شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مواد غذایی مفید بعد از رابطه جنسی

1. سلام
    یه سوال داشتم، همسر من خیلی گرم مزاج هستن، و قالب اوقات اگه وقت داشته باشن حتما روزی یکبار رابطه دارن، میخاستم بدونم باتوجه به اینکه ایشون رابطشون خیلی زیاده ، از طرفی درگیری شغلی هم زیاد دارن یعنی زمان کافی برای استراحت ندارن
    بعد از رابطه ی جنسی، که منی زیادی ازشون خارج میشه چه مواد غذایی مصرف کنن که بدنشون ضعیف نشه و تقویت بشه و همچنین جبران انرژی از دست رفته رو بکنه؟؟
    من خیلی براشون نگرانم

2. mari_1365 نوشته است: سلام
    یه سوال داشتم، همسر من خیلی گرم مزاج هستن، و قالب اوقات اگه وقت داشته باشن حتما روزی یکبار رابطه دارن، میخاستم بدونم باتوجه به اینکه ایشون رابطشون خیلی زیاده ، از طرفی درگیری شغلی هم زیاد دارن یعنی زمان کافی برای استراحت ندارن
    بعد از رابطه ی جنسی، که منی زیادی ازشون خارج میشه چه مواد غذایی مصرف کنن که بدنشون ضعیف نشه و تقویت بشه و همچنین جبران انرژی از دست رفته رو بکنه؟؟
    من خیلی براشون نگرانم

سلام دوست عزیز

همسر شما بعد ازاتمام رابطه می تونن شیرگرم کنن و1قاشق غذاخوری عسل به شیرگرم اضافه کنند وبعد میل کنن.میتونن ازغذاهای دریایی مثل ماهی ومیگو استفاده کنند ازموادی که فسفر وکلسیم دارند بیشتراستفاده کنند تا انرژی ازدست رفتشون برگرده.

موفق باشی

3. mari_1365 نوشته است: سلام
    من خیلی براشون نگرانم

سلام

رابطه ی جنسی مانند هر فعالیت دیگری (پیاده روی، خوابیدن، نشستن و ...) مقدار کالری معمولی می سوزونه و اتفاق خاصی رخ نخواهد داد
    بر خلاف نظر عوام که فکر میکنن با خروج مایع منی طرف ضعیف میشه! و غش و ضعف میکنه!!
    باید بگم که بیش از 97 درصد این مایع آب هست و با خروج اون هیچ اتفاق خاصی نمیفته و کالری سوخته شده با تغذیه ی معمولی روزانه جبران خواهد شد و نیازی به چیز خور کردن طرف نیست!

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. mari_1365 نوشته است: سلام
    من خیلی براشون نگرانم

1- رابـطه جنـسی مـعمولاً عصر هنگام و یا در شب صورت می گیرد، یـعـنـی پس از بـازگشـت مـردان از سر کارشان.
    بنابراین خستگی مردان پیش از برقراری رابطه جنسی یکی از فاکتورهای ایجادخستگی بعدرابطه می باشد.

2- ارگاسم (اوج لذت جنسی) در مردان با انزال توام است. مردان پیش ازارگاسم و انزال یک سطح بالای تنش را در بدن خود تجربه میکنند. سپس پس ازانزال یک احساس رهایی و آزادسازی انرژی را تجربه میکنند که باعث خستگی جسمی مردان میشود.

3- ارگاسم باعث آزادسازی هورمونهای آندورفین و اکسی توسین میشود. این موادایجاد نشاط، خوشی، آرمیدگی، تمدد اعصاب و خواب آلودگی میکنند. بنابراین مردان سست، بی حال و ریلکس شده و روند به خواب رفتن تسهیل میشود.

4- هجوم خون پس از ارگاسم عضلات را از گلیکوژن (ماده انرژی زا) تخلیه میکند و از آنجایی که مردان از توده عضلانی بیشتری برخوردارند، بنابراین احساس خستگی بیشتری میکنند.
    هرچند که نگه داشتن تعادل در هر زمینه ای بهتر است اما گاهی برخی افرادازنظر جسمی وروحی نیازمند تعداددفعات بیشتری برای مقاربت هستند با توجه به موارد بالا اگر صبح نزدیکی دارن کمی نوشیدنی که دارای قهوه باشه به هوشیاری ایشان برای شروع کارروزانه بد نیست واگر شب رابطه داشته باشند تا صبح انرژی ایشان تمدید میشود نگران نباشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. با سلام
    اولا من به شوهر شما تبریک میگم به خاطر داشتن همسر مهربان و دلسوزی مثل شما. دوما همونطور که دوستان گفتن بیشتر حجم مایع مردانگی آب هست و بعد از رابطه جنسی مصرف مایعات ومواد قندی به راحتی حجم آب از دست رفته رو میکنه و از این بابت شما نباید هیچ نگرانی داشته باشید. سوما با توجه به اینکه رابطه جنسی همسرتون خیلی زیاده ممکنه در دراز مدت مسائلی چون فتق یا واریکوسل به دلیل فشار زیاد به اندام جنسی همسرتون براشون رخ بده. به همین دلیل یه چکاپ بد نیست که ایشون انجام بدن.
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید