زیاد تحریک میشم و زمان تحریکم تا ارضا شدن به صورت خودارضایی میتونه حتی  30ثانیه هم طول نکشه...ولی وقتی از طریق نامزدم تحریک میشم مثلا وقتی تلفنی تحریکم میکنه به هیچ وجه نمیتونم با خودارضایی ارضا شم..حتی وقتی پیشش هم هستم با معاشقه خیلی تحریکم میکنه البته من همزمان لذت هم میبرم ولی باز حتی زمانی که  خودش هم کلیتوریسمو میماله من اصلا ارضا نمیشم.با اینکه واژنم خیس میشه ولی یه جورایی انگار حسش از بین میره.روشهای دیگه رو هم امتحان کردم ولی باز با وجود تحریک جنسی اصلا حس ارضا شدن در من به وجود نمیاد.حتی چندبار تلقین هم کردم ولی هیچ فایده ای نداشت .دلیلش چیه؟؟ البته اینم بگم ما چون تو مراحل اولیه ی نامزدی هستیم دخول نداشتیم.
    ولی من دوس دارم با شرایط الانمون بدون دخول هم بتونم ارضا شم حداقل با مالش کلیتوریس....اگه راه حلهایی دارین که بتونه باعث ارضا شدنم بدون دخول بشه..لطفا دریغ نکنین....ممنون از همگی

سوال بعدیم هم اینه که چرا به مرور دیگه مثل قبل با حرفا یا پیشنوازیهای نامزدم تحریک نمیشم چرا اینقد اثرش داره روم کم میشه؟؟فکر میکنم شاید خیلیا اینجوری باشن ولی از نظر شما این موضوع نگران کننده نیس؟؟؟باید چیکار کنم؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. gilarin نوشته است: سلام..میخواستم بدونم چرا من وقتی فیلم جنسی میبینم خیلی زیاد تحریک میشم و زمان تحریکم تا ارضا شدن به صورت خودارضایی میتونه حتی  30ثانیه هم طول نکشه...ولی وقتی از طریق نامزدم تحریک میشم مثلا وقتی تلفنی تحریکم میکنه به هیچ وجه نمیتونم با خودارضایی ارضا شم..حتی وقتی پیشش هم هستم با معاشقه خیلی تحریکم میکنه البته من همزمان لذت هم میبرم ولی باز حتی زمانی که  خودش هم کلیتوریسمو میماله من اصلا ارضا نمیشم.با اینکه واژنم خیس میشه ولی یه جورایی انگار حسش از بین میره.روشهای دیگه رو هم امتحان کردم ولی باز با وجود تحریک جنسی اصلا حس ارضا شدن در من به وجود نمیاد.حتی چندبار تلقین هم کردم ولی هیچ فایده ای نداشت .دلیلش چیه؟؟ البته اینم بگم ما چون تو مراحل اولیه ی نامزدی هستیم دخول نداشتیم.
    ولی من دوس دارم با شرایط الانمون بدون دخول هم بتونم ارضا شم حداقل با مالش کلیتوریس....اگه راه حلهایی دارین که بتونه باعث ارضا شدنم بدون دخول بشه..لطفا دریغ نکنین....ممنون از همگی

سوال بعدیم هم اینه که چرا به مرور دیگه مثل قبل با حرفا یا پیشنوازیهای نامزدم تحریک نمیشم چرا اینقد اثرش داره روم کم میشه؟؟فکر میکنم شاید خیلیا اینجوری باشن ولی از نظر شما این موضوع نگران کننده نیس؟؟؟باید چیکار کنم؟

سلام دوست عزیزم به نظر من دلیل اصلی اصلی دیدن فیلم های جنسیه که باعث تحریک و خود ارضایی شما میشه و بیشتر دکتر ها هم عقیده دارند که خود ارضایی برای زندگی اینده و مشترک فرد میتونه مشکل ساز بشه که این مشکل برای شما هم به وجود آمده حالا من پیشنهادی برایتان دارم به نظر من از این به بعد به جای این که نامزدتان رابطه جنسی و معاشقه را شروع کند شما به فکر این کار باشید و کارهایی که نامزدتان میکند را شما روی او انجام دهید و شما از این که میبینید نامزدتان را تحریک کردید خودتان هم یه جورایی تحریک میشیدو سر ذوق مییاید این مشکلی که شما گفتید را دختر عموی من هم داشت و من همین پیشنهادو بهش دادم و وقتی که امتحان کرد موفق آمیز بود (البته نمیخوام بگم که خیلی کار بلدما )  ولی شما هم امتهانش کنید بد نیست موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. gilarin نوشته است: سلام..میخواستم بدونم چرا من وقتی فیلم جنسی میبینم خیلی زیاد تحریک میشم و زمان تحریکم تا ارضا شدن به صورت خودارضایی میتونه حتی  30ثانیه هم طول نکشه...ولی وقتی از طریق نامزدم تحریک میشم مثلا وقتی تلفنی تحریکم میکنه به هیچ وجه نمیتونم با خودارضایی ارضا شم..حتی وقتی پیشش هم هستم با معاشقه خیلی تحریکم میکنه البته من همزمان لذت هم میبرم ولی باز حتی زمانی که  خودش هم کلیتوریسمو میماله من اصلا ارضا نمیشم.با اینکه واژنم خیس میشه ولی یه جورایی انگار حسش از بین میره.روشهای دیگه رو هم امتحان کردم ولی باز با وجود تحریک جنسی اصلا حس ارضا شدن در من به وجود نمیاد.حتی چندبار تلقین هم کردم ولی هیچ فایده ای نداشت .دلیلش چیه؟؟ البته اینم بگم ما چون تو مراحل اولیه ی نامزدی هستیم دخول نداشتیم.

سلام

هر دو سوال شما به یه مورد اشاره میکنه! و
    اولین اقدامی که باید انجام بدی اینه که تماشا و تقلید از فیلم های پورن رو ترک کنی!
    بعد در مورد رابطه های OuterCourse بیشتر فکر کن
    Oral s.#.e.#.x، استفاده از فضای بین پستان ها و ... میتونه کمکت کنه
    نکته ی کنکوری! در مورد مشکل شما عدم وجود تمرکزه؛ سعی کن تمرکزتو روی رابطه بذاری و به چیزی فکر نکنی
    با توجه به خودارضایی هایی که داشتی لینک زیر رو هم بخون و حداقل یه بار تستش کن؛ اوضاع بهتر میشه.

خودارضایی همسرم

در مورد مسائل جنسی به نظرم دانش کافی و خوبی در سایت فراهم شده و تقریبا مشکلاتی از این دست به وفور مطرح، و پاسخ های کارا و موثری هم ارائه شده فقط همت کاربر رو میخواد تا همین سایت خودمون (نه جای دیگه) رو درست و حسابی شخم بزنه!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در جواب ندا خانوم...عزیزم مشکل من تحریک نشدن نیس...من خیلی راحت تحریک میشم حتی شده که خودمم رابطه رو شروع کنم حرفتون درسته ...ولی باز ارضا نمیشم.ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز سلام
    راستش به نظر من بحث اصلی مشکل شما در مرحله اول عدم تمرکز و اعتماد به نفسه. منظورم اینه که شما یه جورایی خودتون رو دسته کم میگیرین و هی به خودتون میگین (چرا ارضا نمیشم؟ چیکار کنم ) اول باید مطمئن باشین که اگه بخواین حتما به هدفتون میرسین.بعدش باید در اول معاشقه تون اصلا به تحریک شدن یا نشدن فکر نکنین و سعی کنین کم کم رابطه تون رو با عشق بازی و انجام مراحل تحریک شدن(گفتاری ، رفتاری ، لمسی ، مالشی و ارضایی) شروع کنین. اول سعی کنین با گفتار و حرف زدن خود را آماده کنین بعد کم کم دست بازی و انجام حرکات تحریک آمیز را انجام بدین.سپس جاهای حساس همدیگه رو توسط طرف مقابل لمس و سپس به آرامی مالش بدین. توجه داشته باشین که هدفتون ارضا و تحریک طرف مقابلت باشه تا از خودت و تلقین منفی خودت غافل بشی.تا جاییکه ممکنه از خودارضایی به صورت نگاه کردن به فیلم های جنسی امتناع بشه.مهمترین چیز عدم تلقین جنسیه. اگه باز به نتیجه نرسیدین بگین که یه راهکار بهتر رو بهتون نشون بدم...
    موفق و خوشحال باشی البته در کنار نامزدت...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. gilarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    youzar نوشته است: دوست عزیز سلام
    راستش به نظر من بحث اصلی مشکل شما در مرحله اول عدم تمرکز و اعتماد به نفسه. منظورم اینه که شما یه جورایی خودتون رو دسته کم میگیرین و هی به خودتون میگین (چرا ارضا نمیشم؟ چیکار کنم ) اول باید مطمئن باشین که اگه بخواین حتما به هدفتون میرسین.بعدش باید در اول معاشقه تون اصلا به تحریک شدن یا نشدن فکر نکنین و سعی کنین کم کم رابطه تون رو با عشق بازی و انجام مراحل تحریک شدن(گفتاری ، رفتاری ، لمسی ، مالشی و ارضایی) شروع کنین. اول سعی کنین با گفتار و حرف زدن خود را آماده کنین بعد کم کم دست بازی و انجام حرکات تحریک آمیز را انجام بدین.سپس جاهای حساس همدیگه رو توسط طرف مقابل لمس و سپس به آرامی مالش بدین. توجه داشته باشین که هدفتون ارضا و تحریک طرف مقابلت باشه تا از خودت و تلقین منفی خودت غافل بشی.تا جاییکه ممکنه از خودارضایی به صورت نگاه کردن به فیلم های جنسی امتناع بشه.مهمترین چیز عدم تلقین جنسیه. اگه باز به نتیجه نرسیدین بگین که یه راهکار بهتر رو بهتون نشون بدم...

راستش برای من چندبار اول اصلا ارضا شدن اهمیتی نداشت.یعنی میخوام بگم قبلا اصلا به ارضا شدن فکر نمیکردم و همین که لذت میبردم کافی بود برام ولی اخیرا این موضوع هم برای خودم هم نامزدم آزاردهنده شده...اینم بگم که از اولم هدفم تحریک و ارضای نامزدم بوده تا بیشتر خودم.خوشبختانه اون مشکلی تو ارضا شدن نداره...از طرفی فکر میکنم به اندازه ی کافی تمرکز داشته باشم چون من معمولا بعد از اینکه نامزدمو ارضا کردم به فکر ارضا شدنه خودم می افتم و نامزدمم تلاش خودشو میکنه ولی فقط لحظه لحظه منو بیشتر تحریک میکنه تا ارضا.........ممنون دوست عزیز

7. سلام دوستان. ببخشید که وسط بحث وارد شدم! من تازه عضو سایت شدم و اولین باره که پیام میدم ولی بسیاری از مطالب رو مطالعه کردم و اطلاعات زیادی بدست آوردم. از دوستانی که راهنمایی میکنن ممنونم. یک سؤال هم داشتم.
    من و نامزدم حدود 6 ساله که منتظریم شرایط محیا بشه و عقد کنیم!! و اگر خدا بخواد تا چند ماه آینده این اتفاق میوفته. با اینکه خیلی همدیگه رو دوست داریم ولی نمیخواستیم تا قبل از عقد رابطه نزدیک داشته باشیم و توی این مدت همیشه فاصله رو حفظ کردیم و حتی رابطه در حد بوسیدن هم نداشتیم.
    ولی اخیراً خیلی سخت شده! با اینکه تلفنی کاملاً راحتیم ولی از نزدیک هنوز تلاش میکنیم فاصله رو حفظ کنیم. توی چند ماه اخیر 3، 4 بار نتونستیم تحمل کنیم و تلفنی و همزمان خودمون رو ارضا کردیم! حالا میخواستم بدونم آیا این کار به همون اندازه خودارضایی ضرر یا مشکلی ایجاد میکنه؟؟ چون تلفنی همدیگه رو تحریک میکنیم.
    اگر ماهی یک یا 2 بار این کار رو بکنیم که تخلیه بشیم ایراد داره؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

8. mi_em نوشته است: سلام دوستان. ببخشید که وسط بحث وارد شدم! من تازه عضو سایت شدم و اولین باره که پیام میدم ولی بسیاری از مطالب رو مطالعه کردم و اطلاعات زیادی بدست آوردم. از دوستانی که راهنمایی میکنن ممنونم. یک سؤال هم داشتم.
    من و نامزدم حدود 6 ساله که منتظریم شرایط محیا بشه و عقد کنیم!! و اگر خدا بخواد تا چند ماه آینده این اتفاق میوفته. با اینکه خیلی همدیگه رو دوست داریم ولی نمیخواستیم تا قبل از عقد رابطه نزدیک داشته باشیم و توی این مدت همیشه فاصله رو حفظ کردیم و حتی رابطه در حد بوسیدن هم نداشتیم.
    ولی اخیراً خیلی سخت شده! با اینکه تلفنی کاملاً راحتیم ولی از نزدیک هنوز تلاش میکنیم فاصله رو حفظ کنیم. توی چند ماه اخیر 3، 4 بار نتونستیم تحمل کنیم و تلفنی و همزمان خودمون رو ارضا کردیم! حالا میخواستم بدونم آیا این کار به همون اندازه خودارضایی ضرر یا مشکلی ایجاد میکنه؟؟ چون تلفنی همدیگه رو تحریک میکنیم.
    اگر ماهی یک یا 2 بار این کار رو بکنیم که تخلیه بشیم ایراد داره؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

بحث در مورد کاربر gilarin به نظرم کافی باشه و تقریبا آخر بحث وارد شدی.
    از اونجایی که ارضای تلفنی! به ارضا شدن بدون دخول مربوط میشه! من یکی دو خط برات می نویسم:

دوست من،
    خودارضایی اگه به صورت افراطی نباشه، از نظر پزشکی عارضه ی خاصی نداره. دیگه حالا تلفنی باشه! یا با یه دست باشه! یا با دو دوست!! زیاد فرقی نمیکنه.
    جای نگرانی نیست.

تبریک ما رو هم پذیرا باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. سلام دوستان . دختری 18 ساله هستم نزدیکه یک سال هست که با پسر عموم قراره ازدواج دارم اما به دلیل شرایطی نمیشه فعلا این موضوع رو به همه بگیم . الان تو رابطمون مشکلی دارم که امیدوارم شما راهنماییم کنید. من خیلی زود ارضا میشم یعنی انجام  کارای خیلی ساده ای به راحتی ارضام میکنه  خیلی هاتم اما پسر عموم اینطوری نیس با اینکه خیلی براش جذابیت دارم اما خیلی خونسرده یعنی اصلا هیچ واکنش و عکس العملی از خودش نشون نمیده اون منو خیلی خوب ارضا میکنه اما منم دوس دارم اونو ارضا کنم ولی اون اصلا تحریکم نمیشه این موضوع خیلی اعصابمو ریخته بهم  اما بهش نگفتم  خواهشا بگین چیکار کنم .ی سوال دیگم دارم من نزدیکه 2ساله خودارضایی میکنم اما بعد از ارضا شدن شکمم درد میگیره تا چند دقیقه و بعدش خوب میشم ایا مشکلی دارم؟
    ممنون

10. gilarin نوشته است:
    youzar نوشته است: دوست عزیز سلام

راستش برای من چندبار اول اصلا ارضا شدن اهمیتی نداشت.یعنی میخوام بگم قبلا اصلا به ارضا شدن فکر نمیکردم و همین که لذت میبردم کافی بود برام ولی اخیرا این موضوع هم برای خودم هم نامزدم آزاردهنده شده...اینم بگم که از اولم هدفم تحریک و ارضای نامزدم بوده تا بیشتر خودم.خوشبختانه اون مشکلی تو ارضا شدن نداره...از طرفی فکر میکنم به اندازه ی کافی تمرکز داشته باشم چون من معمولا بعد از اینکه نامزدمو ارضا کردم به فکر ارضا شدنه خودم می افتم و نامزدمم تلاش خودشو میکنه ولی فقط لحظه لحظه منو بیشتر تحریک میکنه تا ارضا.........ممنون دوست عزیز

سلام
    دوست عزیز مثل اینکه قضیه بر عکس شده
    شما اول باید ارضا بشی بعد نامزدتون
    نه اینکه اول ایشون ارضا بشن
    اگه اول ایشون ارضا بشن دیگه تب رابطه میخوابه
    و مردان اصولا بعد ارضا شدن  به دلیل تحلیل انرزی و تخلیه روحی  خواب آلود و بی حال میشن
    و در این صورت اگه اول مرد ارضا بشه و بعد تازه نوبت زن بشه دگ این رابطه فایده ای نداره
    و زن هم سر خورده میشه
    در ضمن شما فکر ارضا شدن ایشون نباشید

اصلا فکر هیچی نباشید و خودتونو رها کنید و رابطه رو به شریکتون بسپارید تا ایشون  ضمن  تحریکو ارضای شما در انتها خودشون  به مرحله ارضا برسن!

11. gilarin نوشته است: سلام..میخواستم بدونم چرا من وقتی فیلم جنسی میبینم خیلی زیاد تحریک میشم و زمان تحریکم تا ارضا شدن به صورت خودارضایی میتونه حتی  30ثانیه هم طول نکشه...ولی وقتی از طریق نامزدم تحریک میشم مثلا وقتی تلفنی تحریکم میکنه به هیچ وجه نمیتونم با خودارضایی ارضا شم..حتی وقتی پیشش هم هستم با معاشقه خیلی تحریکم میکنه البته من همزمان لذت هم میبرم ولی باز حتی زمانی که  خودش هم کلیتوریسمو میماله من اصلا ارضا نمیشم.با اینکه واژنم خیس میشه ولی یه جورایی انگار حسش از بین میره.روشهای دیگه رو هم امتحان کردم ولی باز با وجود تحریک جنسی اصلا حس ارضا شدن در من به وجود نمیاد.حتی چندبار تلقین هم کردم ولی هیچ فایده ای نداشت .دلیلش چیه؟؟ البته اینم بگم ما چون تو مراحل اولیه ی نامزدی هستیم دخول نداشتیم.

با درود
    منم همینطوریم که واقعا ازاین موضوع رنج میبرم
    دلیلش واسه اینه که هر انسانی که خودارضایی داره حین این عمل خودشو به بهترین شیوه ی ممکن ارضا میکنه چون خودش از نقاط حساس بدنش اطلاع داره ولی وقتی وارد رابطه ی واقعی میشه چون شریک جنسیش از نقاط حساسش اطلاع نداره ویا اگه اطلاع داره به طور صحیح نمیتونه اون قسمتو تحریک کنه اون شخص دارای سرخوردگی میشه و همش پیش خودش میگه شاید مشکلی دارم ؟! اما اینطور نیست چون ما به طور یه طرفه همیشه ارضا شدیم این مشکل باقرارگرفتن تو رابطه ی واقعی واسمون پیش میاد من اینارو ازخودم نمیگم این حرفارو به طور ملموس حس ودرک کردم.اما راه حلش اینه که به شریکتون نقاط حساستونو بگین خجالتو بذارین کنار و بگید دوس دارید رابطه چطور باشه با صحبت کردن در مورد چگونگی انجام نزدیکی این رابطه واقعا لذت بخش میشه .و کار دیگم اینه که تمرکزکنین مثلا وقتی نامزدتون شمارو میبوسه فقط تمرکزتون رو بوسیدن باشه و به خودتون اصلا تلقین نکنید که تحریک نمیشم و ازاین حرفا چون کارو بدتر میکنه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. من فکر میکنم اگه رو کلیتوریست بازم کار کنی موفق میشی
    فقط ممکنه زمان ارضا شدنت طولانی بشه وگرنه ارضا اتفاق میافته

13. gilarin نوشته است: در جواب ندا خانوم...عزیزم مشکل من تحریک نشدن نیس...من خیلی راحت تحریک میشم حتی شده که خودمم رابطه رو شروع کنم حرفتون درسته ...ولی باز ارضا نمیشم.ممنون

به نظر من با توجه به حرفهاتون شما از بس با دیدن فیلم ارضا شدید به این روش عادت کردید
    بدن انسان به هر چیزی میتونه عادت کنه پس باید به مرور خودت و بدنت رو به حالت جدید عادت بدی
    شاید اولش سخت باشه اما سعی کن اصلا به فیلم فکر نکنی و تنها روی عامل خودت تمرکز کنی
    درمورد اینکه چرا برات کم رنگ میشه همون عدم لذت بردنه
    یعنی چون از رابطه با نامزدت کمال لذت رو نمیبری داره برات بی اهمیت میشه
    برای ارضا شدن بدون دخول راههای زیادی وجود داره

14. من و نامزدم به دلیل معذوریت های دوران نامزدی رابطه ی کنترل شده ای داریم
    اما زمانی که پریود هستم ، گاهی ایشون رو با دست و کف ارضا میکنم ، آیا این عمل برای مرد خودارضایی محسوب میشه ؟ با توجه به اینکه با انجام یک معاشقه کامل و نهایتا توسط دست من ارضا میشن  .

15. hhhaaa نوشته است: من و نامزدم به دلیل معذوریت های دوران نامزدی رابطه ی کنترل شده ای داریم
    اما زمانی که پریود هستم ، گاهی ایشون رو با دست و کف ارضا میکنم ، آیا این عمل برای مرد خودارضایی محسوب میشه ؟ با توجه به اینکه با انجام یک معاشقه کامل و نهایتا توسط دست من ارضا میشن  .

سلام

خود ارضایی چیزی جز انجام رابطه ی جنسی نیست و از نظر پزشکی عارضه ی خاصی نداره و به غیر از کشورمون در سایر کشورها تفکیکی بین این دو نیست.
    شما هر طور که هر دو طرف لذت می برید (و البته روابط مصداق پارافیلیا نباشند) رابطه برقرار کنید و مشکلی وجود نداره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید