شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی و پارگی پرده بکارت با ناخن

1. من دختری ۳۲ساله هستم .چندین سال پیش من مدتی خودارضایی داشتم با انگشت وگاهی فشاراب.اما انگشتم به داخل واژن نرفت .اماممکنه ناخنم به پرده بکارتم خورده باشه.همان زمان من به دلیل احساس گناه واضطراب به معاینه پیش دکترزنان رفتم وگفت پرده شما سالمه.بعدازان خودارضایی های من بسیارکم شد.امابه همان شکل سابق.این اواخر یکبارپام پیج خورد وزمین خوردم وبلافاصله واژنم به شدت درد گرفت وچون درد آن ادامه داشت و من دچاروسواس فکری شدیدی هستم (دارو هم می خورم )دوباره برای معاینه پیش دکترزنان رفتم.دکترعلاوه براینکه گفت پرده شما پاره است گفت شما با کسی نزدیکی سطحی داشته اید.من روحیه م خیلی به هم ریخت .وعصبانی شدم دکترگفت اگه مطمءنی برو پزشکی قانونی نامه بگیر.من اونجا هم رفتم ولی راهم ندادن .ولی یکی ازکارکنان اونجا به من گفت پزشکان اینجا معمولا مال بیمارستان زنان تو کریم خان هستند(اسمش یادم رفت)من اونجا رفتم وباهزارخواهش یکی ازاستادها معاینم کرد وگفت پرده شما ازدوجا پارگی داره مال الان نیست.معلوم هم نیست ازچیه ؟من ازحال بدم دوباره پیش دکتری که سالها پیش رفته بودم رفتم واوبا تعجب گفت شماسالمی پرده بکارت شما ازنوعی است که لبه های ان دندانه دندانه است. اگرکسی نزدیکی کرده باشه متوجه می شم.وگفت نوعش حلقوی.حتما قبل ازازدواج بیا نامه بگیر.اما من به خاطرعذابی که ازاین نگرانی دارم دوباره جای دیگه رفتم .تا مطمءن بشم که این دکترگفت پرده شما ۳۰دصد پارگی داره .من۵۰۰تومن میگیرم جمش کنم ممکنه کس دیگه ای تشخیص نده یا ازترس شکایت نگه پاره است.ازاین جریانبه بعد روحیهم داغونه .حتی دوباره بی اختیارخودارضایی می کنم.می خوام بدونم حرف کدومو قبول کنم؟چطوریکی میگه سالمی یکی می گه نه ؟پرده حلقوی می تونه دندانه دارباشه؟فاصله پرده بکارت تا بیرون نیم سانته که احتمال داشته باشه ناخنم خورده باشه؟اگه من موقع ازدواج با کسی رفتم دکترواون گفت اونجایی که من می گم بریم واون دکتر بگه سالم نیست من چیکارکنم ؟چجوری ثابت کنم با کسی رابطه نداشتم ؟(هیچوقت )حتی نمی تونم بگم خود ارضایی داشتم اونوقت فکرمی کنه دخترسالمی نیستم ازنظراخلاقی.

2. azade144 نوشته است: من دختری ۳۲ساله هستم .چندین سال پیش من مدتی خودارضایی داشتم با انگشت وگاهی فشاراب.اما انگشتم به داخل واژن نرفت .اماممکنه ناخنم به پرده بکارتم خورده باشه.همان زمان من به دلیل احساس گناه واضطراب به معاینه پیش دکترزنان رفتم وگفت پرده شما سالمه.بعدازان خودارضایی های من بسیارکم شد.امابه همان شکل سابق.این اواخر یکبارپام پیج خورد وزمین خوردم وبلافاصله واژنم به شدت درد گرفت وچون درد آن ادامه داشت و من دچاروسواس فکری شدیدی هستم (دارو هم می خورم )دوباره برای معاینه پیش دکترزنان رفتم.دکترعلاوه براینکه گفت پرده شما پاره است گفت شما با کسی نزدیکی سطحی داشته اید.من روحیه م خیلی به هم ریخت .وعصبانی شدم دکترگفت اگه مطمءنی برو پزشکی قانونی نامه بگیر.من اونجا هم رفتم ولی راهم ندادن .ولی یکی ازکارکنان اونجا به من گفت پزشکان اینجا معمولا مال بیمارستان زنان تو کریم خان هستند(اسمش یادم رفت)من اونجا رفتم وباهزارخواهش یکی ازاستادها معاینم کرد وگفت پرده شما ازدوجا پارگی داره مال الان نیست.معلوم هم نیست ازچیه ؟من ازحال بدم دوباره پیش دکتری که سالها پیش رفته بودم رفتم واوبا تعجب گفت شماسالمی پرده بکارت شما ازنوعی است که لبه های ان دندانه دندانه است. اگرکسی نزدیکی کرده باشه متوجه می شم.وگفت نوعش حلقوی.حتما قبل ازازدواج بیا نامه بگیر.اما من به خاطرعذابی که ازاین نگرانی دارم دوباره جای دیگه رفتم .تا مطمءن بشم که این دکترگفت پرده شما ۳۰دصد پارگی داره .من۵۰۰تومن میگیرم جمش کنم ممکنه کس دیگه ای تشخیص نده یا ازترس شکایت نگه پاره است.ازاین جریانبه بعد روحیهم داغونه .حتی دوباره بی اختیارخودارضایی می کنم.می خوام بدونم حرف کدومو قبول کنم؟چطوریکی میگه سالمی یکی می گه نه ؟پرده حلقوی می تونه دندانه دارباشه؟فاصله پرده بکارت تا بیرون نیم سانته که احتمال داشته باشه ناخنم خورده باشه؟اگه من موقع ازدواج با کسی رفتم دکترواون گفت اونجایی که من می گم بریم واون دکتر بگه سالم نیست من چیکارکنم ؟چجوری ثابت کنم با کسی رابطه نداشتم ؟(هیچوقت )حتی نمی تونم بگم خود ارضایی داشتم اونوقت فکرمی کنه دخترسالمی نیستم ازنظراخلاقی.

سلام

دوست من، اضطراب دامنه داری در شما دیده میشه که به نظر من بی مورده
    از مجموع صحبت های شما میشه متوجه شد که چیزی رو وارد واژن نکردید و فقط به ناخن تون مشکوک هستید
    مادامی که چیزی وارد واژن نشده برای بکارت اتفاق خاصی نمیفته و
    من می تونم با اطمینان خوبی به شما بگم که بکارت تون سالمه لذا نباید نگران باشید
    به پزشکی قانونی هم مراجعه کنید راه تون میدن! مدارک شناسایی رو به همراه فک کنم 12000 تومان (شاید بیشتر شده باشه که من جدیدا در جریان نیستم) حق ویزیت می گیرن و معاینه رو انجام میدن و برگه ی سلامت هم بهتون میدن.
    به اون جمله ی آخرتون هم زیاد فکر نکنین
    خلق در خدا خودارضایی رو تجربه کردن، می کنن و خواهند کرد و ابدا معیاری برای عدم سلامت اخلاقی نیست! و اتفاقا خوبه شما بدونی آقایی که برای بررسی قدرت باروریش اسپرموگرام میده مجبوره استمنا کنه و یا
    اون خانمی که از عدم ارگاسم رنج میبره و به روانپزشک مراجعه می کنه روانپزشک از masturbation برای موفقیت در رابطه ی جنسی کمک می گیره.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. دختري 32ساله هستم .سوال قبليم راجع به خودارضايي بود واينکه پيش 4دکتررفتم 3تاشون گفتن پرده شما سالم نيست........./اگه اينطوره پس چرا 3تا دکترمي گن پرده شما سالم نيست ؟يعني هرسه تاي اونها هم تشخيص ندادن؟اگه ناخنم يا انگشتم اتفاقي مثلا يک سانت تورفته باشه بازاحتمال پارگي نيست؟چون مال چند وقت پيشه يادم نيست ولي بيشترازاونو ديگه 100درصد مطمئنم نبوده.بازاين احتمالم نگرانم مي کنه.چون دکترمي گفت پرده شما به بيرون خيلي نزديکه وقتي پرسيدم چقدر عصباني شد گفت نمي تونم آناتومي وبرات توضيح بدم .عدم من وقتي رفتم پزشکي قانوني گفتم واسه چي اومدم حتي يواشکي تو اتاق دکترم رفتم گفت بدون نامه نمي شه .کسي ام اونجانگفت مي شه با مدارک بياي؟ پذيرش هم گفت بانامه بيا يا برو اون بيمارستانه که رفتم اونجوري گفتن .ضمنا مي شه بگيد چيکارکنم نام کاربريم عوض شه وسوالاتم مخفي باشه ازديد ديگران؟من هرچي گشتم نفهميدم يا من بلد نيستم !تشکر

4. azade144 نوشته است: دختري 32ساله هستم .سوال قبليم راجع به خودارضايي بود واينکه پيش 4دکتررفتم 3تاشون گفتن پرده شما سالم نيست........./اگه اينطوره پس چرا 3تا دکترمي گن پرده شما سالم نيست ؟يعني هرسه تاي اونها هم تشخيص ندادن؟اگه ناخنم يا انگشتم اتفاقي مثلا يک سانت تورفته باشه بازاحتمال پارگي نيست؟چون مال چند وقت پيشه يادم نيست ولي بيشترازاونو ديگه 100درصد مطمئنم نبوده.بازاين احتمالم نگرانم مي کنه.چون دکترمي گفت پرده شما به بيرون خيلي نزديکه وقتي پرسيدم چقدر عصباني شد گفت نمي تونم آناتومي وبرات توضيح بدم .عدم من وقتي رفتم پزشکي قانوني گفتم واسه چي اومدم حتي يواشکي تو اتاق دکترم رفتم گفت بدون نامه نمي شه .کسي ام اونجانگفت مي شه با مدارک بياي؟ پذيرش هم گفت بانامه بيا يا برو اون بيمارستانه که رفتم اونجوري گفتن .ضمنا مي شه بگيد چيکارکنم نام کاربريم عوض شه وسوالاتم مخفي باشه ازديد ديگران؟من هرچي گشتم نفهميدم يا من بلد نيستم !تشکر

سلام

در مورد معاینات بکارت تشخیص ها متفاوته و این جای تعجبی نداره دوست من.
    شما اگه چیزی وارد واژن نکردید برای بکارتتون اتفاق خاصی نمیفته که بخواید نگران باشید اما اگه انگشت وارد واژن شده ممکنه بکارت آسیب ببینه، ممکنه هم هیچ اتفاقی نیفته.
    پزشکی قانونی همون مواردی رو که گفتم بیشتر نمیخوان. نامه ی چی؟
    شاید جدیدا تغییر کرده باشه که من بی اطلاعم شاید هم شما حرفاشون رو درست متوجه نشدید.
    در آخر این رو بدونید که برخی فقط برخی از پزشکان دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود هستن و بر این قضیه واقف باشید که تنها برگه ی سلامتی که اعتبار حقوقی داره برگه ای هست که پزشکی قانونی صادر می کنه. و در صورتی که آسیب با انگشت باشه شما رو به به رابطه ی جنسی متهم نمیکنن! نگران نباشید.
    تغییر نام کاربری و مخفی کردن سوالات تون امکان پذیر نیست. نگران نباشید به جز من! کسی شما رو نمیشناسه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. ازاده ۳۲ساله.اگه بعد ازچند سال معاینه توسط پزشکی قانونی صورت بگیره دکترمی تونه تشخیص بده که پارگی به دلیل نزدیکی نبوده؟اگه پرده درست لبه واژنه چرا موقع معاینه دکتر نمی تونست راحت ببینه خیلی اذیت شدم اخرم با چراغ قوه تونست ببینه واگه بیرون باشه زیرلب کوچک که خیلی راحت پاره می شه ؟منظورتون ازلبه واژن لبه بیرونی الت تناسلی است؟اگه با اونجا فاصله داره چندسانت؟ ایا رقص میتونه باعث پارگی بشه؟ایا پرده حلقوی می تونه لبه هاش دندانه دندانه باشه ؟(اونی که گفتن لازمه تو پزشکی قانونی نامه کلانتری )اگه بتادینو تو لگن بریزم (تو اب)به خاطرعفونت نکردن مشکلی پیش نمی آد؟یکی ازهمکارانم چندسال بایکی نزدیکی داشته وبعدش برای معاینه رفته ودکتر گفته پرده شما سالمه چطور ممکنه اگه پرده خودشو ترمیم نمی کنه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. azade144 نوشته است: ازاده ۳۲ساله.اگه بعد ازچند سال معاینه توسط پزشکی قانونی صورت بگیره دکترمی تونه تشخیص بده که پارگی به دلیل نزدیکی نبوده؟اگه پرده درست لبه واژنه چرا موقع معاینه دکتر نمی تونست راحت ببینه خیلی اذیت شدم اخرم با چراغ قوه تونست ببینه واگه بیرون باشه زیرلب کوچک که خیلی راحت پاره می شه ؟منظورتون ازلبه واژن لبه بیرونی الت تناسلی است؟اگه با اونجا فاصله داره چندسانت؟ ایا رقص میتونه باعث پارگی بشه؟ایا پرده حلقوی می تونه لبه هاش دندانه دندانه باشه ؟(اونی که گفتن لازمه تو پزشکی قانونی نامه کلانتری )اگه بتادینو تو لگن بریزم (تو اب)به خاطرعفونت نکردن مشکلی پیش نمی آد؟یکی ازهمکارانم چندسال بایکی نزدیکی داشته وبعدش برای معاینه رفته ودکتر گفته پرده شما سالمه چطور ممکنه اگه پرده خودشو ترمیم نمی کنه ؟

سلام

1. شما نگران نباشید عامل ازاله کننده (آلت، انگشت، دیلدو و ...) برای متخصصین پزشکی قانونی که تقریبا مو رو از ماست بیرون می کشن، قابل تشخیصه و شما به داشتن رابطه ی جنسی متهم نخواهی شد.
    2. در مورد معاینه ی بکارت خدمتتون عرض کردم که تشخیص ها متفاوته و سوای دونستن آناتومی اون ناحیه عنصری به نام "تجربه" تشخیص درست تر رو مشخص میکنه.
    3. سختی یا آسونی ازاله شدن بکارت بسته به نوع اون متفاوته. از یکی با کوچکترین دخول و در حد نوک آلت ازاله میشه، یکی با تیغ و یه عمل جراحی، یکی دیگه هم تا اولین زایمان طبیعی باید منتظر بمونه.
    4. رقص باعث ازاله شدن بکارت نمیشه!
    5. ممکنه بکارت حلقوی، لبه های دندانه ای هم داشته باشه.
    6. استفاده ی بتادین برای واژن ابدا توصیه نمیشه.
    7. ممکنه اون پزشک کم تجربه یا بی تجربه بوده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    ببخشین من 20 سالمه و با نامزدم رابطه داشتم ولی نه در حد اینکه به بکارتم آسیب برسه و میدونم بکارتم سالمه ولی حالا باید برم پزشک قانونی برای گوهی سلامت
    میخواستم ببینم که پزشک قانونی میتونه تشخیص بده که من با کسی رابطه داشتم؟ در این صورت گواهی سلامت بهم میدن؟
    1سوال دیگه اینکه گواهی سلامت حتما بارای ازدواج لازمه یا بستگی به خانواده ی طرفین داره؟ ممنون

8. leyla_123 نوشته است: سلام
    ببخشین من 20 سالمه و با نامزدم رابطه داشتم ولی نه در حد اینکه به بکارتم آسیب برسه و میدونم بکارتم سالمه ولی حالا باید برم پزشک قانونی برای گوهی سلامت
    میخواستم ببینم که پزشک قانونی میتونه تشخیص بده که من با کسی رابطه داشتم؟ در این صورت گواهی سلامت بهم میدن؟
    1سوال دیگه اینکه گواهی سلامت حتما بارای ازدواج لازمه یا بستگی به خانواده ی طرفین داره؟ ممنون

سلام  دوست من. اگر چیزی وارد واژن نشده باشه و پرده سالم باشه گواهی سلامت میدن بهتون. در مورد سوال دوم باید بگم بستگی به خانواده طرفین داره.

9. domad

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    داشتن رابطه بدون پارگی بکارت مشخص نمیشه وگرفتن گواهی سلامت معمولا برای ازدواج الان خیلی به ندرت مطرح میشه درضمن شما که با نامزدت فقط رابطه داشتی خوب جای نگرانی نیست

10. azade144 نوشته است: ازاده ۳۲ساله.اگه بعد ازچند سال معاینه توسط پزشکی قانونی صورت بگیره دکترمی تونه تشخیص بده که پارگی به دلیل نزدیکی نبوده؟اگه پرده درست لبه واژنه چرا موقع معاینه دکتر نمی تونست راحت ببینه خیلی اذیت شدم اخرم با چراغ قوه تونست ببینه واگه بیرون باشه زیرلب کوچک که خیلی راحت پاره می شه ؟منظورتون ازلبه واژن لبه بیرونی الت تناسلی است؟اگه با اونجا فاصله داره چندسانت؟ ایا رقص میتونه باعث پارگی بشه؟ایا پرده حلقوی می تونه لبه هاش دندانه دندانه باشه ؟(اونی که گفتن لازمه تو پزشکی قانونی نامه کلانتری )اگه بتادینو تو لگن بریزم (تو اب)به خاطرعفونت نکردن مشکلی پیش نمی آد؟یکی ازهمکارانم چندسال بایکی نزدیکی داشته وبعدش برای معاینه رفته ودکتر گفته پرده شما سالمه چطور ممکنه اگه پرده خودشو ترمیم نمی کنه ؟

در موقع معاینه حتی اگر پرده کاملا جلو باشه باید لبیها کشیده وبا چراغ دیده بشه تا چینهای آن کامل باز بشه وجراحات وخراش وآسیبی از نظر دور نماند معولا با ورود یک بند انگشت به درون واژن از پرده عبور میکنید.
    در مورد اون فردی که نزدیکی داشته احتمالا پرده ارتجاییست وپاره نمیشه ولی با تکرار نزدیکی لبه های پرده تغییر شکل پیدا میکنه که پزشک قانونی وافراد با تجربه کاملا میتونن تشخیص بدن.
    بتادین میتونه ضد قارچ باشه ولی به عنوان محلول پیشگیری کننده نیست واگر لازم باشه پزشک استفاده از اونوتجویز میکنه ولی در هر صورت اگر منظورتون آسیب به پرده است ,آسیبی نمیزنه

11. سلام آیا خود ارضایی در حال تصور باشی خون بیاد لخته باشه تا6روز ادامه داشته باشه پرده پاره شده من یک بار تصور رابطه جنسی این طور شد یک بار با آب داخل حمام
    ممکنه که پرده م پاره شده باشه

12. maryamabbasi نوشته است: سلام آیا خود ارضایی در حال تصور باشی خون بیاد لخته باشه تا6روز ادامه داشته باشه پرده پاره شده من یک بار تصور رابطه جنسی این طور شد یک بار با آب داخل حمام

سلام
    سوالتون زیاد واضح نیست اما اگر فقط تصور رابطه جنسی داشتین و چیزی رو وارد واژنتون نکردین بکارت سالمه، مادامی که انگشت یا شی یا آلت و ... وارد واژن نشه اتفاقی برای پرده نمیوفته.

13. maryamabbasi نوشته است: سلام آیا خود ارضایی در حال تصور باشی خون بیاد لخته باشه تا6روز ادامه داشته باشه پرده پاره شده من یک بار تصور رابطه جنسی این طور شد یک بار با آب داخل حمام

سلام
    سوالتون زیاد واضح نیست اما اگر فقط تصور رابطه جنسی داشتین و چیزی رو وارد واژنتون نکردین بکارت سالمه، مادامی که انگشت یا شی یا آلت و ... وارد واژن نشه اتفاقی برای پرده نمیوفته.
    سالم باشید

14. سلام من 20 سالم واز 12سالگی خود ارضای میکنم و به همین موضوع باعث ضعیف شدن چشمام و تغییر شکل در بدنم شده چند باریم تا50-40روز ترک کردم ولی دوباره به این کار رو اوردم حالا باید جیکار کنم لطفا کمکم کنید دیگه از خودم نامید شدم

15. باسلام مجدد من از10ساله گی شروع به خودارضایی کردم باآب ومالش بود ودیدن فیلم وعکس.14ساله که بود رفتم دکتروگفت سالم پرده م ولی من باز به خود ارضایی ادامه دادم یک سال پیش درحمام با آب خودارضایی می کردم که 6روز ادامه داشت وامسال هم در حین دیدن فیلم مثل  اتفاق پارسال شد
    امکان پارگی هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید