شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارضای جنسی

1. با سلام وتشکر
    من و خانومم یک ساله که ازدواج کردیم.
    توی این مدت و مواقعی که با هم رابطه جنسی داشتیم خانومم هیچ لذتی از انجام کار نمی بره و میگه که هیچ حسی نداره و لذتی نمی بره و حتی زمانی که خودش هم از هر لحاظ آماده رابطه است و دوست داره که این کار انجام بشه.اما با نوازش قسمت کلیتوریس بیشتر تحریک میشه تا دخول.
    مشکل از چیه؟ آیا نیاز به درمان داره ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

2. starx نوشته است: با سلام وتشکر
    من و خانومم یک ساله که ازدواج کردیم.
    توی این مدت و مواقعی که با هم رابطه جنسی داشتیم خانومم هیچ لذتی از انجام کار نمی بره و میگه که هیچ حسی نداره و لذتی نمی بره و حتی زمانی که خودش هم از هر لحاظ آماده رابطه است و دوست داره که این کار انجام بشه.اما با نوازش قسمت کلیتوریس بیشتر تحریک میشه تا دخول.
    مشکل از چیه؟ آیا نیاز به درمان داره ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

با درود
    اين بستگي به طبيعت افراد داره و هر فردي به شكل خاصي تحريك ميشه و به ارگاسم ميرسه. بعضي با مالش كليتوريس و برخي با دخول و حتي هر دوش. اما اين كه همسرتون از رابطه جنسي لذتي نميبره اين يك بحت ديگست و من مطمئنم اگر فقط در همين سايت سرچ كنيد هزاران روش رو ياد ميگيريد تا بتونيد همسرتون رو به اوج لذت برسونيد. ميتونيد از منابع ديگه هم استفاده كنيد.
    اگر سعي خودتون رو بكنيد حتما موفق ميشيد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام. من 31 سالمه و مدت 5 ساله که ازدواج کردم و تو این مدت هیچ وقت از رابطه جنسی لذت نمی برم.پیش پزشک و مشاور رفتم، پوزیشن های مختلف رو امتحان کردیم، cd های آموزشی رو دیدیم ولی هیچ کدوم فایده ای نداشته.من داخل واژنم هیچ حسی ندارم و تحریک کلیتوریس هم برام خیلی خسته کننده میشه و نتیجه ای نداره. می خواستم بدونم که برای حل این مشکل چه راه دیگه ای وجود داره؟ ممنون میشم اگه بهم جواب بدین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام منم همین مشکلو دارم تورو خدا دوستان بیاین ج این پست منو بدین دیگه دیوونه شدم
    من دخترخیلی هاتی هستم ولی نمیدونم چرا حتی از نوازش و بوسه و... لذت نمیبرم چه برسه به چیزای دیگه.من چندوقت پیش بانامزدم یه رابطه ی سطی داشتم ولی لذت نبردم نمیدونم چرا؟؟؟؟
    من خیلی سریع تحریک میشم ولی نمیدونم چرا اصلا تحریک نشدم ؟ وقتی نامزدم منومیبوسه یا در اغوش میگیره ونوازشم میکنه بعضی وقتا تحریک میشم وبعضی وقتا اصلا...حتی وقتیم که تحریک میشم خیلی موقتیه وبعدش سریع ازبین میره..بایداعتراف کنم که خودارضایی داشتم و خیلی تحریک میشدم و همیشه با خودم میگفتم که اگه همین کارارو یه اقا انجام بده (باعرض پوزش)چقد لذت بخشه ولی اصلا اینطور نبود.خیلی روحیم خراب شده ...توروخدا اقایون خانوما ممنون میشم راهنماییم کنید...

5. بعد از مدتها، با سلام

فکر می کنم تا حالا پست خاصی راجع به این مسائل نداشتیم ولی بارهای خیلی زیادی در لابه لای حرفهای بیشتر کاربرا، توی پست های مختلف، به این چیزا اشاره هایی شده
    من چیزایی رو که می دونم می گم، امیدوارم که بازتاب مثبتی داشته باشه، و منتظر نظرات دیگه هم می مونیم

از اول شروع می کنم: همه ی خانم ها طی یه فرآیند همیشگی و معین ارضا نمی شن و به ارگاسم نمی رسن. این سیستم توی خانم ها هیچ تشابهی به آقایون نداره. آقایون حتما باید به انزال برسن تا ارضا بشن و تموم! اما خانم ها در انواع و اقسام مدل ها و روش ها به این ارضا شدن و تموم شدن رابطه می رسن. بعضی ها حتما باید دخول کامل رو تجربه کنن، یعنی تا آلت پارتنرشون به طور کامل وارد واژنشون نشه هیچ لذت کاملی رو کسب نمی کنن و رابطه شون بی نتیجه می مونه. بعضی ها با لمس و مالش و تحریک کلیتورسه که به ارضا شدن می رسن. یعنی نه اینکه بدون دخول باشه رابطه شون! نه! بلکه اونا بازی با کلیتوریس رو بیشتر می پسندن و این بیشتر ارضاشون می کنه که این امر بیشتر بیشتر بیشتر توی خانم هایی دیده می شه که خود ارضایی داشتن یا دارن، چون انقدر با تحریک کلیتوریسشون به اوج لذت رسیدن همون کار واسشون شده یه روند تعیین شده ی ذهنی، که دیگه ذهن و روح عادت کرده به اینکه این روند شکل بگیره تا اونام زنگ ارضا شدنو بزنن! بعضی ها هم هستن که به شیوه های مختلف دیگه ارضا می شن. یکی با رابطه ی مقعدی ارضا می شه (اصلا کاری به نوع رابطه ی مقعدی و نفی شدنش از طرف جمع کثیری از کاربرای سایت ندارم!! ) ، یکی هم با همون لمس و تحریک اندام های جنسیش، خوردن و لیسیده شدن بدنش به ارضا شدن می رسه. اینا تو همه یکسان نیست و هرکسی باید بنا به روابط جنسی که داره، خودشو بدنشو کشف کنه تا بفهمه چه جوری به ارضا شدن می رسه  از روابطش نهایت لذت رو ببره

خب؛ این از این

فکر می کنم، بدن خانم ها همیشه ی همیشه نمی تونه آمادگی رابطه ی جنسی رو داشته باشه. هیچ دلیل مستند و علمی برای این حرفم ندارم. اینو از خودم و بدنم و البته آدمهایی که می شناختمشون و از مسائلشون باخبر بودم می گم. واسه همین آمادگی نداشتن همیشگیه که بعضی وقتا از روابطمون لذت نمی بریم.
    خود من یه وقتایی با اینکه همیشه داغ بودم و میل به رابطه رو داشتم، ولی چون (حس می کنم) آماده نبودم یا به دلایل مثلا عصبی یا هر چیز دیگه تمرکزم توی رابطه ی جنسی نبود، ازش هیچ لذتی نمی بردم حتی دست زدن به بدنم و لمس و تحریک ها برام ناخوشایند بود و حتی گاهی اشکم هم در میومد. نمی دونم دلیل اصلی اش چی می تونه باشه. شاید مسائل هورمونی و زمان تخمک گذاری و اینا! شایدم فکر مشغول و گرفتاری های عصبی و سردرگمی های همیشگی! شاید آماده نشدن برای رابطه! شاید عجله کردن پارتنر برای شروع و پایان یه رابطه! شاید مناسب نبودن مکان و زمان انجام رابطه و اینکه توی اون فضا آرامش جنسی وجود نداره. نمی دونم کدوم یک از اینا می تونه دلیل پر رنگ تری باشه، ولی به طور یقین یکی از اینا یا چند تاش با هم می تونه یه نارضایتی بزرگ رو ار روابط جنسی سبب بشه و هیچ لذتی رو برای خانم فراهم نکنه، و این نارضایتی به آقایون هم منتقل بشه

بارها گفته شده، باید یه محیط مناسب برای رابطه فراهم بشه. نه همیشه توی رختخواب و زیر پتو! نه همیشه یه جای ثابت و مشخص و تکراری. تنوع مکان و زمان رابطه می تونه کمک بسیار بزرگی به بهبود احساسات جنسی بکنه. حتی تنوع یه صدای آرامش بخش و زیبا! همیشه که نباید فقط صدای دو نفر باشه که توی فضا بپیچه! می تونیم با یه موزیک دوست داشتنی و ملایم به فضا رنگ بدیم. تنوع دادن توی لباسها، مخصوصا لباس زیر هر دو طرف می تونه یه تاثیر وصف نشدنی رو توی حس جنسی شون بزاره. روند تکراری هر دفعه ی شروع رابطه رو تغییر بدین. همیشه چه جوری شروع می شه؟ کی پیشقدم می شه؟ وقتی می خواین شروع کنین معمولا از چه کاری شروع می کنین؟ معمولا چه حرفی رو اولش می زنین؟ معمولا از کدوم اندامها شروع می کنین؟ همه ی اینا رو تغییر بدین. همیشه که نباید یکی از طرفین فاعل باشه  اون یکی مفعول! همیشه که نباید یه روند تکراری و سنتی طی بشه! به جنس رابطه رنگ جدیدی بدین! نیازی نیست توی فیلم های پورن دنبال این تنوع جدید باشین! به احساس و نیاز خودتون و طرف مقابلتون که یه کم نزدیک بشین کم کم همه چی دستتون میاد. تا طرف مقابلتون خودش این حس رو بهتون نداده و خودش تمایلی نشون نداده سراغ آلت تناسلی اش نرین. خیلی ها رو شنیدم که رابطه ی جنسی رو خوابیدن و ک*ر*د*ن و بلند شدن و رفتن می دونن (ببخشید به خاطر گفتاری که داشتم) اینو توی خیلی از جوون ها هم متوجهش شدم! نباید اینطوری باشه. رابطه ی جنسی قرار نیست که همه اش توی آلت تناسلی طرفین خلاصه بشه. حس و نیاز جنسی فرد رو می شه در نقطه نقطه ی بدنش جستجو کرد و بعد وقتی تمایل و آمادگیشو دیدین برین سراغ در آوردن لباس زیرش و کار با آلت تناسلی اش.
    باید به دیدگاه هامون تغییرات زیادی بدیم تا بتونیم از روابط جنسی مون نهایت لذت رو ببریم. چون به طور یقین این لذت بردن از روابط جنسی سالم هست که بقیه ی زندگی ما رو می تونه به خوبی ضمانت کنه.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. ممنون از جواب کاملتون
    فقط ی سوال دیگه دارم اگه جواب بدین خخخخخخخخخخخخیلی ممنون میشم
    تامزد من وقتی منو بدون لباس یا با ارایش ولباسای تحریک کننده میبینه تحریک نمیشه البته اینو بگم که من ازنظر صورت و اندام کم ندارم اینو خودش بارهاوبارها گفته ولی مثلا اگه سینه هامو ببینه تحریک نمیشه حتی با خوردن التشم تحریک نمیشه و میگه من دیر تحریک میشم ولی اخه مگه میشه که یه پسر اینطوری باشه ایشون منو شدیدا دوست داره و واسه بدست اوردن من خیلی تلاش کرده ومیخوام بگم مشکل از این نیست که ایشون علاقه ای به من نداره یا بی میله ولی نمیدونم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
    من تو پست یکی از دوستا خوندم که حتی باشنیدن صدای نامزدش التش بلندمیشه ومایع پیش انزالو ترشح میکنه من حتی بارها دیدم که پسرا حتی با دیدن اندام یه خانوم با مانتو التشون.....وقتی میگم دیگران اینطورین میگه اونا منحرفن واز این حرفا.ولی نامزدم حتی با لخت دیدن من تحریک نمیشه و چندوقت پیش ازم پرسیددوس دارم چندوقت یبار رابطه جنسی داشته باشیم و من گفتم هرروز وایشون گفتن که هفته ای دوسه بار واقعا نمیدونم دلیل این رفتار از یه پسر 20ساله چیه؟؟؟ انگار یه گوله یخه...بخدا من ظاهرم کامله قدم170و وزنم60 وچشام درشته و....خلاصه مشکل ازظاهرم نیست که بگم شاید من طوری نیستم که تحریک شه.هرکاری کردم که تحریک شه مث پوشیدن لباس زیرای تحریک کننده وخیلی چیزای دیگه ولی اثر نداشت خانوم Haaleممنون میشم دوباره راهنماییم کنید
    ازدوستان دیگم خواهشمندم راهنماییم کنن بخدا ثواب داره

7. 30nderella نوشته است: ممنون از جواب کاملتون
    تامزد من وقتی منو بدون لباس یا با ارایش ولباسای تحریک کننده میبینه تحریک نمیشه البته اینو بگم که من ازنظر صورت و اندام کم ندارم اینو خودش بارهاوبارها گفته ولی مثلا اگه سینه هامو ببینه تحریک نمیشه حتی با خوردن التشم تحریک نمیشه و میگه من دیر تحریک میشم ولی اخه مگه میشه که یه پسر اینطوری باشه ایشون منو شدیدا دوست داره و واسه بدست اوردن من خیلی تلاش کرده ومیخوام بگم مشکل از این نیست که ایشون علاقه ای به من نداره یا بی میله ولی نمیدونم دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟
    من تو پست یکی از دوستا خوندم که حتی باشنیدن صدای نامزدش التش بلندمیشه ومایع پیش انزالو ترشح میکنه من حتی بارها دیدم که پسرا حتی با دیدن اندام یه خانوم با مانتو التشون.....وقتی میگم دیگران اینطورین میگه اونا منحرفن واز این حرفا.ولی نامزدم حتی با لخت دیدن من تحریک نمیشه و چندوقت پیش ازم پرسیددوس دارم چندوقت یبار رابطه جنسی داشته باشیم و من گفتم هرروز وایشون گفتن که هفته ای دوسه بار واقعا نمیدونم دلیل این رفتار از یه پسر 20ساله چیه؟؟؟ انگار یه گوله یخه...بخدا من ظاهرم کامله قدم170و وزنم60 وچشام درشته و....خلاصه مشکل ازظاهرم نیست که بگم شاید من طوری نیستم که تحریک شه.هرکاری کردم که تحریک شه مث پوشیدن لباس زیرای تحریک کننده وخیلی چیزای دیگه ولی اثر نداشت خانوم Haaleممنون میشم دوباره راهنماییم کنید

با سلام البته با اجازه هاله عزیز سیندرلای عزیز با این مشخصاتی که شما گفتی واقعا هم شبیه سیندرلا هستی من تورا از نظر روانشناسی راهنمایی میکنم به نظر من یه چند روزی با پوشش معمولی جلوش ظاهر شو و از پوشیدن لباس زیرو تحریک کننده خودداری کن شاید انقدر از این لبلاسها جلوش پوشیدی براش عادی شدی شاید اینجوری یه تغییری کنه و به دنبال دلیل این کارت بیاد و خودش در صدد تحریک کردن تو بشه البته توجه داشته باش فقط میگم یه چند روزی این کارو کن شاید اگه طولانی شه مشکلات دیگر به وجود بیاد موفق باشی

8. nedaaaaa نوشته است:
    30nderella نوشته است: ممنون از جواب کاملتون

با سلام البته با اجازه هاله عزیز سیندرلای عزیز با این مشخصاتی که شما گفتی واقعا هم شبیه سیندرلا هستی من تورا از نظر روانشناسی راهنمایی میکنم به نظر من یه چند روزی با پوشش معمولی جلوش ظاهر شو و از پوشیدن لباس زیرو تحریک کننده خودداری کن شاید انقدر از این لبلاسها جلوش پوشیدی براش عادی شدی شاید اینجوری یه تغییری کنه و به دنبال دلیل این کارت بیاد و خودش در صدد تحریک کردن تو بشه البته توجه داشته باش فقط میگم یه چند روزی این کارو کن شاید اگه طولانی شه مشکلات دیگر به وجود بیاد موفق باشی

با درود
    با توجه به توصيفات شما به نظر من مشكل كلي از نامزدتونه. از اونجايي كه شما خودتون رو يك خانم هات ميشناسيد و نامزدتون حتي از ديدن بدن شما تحريك نميشه، قطعا ايشون هيچ حسي نداره تا به شما منتقل كنه پس نمي تونه شما رو تحريك كنه. يه مشكل ديگه اينه كه شما سابقه ي خود ارضايي داشتي پس الان با يك پوزيشن خاص و با يك سري حركات خاص بيشتر تحريك مي شي. به قول معروف شرطي شدي. من فكر ميكنم بايد بيشتر روي نامزدتون كار كنيد و سعي كنيد بهش بفهمونيد كه با چه كارايي لذت مي بريد. الان بهترين موقعيته چون بعد از ازدواج و بعد از گذشت زمان اهميت اين حرفها كمتر ميشه. حتما شنيديد كه ميگن آقايون ...شون كه از پل رد ميشه ديگه خيالشون راحت ميشه! البته قصد توهين به آقايون رو ندارم ولي اين يك قانون كليه كه من در مورد تمام اطرافيانم ديدم. پس عجله كن و قبل از ازدواج مشكلت رو حل كن.

9. 30nderella نوشته است: ممنون از جواب کاملتون

مثل اینکه واقعا سایت دچار مشکل شده، این بار چندمه که دارم جواب شما رو می نویسم و ارسال می کنم

خوشحالم که حرفام براتون مفید بود
    ببینید؛ همه ی آدمها رابطه ی جنسی رو دوست دارن، نمی شه که دوستش نداشت! یه غریزه ی کاملا طبیعی و یه حس کاملا غریزیه. ولی این حس و تمایل و احساس نیاز نمی تونه توی همه ی آدمها یکسان باشه، و اینجوری می شه که کم کم می بینیم طرف مقابلمون زیاد تمایلی نشون نمی ده و دیر به دیر میاد سمتمون، یا اینکه خیلی تمایل داره که زود به زود رابطه داشته باشه باهامون، و یا اینکه در یه حد نرمالی هست. نمی تونیم به راحتی اتیکت سرد مزاجی یا گرم مزاجی رو روی افراد برنیم. این یه موضوع خیلی گسترده است. ولی خب شما در نظر داشته باش که علاقه ی نامزدت بهت و اینکه برای رسیدن بهت خیلی تلاش کرده نمی تونه دلیل این باشه که حس و نیاز جنسی اش فوران کنه همیشه! من فکر می کنم شاید شما زیادی جلوش تکراری ظاهر شدی. منظورم توی نحوه ی پوشش و ایجاد تنوع های مثلا رنگی برای لباسهات نیست. ببین دوست من، هر چقدر جلوی یه مرد لخت تر باشی اون کمتر واست مشتاقه. چه شوهر رسمی ات باشه که هر روز توی خونه می بینتت، چه نامزدت باشه که توی یه شهر دوره و دیر به دیر می بینیش، چه یه شریک جنسی عادی! وقتی اندام و بدن لختت رو به راحتی در معرض دیدش بزاری اون حریص تر و طمع کار تر نیست برای کشف کردن بدن تو! نمی گم جلوش ملحفه بپیچ به دور خودت! نمی گم نقاب بزن و خودتو بپوشون! می گم همیشه ی همیشه لخت و با لباس کم نباش جلوش! بزار واسه دیدن اندام لختت، واسه لمس قسمتهای لخت بدنت که زیر لباساته، تلاش کنه. بزار جوری باشی واسش که اون خودش مشتاق این باشه که لباساتو کنار بزنه تا از دیدن اندام هات مخصوصا اندام های جنسیت لذت ببره. این بهترین قدم واسه تحریک شدن همیشگیشه. مطمئن باش.
    در مورد اینکه مثلا می خواد هفته ای دو سه بار باهات رابطه داشته باشه و شما انتظار داری که هر روز این رابطه رو باهاش داشته باشی، می شه خیلی حرف زد. تمایلش به ایجاد رابطه، شاید یه کمی کمتر از شماست. شایدم الان که توی دوران نامزدی هستین به خاطر یه سری محدودیت ها (که می تونه هرچیزی باشه) اینجوری حرف می زنه. شایدم رابطه ی جنسیش با شما انقدر براش خوب و لذت بخشه که کاملا تخلیه ی می شه. اینو می دونی که اگه یه آدم از رابطه ی جنسی اش نهایت لذت رو ببره و به ارضای کامل دست پیدا کنه حتی ممکنه تا چند روز یا چند هفته به سمت رابطه ی جنسی هم نره؟
    این یه حرف علمی و ثابت شده است

***** کسانی که درباره ی رابطه ی جنسی تحقیق کرده اند و تجارب زیادی در زندگیشان به دست آورده اند به این نتیجه رسیده اند که اگر مقاربت 1 دقیقه به طول انجامد شخص دوباره پس از یکروز خواهان آن است. ولی اگر 3 دقیقه به طول انجامد شخص تا یک هفته حتی به آن فکر هم نخواهد کرد. آنان مشاهده کردند که اگر معاشقه بتواند 7 دقیقه به طول انجامد شخص چنان از رابطه ی جنسی رها خواهد شد که حتی تا سه ماه نیز رابطه ی جنسی به تصورش نخواهد آمد. حال اگر از طریق روشهای مدیتیشن بتوان این مدت معاشقه را باز هم طولانی تر کرد فرد به همان مراتب از ذهنیت رابطه ی جنسی و از شهوت تخلیه خواهد شد، زیرا چنان احساس رضایت و سروری از خود به جای می گذارد که تا مدتها بی نیاز خواهد بود. برای این کار کافی است در طول رابطه شخص آرام و آسوده تنفس کند. اگر بتواند طوری منضبط شود که تماما آسوده نفس بکشد مدت مقاربت می تواند طولانی تر شود. *****

اینو واست از یه مقاله ی علمی که از کتاب "از رابطه جنسی تا فراآگاهی" هست، کپی کردم
    امیدوارم به کارت بیاد دوست من

اینو در نظر داشته باش که همه ی مردها مثل هم نیستن و به طور یقین تمام مردها حس های جنسی مشترکی هم ندارن. آره شما درست می گی، هستند کسانی که تا صدای شریک جنسیشون رو می شنون آلتشون به نعوذ می رسه و البته هستند کسانی هم که انقدر باید روشون کار کنی تا تازه یه ذره تحریک بشن!

امیدوارم روابط لذت بخشی داشته باشین.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  10. از دوستای عزیزی که وقت گذاشتین ممنون. شاید تصور من از رابطه جنسی اشتباهه. من فکر می کنم که تو رابطه جنسی باید یک حس خوشایند وجود داشته باشه و در ادامش به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برسه. ولی برای من اصلا هیچ گونه حس خوشایندی بوجود نمیاد. سوال من اینه که با فرض صحیح بودن تصورات من آیا بدن من نباید هیچ واکنشی از خودش نشون بده چون خیلیا میگن این مساله بیشتر جنبه روحی داره. یعنی تو بدن من نباید هیچ سنسوری وجود نداره؟ ممنون میشم از کسایی که تجربه دارن بیان و نظراتشونو بگن.

11. من اظهارنظردوستان راخواندم  من هم تیتروارمطالبی رابطورکلی عرض میکنم شما برطرف نمودن عوامل نگران کننده قبل ازهرکاری رادراولویت قراردهید یعنی باارامش وریلکسی خودتان عملا به طرف مقابل بفهمانیدکه همه چیزOKمیباشد .انتخاب نورمناسب بسترمناسب ووقت مناسب رامدنظرداشته باشید .اگرهرکسی ازنظرروانی شرایط رامناسب پندارد وعواملی بیرونی یادرونی مزاحم خویش نبیند ومقابلش هم ارامش ووقت کافی برای اوبگذارد به یقین امادگی لازم رادرخودایجادخواهدکردوازهمنشینی لذت خواهدبردچه رسدبه همخوابگی. درجایی خواندم که افراداین جهان خیال میکنند که دریک دنیازندگی میکنند درحالیکه تعداددنیاهامعادل تعداد نفرات ان دنیاست

0

12. سلام دوستان
    من دارم به اين نتيجه ميرسم كه اكثثثر دختر خانم هايي كه خود ارضايي داشتن، بعد ازدواج ارضا نميشن از راه واژن. دوستان من يه بار اين سوال رو پرسيدم كه آيا خود ارضايي دوران مجردي دختر خانم ها ريا،تاثير داره به ارضا نشدن از راه واژن؟!!!، اما متاسفانه قفل كردن  سوالمو و متاسفانه خيلي از عزيزاني كه ميتونستن جواب بدن، نشد كه جواب بدن. * اين يه انتقاد شديد از جناب مدير سايت ، البته اگه اين بار اخراجم نكنه، چون تو دلم مونده بود *
    من خودم از بچگي خود ارضايي داشتم و زيادددد.
    فكر ميكنم ازدواج كنم ديگه با مالش كليتوريس بايد ارضا شم كه خيلي بده اين هم. چون خسته كننده ميشه.
    حالا خانم ها لطفا خانمي كنيد و بگيد آيا شما خانم هايي كه خود ارضايي داشتيد،الان از واژن ارضا ميشيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
    لطف كنيد و جواب بديد تا به يه پاسخي برسيممممم

13. golijoon_68 نوشته است: سلام دوستان
    من دارم به اين نتيجه ميرسم كه اكثثثر دختر خانم هايي كه خود ارضايي داشتن، بعد ازدواج ارضا نميشن از راه واژن. دوستان من يه بار اين سوال رو پرسيدم كه آيا خود ارضايي دوران مجردي دختر خانم ها ريا،تاثير داره به ارضا نشدن از راه واژن؟!!!، اما متاسفانه قفل كردن  سوالمو و متاسفانه خيلي از عزيزاني كه ميتونستن جواب بدن، نشد كه جواب بدن. * اين يه انتقاد شديد از جناب مدير سايت ، البته اگه اين بار اخراجم نكنه، چون تو دلم مونده بود *
    من خودم از بچگي خود ارضايي داشتم و زيادددد.
    فكر ميكنم ازدواج كنم ديگه با مالش كليتوريس بايد ارضا شم كه خيلي بده اين هم. چون خسته كننده ميشه.
    حالا خانم ها لطفا خانمي كنيد و بگيد آيا شما خانم هايي كه خود ارضايي داشتيد،الان از واژن ارضا ميشيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  
    لطف كنيد و جواب بديد تا به يه پاسخي برسيممممم

با سلام

چون زندگی مانند یک بوم نقاشی است که در آن از پاک کن خبری نیست انتهای هر حرفی کلمه اش رو تکرار می کنیدددددد؟

یکی از دوستان حرف از شرطی شدن زد که فکر می کنم درسته تا حدودی! وقتی بیایم خودمونو نسبت به یه رفتار جنسی یا یه روند تکرار شدنی همیشگی شرطی کنیم خب کاملا معلومه که نسبت به چیزای جدید دیگه زیاد کشش نشون نمی دیم و در مقابلشون قفل می شیم. مثل همین ارضا شدن از طریق فقط کلیتوریس برای خانم هایی که قبلا خود ارضایی داشتن یا دارن! این نمی تونه یه جنبه ی همیشگی و قطعی داشته باشه، ولی خب درصد زیادی همینطوری هستن. تا زمانی هم که فرد از دنیای تخیلات تک نفره و خود ارضایی ها فاصله نگرفته و وارد یه رابطه ی جنسی دو نفره نشده و دخول کامل رو تجربه نکرده نمی تونه راجع به سیستم ارضا شدنش در آینده اش نظر بده یا نگران بشه
    شما می گید که ارضا شدن فقط با مالش کلیتوریس خیلی بده چون تکراری می شه! ببین دوست من، من و شمای نوعی که خود ارضایی داریم و چون باکره هستیم زیاد چیزی رو وارد نمی کنیم و با فشار و مالش کلیتوریس ارضا می شیم همیشه که اینطوری نمی مونیم! چنین خانمی بعدها قراره دخول کامل رو تجربه کنه و به طور یقین شریک جنسیش با هزاران روش و رفتار جنسی اونو به سرخوشی فوق العاده ای برسونه، پس فقط لزوما مالش کلیتوریس در اون زمان نیست که رخ می ده! توی خود ارضایی اونم برای یه دختر باکره، راه دیگه ای برای ارضا شدن نیست واسه همینه که مرتب با مالش کلیتوریس خود ارضایی رو انجام می ده و تموم می شه می ره! اما توی روابط جنسی دو نفره که به طور حتم حس و حالش زمین تا آسمون با یه خود ارضایی فرق داره اتفاقات جنسی خیلی بیشتری هم رخ می ده و چاشنی رابطه می شه و باعث می شه نحوه ی لذت بردن خانم به انواع مختلفی تغییر پیدا کنه و این شرطی شدن یه جورایی فراموش بشه

14. mani6948 نوشته است: من اظهارنظردوستان راخواندم  من هم تیتروارمطالبی رابطورکلی عرض میکنم شما برطرف نمودن عوامل نگران کننده قبل ازهرکاری رادراولویت قراردهید یعنی باارامش وریلکسی خودتان عملا به طرف مقابل بفهمانیدکه همه چیزOKمیباشد .انتخاب نورمناسب بسترمناسب ووقت مناسب رامدنظرداشته باشید .اگرهرکسی ازنظرروانی شرایط رامناسب پندارد وعواملی بیرونی یادرونی مزاحم خویش نبیند ومقابلش هم ارامش ووقت کافی برای اوبگذارد به یقین امادگی لازم رادرخودایجادخواهدکردوازهمنشینی لذت خواهدبردچه رسدبه همخوابگی. درجایی خواندم که افراداین جهان خیال میکنند که دریک دنیازندگی میکنند درحالیکه تعداددنیاهامعادل تعداد نفرات ان دنیاست

0

گلی خانم منم به این نتیجه رسیدم .من خودمم خیلی خودارضایی داشتم و هم کلیتوریسمو تحریک میکردم هم دهانه ی واژنمو ...بیشتر واژنو...والان وقتی نامزدم فقط کلیتوریسمو مالش میده ارضانمیشم واگه فقط واژنم باشه بازم ارضا نمیشم .باید جفتش با هم تحریک شه .درست مث خودارضاییم. به قول دوستان شرطی شدمو کلا باهزار بدبختی ارضا میشم و بیچاره نامزدم پدرش درمیاد تا منو ارضاکنه... کاش زودتر میفهمیدم که خودارضایی چقد بده....راستی گلی خانوم من جواب پست شخصیتونو دادما ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. 30nderella نوشته است:
    mani6948 نوشته است: من اظهارنظردوستان راخواندم  من هم تیتروارمطالبی رابطورکلی عرض میکنم شما برطرف نمودن عوامل نگران کننده قبل ازهرکاری رادراولویت قراردهید یعنی باارامش وریلکسی خودتان عملا به طرف مقابل بفهمانیدکه همه چیزOKمیباشد .انتخاب نورمناسب بسترمناسب ووقت مناسب رامدنظرداشته باشید .اگرهرکسی ازنظرروانی شرایط رامناسب پندارد وعواملی بیرونی یادرونی مزاحم خویش نبیند ومقابلش هم ارامش ووقت کافی برای اوبگذارد به یقین امادگی لازم رادرخودایجادخواهدکردوازهمنشینی لذت خواهدبردچه رسدبه همخوابگی. درجایی خواندم که افراداین جهان خیال میکنند که دریک دنیازندگی میکنند درحالیکه تعداددنیاهامعادل تعداد نفرات ان دنیاست

0

گلی خانم منم به این نتیجه رسیدم .من خودمم خیلی خودارضایی داشتم و هم کلیتوریسمو تحریک میکردم هم دهانه ی واژنمو ...بیشتر واژنو...والان وقتی نامزدم فقط کلیتوریسمو مالش میده ارضانمیشم واگه فقط واژنم باشه بازم ارضا نمیشم .باید جفتش با هم تحریک شه .درست مث خودارضاییم. به قول دوستان شرطی شدمو کلا باهزار بدبختی ارضا میشم و بیچاره نامزدم پدرش درمیاد تا منو ارضاکنه... کاش زودتر میفهمیدم که خودارضایی چقد بده....راستی گلی خانوم من جواب پست شخصیتونو دادما ...

با درود
    من با قفل كردن پرسش دوستمون توسط مديريت سايت موافقم. دليلم اينه كه اصلا درست نيست كه در اين سايت كه قراره پرسش هاي علمي افراد پاسخ داده بشه يك سري عقايد غلط در ذهن افراد بوجود بياد. چون ممكنه مثلا آقاي محترمي كه عضو اين سايته بعدا ببينه همسرش فقط از راه كليتوريس به ارگاسم ميرسه و اين تبديل به يك داستان در زندگيشون بشه.
    اون كلمه ي شرطي شدن رو من خودم به كار بردم و معتقد بودم اون خانم شرطي شده كه از روابط دو نفره اون طور كه بايد لذت نمي بره اما اين قرار نيست به يك اصل كلي تبديل بشه.
    بدن افراد مختلف با هم متفاوته و هر كسي به نوعي از روابط جنسي لذت ميبره. اين خصوصيت بدن افراد بسته به شرايط ذهني هر شخص ميتونه چند درصد جسمي و چند در صد روحي و ذهني باشه. مثل همون رسيدن به ارگاسم و انزال خانمها؛ كه اگر به تاپيكش مراجعه كنيد متوجه ميشيد كه در صورتي كه فرد آمادگي ذهني رو داشته باشه ميتونه بعد از ارگاسم هنوز حس كنه كه نياز داره ادامه بده و همه چيز تموم نشده و به انزال برسه. البته تمام اين مسائل نياز به ممارست داره به همون ترتيب هم ممكنه يك شخص به هر دليلي "نه لزوما به دليل خود ارضايي" از طريق كليتوريس به ارگاسم برسه كه ميتونه با تمرين اين ذهنيت رو عوض كنه.
    دليل اين واكنش تقريبا شديد من اين بود كه خود من هرگز خود ارضايي نكردم دليلش غرور زيادم بود. چرا كه فكر ميكردم اين كار غرورم رو پيش خودم از بين ميبره. اما تا مدتهاي مديدي اين مشكل ارگاسم فقط از راه تحريك كليتوريس رو داشتم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید