شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزن سوزن شدن و بیماری قلبی؟!

1. heliaa

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    دختری 18 ساله هستم.
    امروز ظهر قلب درد عجیبی گرفتم. که تا چند دقیقه با نفس کشیدن بدتر میشد. بعدش هم تا بیست دقیقه حدودا، درد میکرد...به پشت هم میزد...
    از عصر به این طرف بدنم، نه فقط دست و پا، گزگز میکنه و حتی گاهی حس میکنم میسوزه.
    میخواستم بدونم این دو با هم مرتبط اند؟
    و البته اینکه تپش قلب زیاد میگیرم. و تیر ماه به دکتر عمومی مراجعه کردم برای درد قلبی که گاها داشتم، اما این مدلی نبود، بدون گرفتن نوار قلب کرودیازپوکساید و پرانول دادن. که تا یه مدت میخوردم. اما مدتی ست که تپش قلبم شروع شده و امروز هم که اینطوری.
    البته این گزگز کردن بدن مدتیست دارم اما نه به این شدت...
    و اینکه من برای زانوهام 9 جلسه لیزر درمانی رفتم که 2تا دستگاهاش جریان برق وصل میکردن که البته اذیت نمیکرد. و من بعد از اون حس گزگز شدن دارم. ایا ممکنه بخاطر اون باشه؟

یک ماهی هست که سردرد و چشم درد دارم که فکر نمیکنم مرتبط باشه. و اگه لازمه بگم.

پیشاپیش سپاس از وقت با ارزشتون که گذاشتین برای خوندن و پاسخ دادن Smile

2. heliaa نوشته است: با سلام.
    دختری 18 ساله هستم.
    امروز ظهر قلب درد عجیبی گرفتم. که تا چند دقیقه با نفس کشیدن بدتر میشد. بعدش هم تا بیست دقیقه حدودا، درد میکرد...به پشت هم میزد...
    از عصر به این طرف بدنم، نه فقط دست و پا، گزگز میکنه و حتی گاهی حس میکنم میسوزه.
    میخواستم بدونم این دو با هم مرتبط اند؟
    و البته اینکه تپش قلب زیاد میگیرم. و تیر ماه به دکتر عمومی مراجعه کردم برای درد قلبی که گاها داشتم، اما این مدلی نبود، بدون گرفتن نوار قلب کرودیازپوکساید و پرانول دادن. که تا یه مدت میخوردم. اما مدتی ست که تپش قلبم شروع شده و امروز هم که اینطوری.
    البته این گزگز کردن بدن مدتیست دارم اما نه به این شدت...
    و اینکه من برای زانوهام 9 جلسه لیزر درمانی رفتم که 2تا دستگاهاش جریان برق وصل میکردن که البته اذیت نمیکرد. و من بعد از اون حس گزگز شدن دارم. ایا ممکنه بخاطر اون باشه؟

یک ماهی هست که سردرد و چشم درد دارم که فکر نمیکنم مرتبط باشه. و اگه لازمه بگم.

پیشاپیش سپاس از وقت با ارزشتون که گذاشتین برای خوندن و پاسخ دادن Smile

سلام

سوزن سوزن شدن بدن و گز گز کردن میتونه به خاطر

- اضطراب و مشکلات عصبی
    - کمبود خون
    - سندروم تونل کارپ
    - دیابت
    - و ... باشه.

نظر من اینه که اون تپش قلب شما به خاطر اضطراب به وجود اومده و همین اضطراب دامنه دار دلیل خوبی برای پارستزیا (سوزن سوزن شدن بدن) هست. داروهای تجویزی (کلرودیازپوکساید و پروپرانولول) هم ضد اضطراب هستن و تپش قلب رو کاهش میدن. خلاصه اگه این پارستزیا ادامه داشت شما باید به متخصص غدد مراجعه کنی تا علت اصلی مشخص بشه و در صورت نیاز درمان مناسب صورت بگیره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید