شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناحیه ای تیره رنگ و آویزان در قسمت بیرونی اندام زن

1. در قسمت بیرونی اندام زن ناحیه ای تیره رنگ و آویزان وجود دارد این چیست و ایا در رابطه جنسی مشکلی ندارد؟
    عکسی که من از نواحی مختلف زن دیدم به نظر می رسید روی لب کوچک بزرگ شده و تیره رنگ شده و در عامیانه خروسک گفته می شه که در بیشتر زنان کوچک و در برخی افراد بیرون زده و منظره جالبی ندارد. ممنون می شم بیشتر مرا راهنمایی کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. این چیزی که شما گفتید همون لبهای کوچیکه
    و بزرگ و کوچیک بودنش در کیفیت رابطه ی جنسی تاثیر نداره ، نقطه ای که حساس هست بالای لب کوچیک کلیتوریسه، که اون در رابطه ی جنسی نقش ایفا میکنه
    ضمنا کوچیک و بزرگ بودنش به چیز خاصی بستگی نداره، از فردی به فرد دیگه متفاوته
    من فکر میکنم اینکه به قول شما در بعضی از افراد نمای زیاد جالبی نداره مهم نیست تو رابطه ی جنسی زوج ها باید از باهم بودن لذت  ببرن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. majidsajadiyan نوشته است: در قسمت بیرونی اندام زن ناحیه ای تیره رنگ و آویزان وجود دارد این چیست و ایا در رابطه جنسی مشکلی ندارد؟
    عکسی که من از نواحی مختلف زن دیدم به نظر می رسید روی لب کوچک بزرگ شده و تیره رنگ شده و در عامیانه خروسک گفته می شه که در بیشتر زنان کوچک و در برخی افراد بیرون زده و منظره جالبی ندارد. ممنون می شم بیشتر مرا راهنمایی کنید.

سلام

"منظره جالبی نداره" رو خوب اومدی، مگه در انظار عموم و تو ویترینه دوست من!
    سایز و رنگ لب های کوچک به دو عامل ژنتیک و وراثت مربوط میشه و اختلالی در رابطه ی جنسی ایجاد نخواهد کرد.
    شماتیکی از ناحیه ی تناسلی زنانه رو ببین تا درک درستی از این ناحیه داشته باشی.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید